Skip to main content

Lai tiktu pie ērtas un kvalitatīvas virtuves pēc pasūtījuma, kas iedvesmos gatavošanai un kalpos ilgtermiņā, nepieciešams ievērot noteiktu projekta soļu secību. Arens komanda ir sagatavojusi  vienkāršu un draudzīgu instrukciju, kas palīdzēs realizēt virtuves projektu no idejas līdz pat uzstādīšanai kopā ar mums. Ja esi gatavs šim iedvesmojošajam ceļojumam, uzzini, kāds ir virtuves pasūtīšanas process soli pa solim!

Virtuves plaukti modernas virtuves dizainā

1. Ideju un vēlmju apkopošana

SMELIES JAUNAS IDEJAS!

Kā visas lielās lietas, arī virtuves projekts sākas ar ideju un vīziju. Sākuma posmā jāvelta laiks ideju ģenerēšanai. Smelies iedvesmu savai sapņu virtuvei mūsu dizaineru realizētajos virtuves projektos!

Piedāvājam gan gatavus virtuves dizaina projektus, kurus iespējams pielāgot individuālām vēlmēm, gan arī iespēju kopā ar profesionālu virtuves dizaineri radīt pavisam unikālu un neatkārtojamu virtuves dizainu. Gatavie risinājumi veidoti balstoties Latvijā populāros mājokļu plānojumos, bet unikālo risinājumu iespējās nav pilnīgi nekādu robežu!

2. Konsultācija ar dizaineru

VEIKSMES ATSLĒGA – SAVLAICĪGA PLĀNOŠANA!

Jo laicīgāk virtuves plānošanas procesā tiks iesaistīts dizainers, jo precīzāk un veiksmīgāk izdosies realizēt tieši tās vēlmes, kuras ir ieplānotas un iecerētas. Pat, ja virtuves pasūtīšana plānota vēl pēc laba mirkļa, iesakām laicīgi kopā ar dizaineri ‘’salikt pa plauktiņiem’’ gan apkopotās idejas, gan termiņus, gan arī citus svarīgus aspektus, kas palīdzēs pieņemt veiksmīgāko lēmumu.

Dizaina konsultācija ir vienas stundas ilga virtuāla vai klātienes tikšanās ar profesionālu virtuves dizaineri, kuras mērķis ir palīdzēt sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visiem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem, iespējams, līdz šim nebija iespējas aizdomāties.

Virtuves pēc pasūtījuma Arens salonā

3. Virtuves projekta izstrāde

TAVAS JAUNĀS VIRTUVES KONCEPTS

Virtuves projektēšana ir viens no atbildīgākajiem procesiem jaunās virtuves iegādes procesā. Virtuves izstrādātais projekta plāns tiešā mērā ietekmēs to, kāds būs jaunās virtuves gala rezultāts.

Mēs no sirds ticam – vislabākie eksperimenti ir tie, kas tiek veikti uz papīra. Tādēļ virtuves projektēšanas posmā kopā ar Arens dizaineri Tev ir iespēja izmēģināt un notestēt plānotās virtuves idejas un pārliecināties, ka šīs ieceres patiešām ir piemērotas mājokļa plānojumam un tam, kā iecerēts veidot jauno virtuvi. Piedāvājumā varēsi iepazīties gan ar detalizētu virtuves izmaksu aprēķinu, gan tehniskajām skicēm, kurās redzami konkrēti virtuves izmēri, gan arī izvēlētajiem materiāliem un furnitūras komplektāciju.

Dizainera konsultācija par virtuves iekārtas dizainu

4. Dizaina detaļu pieslīpēšana

VELNS SLĒPJAS DETAĻĀS

Virtuves dizainu veido daudzas dažādas un vienlīdz svarīgas nianses, kas ir noteicošas ērtai virtuves lietošanai ilgtermiņā. Kad esi iepazinies ar dizainera sagatavoto projekta piedāvājumu, laiks pārrunāt un pieslīpēt detaļas – rokturus, darba virsmas materiālu, fasāžu toni un citus dizaina elementus, kā arī tehnikas un santehnikas komplektāciju. Šis patiesi ir radošākais virtuves pasūtīšanas posms, kurā virtuves vīzija sāk ieņemt pavisam konkrētas aprises. Arens dizaineri parūpēsies, lai virtuve harmoniski iekļautos kopējā mājokļa interjerā un būtu ērta, funkcionāla un gaumīga.

