Skip to main content

Plānošana un virtuves projekta izstrāde ir viens no radošākajiem jaunā mājokļa labiekārtošanas procesiem. Šajā posmā izsapņotās virtuves idejas un dažnedažādās ieceres tiek uzliktas uz papīra, un ar profesionālu virtuves dizainera palīdzību tiek realizētas konkrētā virtuves konceptā.

Virtuves projekta izstrāde Arens salonā

Mēs no sirds ticam –

VISLABĀKIE EKSPERIMENTI IR TIE,

KAS VEIKTI UZ PAPĪRA

Tieši tādēļ virtuves projektēšanas posmā kopā ar Arens dizaineri Jums ir iespēja izmēģināt un notestēt Jūsu plānotās virtuves idejas, un pārliecināties, kā šīs ieceres patiešām ir piemērotas Jūsu mājokļa plānojumam un tam, kā esat, iecerējis savu jauno virtuvi.

ARENS VIRTUVES PROJEKTA IZSTRĀDE

Virtuves projektēšanas pakalpojumu piedāvājam klientiem, kas plāno veikt Arens virtuves pasūtījumu. Projekta izstrāde balstīta tieši mūsu ražotnes specifikai, nodrošinot precīzu virtuves realizēšanu Tavā mājoklī. Maksa par pilna virtuves projekta izstrādi ir 100 EUR. Veicot savas jaunās Arens virtuves pasūtījumu, Projekta izmaksas tiek atrēķinātas no virtuves mēbeļu komplekta vērtības. Mūsu izstrādātajā virtuves projektā ietilpst:

MĒRĪJUMI

Precīzu mērījumu veikšana Tavā mājoklī

3D VIZUALIZĀCIJA

Plānotās virtuves reālistisks attēls tavā telpu plānojumā

TEHNISKAIS PLĀNS

Plānu un saistīto sienu notinumu – pretskatu sagatavošana

PRECĪZS CENAS APRĒĶINS

Virtuves materiālu specifikāciju sagatavošana un precīzas cenas aprēķins

KOMUNIKĀCIJAS SHĒMA

Loģiskas un būvniekiem saprotamas virtuves komunikāciju shēmas izstrāde

SKAIDRI UN SAPROTAMI

Virtuves dizainu veido daudzas dažādas un vienlīdz svarīgas nianses, kas ir noteicošas ērtai virtuves lietošanai ilgtermiņā. Virtuves projekta izstrādes laikā kopā ar savu Arens dizaineri Tev ir iespēja ērti un pārskatāmi  pieņemt virkni būtiskus lēmumus, gan par telpas plānojumu kopumā, gan arī apsvērt piemērotākos virtuves materiālus un furnitūras risinājumus tavam dzīveveidam un plānotajam budžetam.

Jo laicīgāk virtuves plānošanas procesā tiks iesaistīts dizainers, jo precīzāk un veiksmīgāk izdosies realizēt tieši tās vēlmes, kuras ir ieplānotas un iecerētas. Pat, ja virtuves pasūtīšana plānota vēl pēc laba mirkļa, iesakām laicīgi kopā ar dizaineri ‘’salikt pa plauktiņiem’’ tavas jaunās virtuves konceptu.

Dizainera konsultācija par virtuves iekārtas dizainu