5. Citu pieskaņotu mēbeļu izstrāde

VIENOTAM MĀJOKĻA INTERJERAM

Ja vēlies, lai telpas interjers būtu harmonisks un vienots, kopā ar Arens dizaineru šajā posmā iespējams pārrunāt papildu mēbeļu izgatavošanas iespējas, piemēram, kafijas staciju, televizora galdiņu, iebūvētu skapi un citus mēbeļu risinājumus.

Virtuves pēc pasūtījuma ir projekts, kurā uz virtuvi jāskatās kopumā, tāpēc tas var ietvert arī Arens dizainera ieteikumu par piemērotāko tehnikas un santehnikas komplektāciju balstoties uz ikdienas paradumiem, funkcionalitāti un dizainu. Sadarbojamies ar plašu vadošo sadzīves tehnikas zīmolu klāstu, ka arī nodrošināsim arī tās uzstādīšanu, lai jaunā virtuve būtu gatava lietošanai!

Mūsdienīgs skapīšu dizains

6. Pasūtījuma noformēšana

SKAIDRI UN SAPROTAMI

Kad svarīgās detaļas un nianses noslīpētas un esi patiesi apmierināts ar savas virtuves projektu, tiek sagatavots virtuves pasūtījuma līgums, kurā atrunāti apmaksas noteikumi un konkrēti piegādes termiņi. Papildus, mūsu dizainers izskaidros, kādi ir nākamie soļi pēc pasūtījuma nodošanas Arens ražotnei Igaunijā.

Arens virtuves mēbeļu ražotne lielākā Baltijā

7. Virtuves izgatavošana un piegāde

RAŽOTNES JAUDA UN KVALITĀTE

Pēc virtuves projekta izstrādes un pasūtījuma veikšanas mūsu dizainers nodos virtuves projektu Arens servisa komandai, kas parūpēsies, lai pasūtījums tiktu apstrādāts, piegādāts, uzstādīts un sagatavots lietošanai savstarpēji norunātajā laika periodā.

Patiesi lepojamies, ka mūsu rūpnīca Tartu, Igaunijā ir lielākā virtuves mēbeļu ražotne Baltijā un viena no modernākajām Ziemeļeiropā.

Pirms virtuves piegādes, mūsu klientu apkalpošanas komanda sazināsies ar Tevi, lai vienotos par ērtāko virtuves piegādes un uzstādīšanas laiku. Jautājumu gadījumos laipni aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu!

8. Piecu gadu garantija

ILGTERMIŅA PRIEKS UN GANDARĪJUMS

Izdarīt izvēli, kur pasūtīt virtuves iekārtu, ir sarežģīts un atbildīgs uzdevums, jo jaunas virtuves iegāde saistīta ar vērā ņemamām investīcijām. Ir ļoti svarīgi, lai virtuve sagādātu prieku un gandarījumu ilgtermiņā, tāpēc Arens ir labākā izvēle sadarbībai – mūsu virtuvēm nodrošinām 5 gadu garantiju, kuras laikā Arens komanda rūpēsies, lai esam ērti un vienkārši sasniedzami jebkurā mirklī.

Modernas virtuves iekārta un virtuves sala

Kāpēc Arens virtuves pēc pasūtījuma ir labākā izvēle, ja vēlies unikālu un pieejamu  virtuvi?

Arens virtuves risinājumi sniedz paliekošu prieku un gandarījumu, jo tās tiek veidotas personiskas, ar atbildību un cieņu pret kvalitāti, tomēr tie nebūt nav vienīgie iemesli, kāpēc Arens virtuves ir labākā izvēle.

Arens viena līguma ietvaros nodrošina veselas komandas darbu – sākot no dizaina idejas līdz pat ražošanai, piegādei un virtuves uzstādīšanai.

Virtuvju ražošana ir pilnībā robotizēta, nodrošinot nemainīgi augstu mēbeļu kvalitāti.

Arens virtuvēm tiek nodrošināta 5 gadu garantija!

Arens virtuves tiek ražotas tepat Igaunijā! Mūsu 14 000 m² rūpnīca ir viena no lielākajām Baltijā un modernākajām Ziemeļeiropā.

NEIERAUDZĪJI  SAVU SAPŅU VIRTUVI? NĀC UZ ARENS, RADĪSIM TO KOPĀ!

Katra Arens virtuves mēbeļu iekārta tiek ražota pēc individuāli izstrādāta projekta. Piesakies konsultācijai un radi pavisam unikālu virtuves dizainu kopā ar Arens virtuves dizaineru jau šodien!

Fenix fasādes baltas virtuves dizainā