1. SMELIES JAUNAS IDEJAS!

Kā visas lielās lietas, arī virtuves projekts sākas ar ideju un vīziju. Pirms detaļu precizēšanas, noteikti ir jāatvelta laiks ideju ģenerēšanai. Smelies idejas savai sapņu virtuvei mūsu dizaineru jau realizētajos virtuves projektos!

Piedāvājam gan gatavus virtuves dizaina projektus, kurus iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm, gan arī iespēju kopā ar profesionālu virtuves dizaineru radīt pavisam unikālu un neatkārtojamu virtuves dizainu.

2. VEIKSMES ATSLĒGA – SAVLAICĪGA PLĀNOŠANA!

Jo laicīgāk iesaistīsiet virtuves dizaineri virtuves plānošanas procesā, jo precīzāk un veiksmīgāk izdosies realizēt tieši tās vēlmes, kuras esat apkopojis un iecerējis. Pat, ja virtuves pasūtīšana plānota vēl pēc laba mirkļa, iesakām jau laicīgi kopā ar dizaineri ‘’salikt pa plauktiņiem’’ gan apkopotās idejas, gan termiņus, gan arī citus Jums svarīgus aspektus, kas palīdzētu apdomāt un pieņemt veiksmīgāko lēmumu.

Dizaina konsultācija ir vienas stundas ilga tikšanās virtuāli vai klātienā ar profesionālu virtuves dizaineri ar mērķi palīdzēt Jums sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visiem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem iespējams līdz šim pat neesat aizdomājies.

3. JŪSU VIRTUVES PROJEKTA IZSTRĀDE

Virtuves projektēšana ir viens no atbildīgākajiem procesiem jaunās virtuves iegādes procesā. Virtuves izstrādātais projekta plāns tiešā mērā ietekmēs to, kāds būs Jūsu jaunās virtuves gala rezultāts.

Mēs no sirds ticam – vislabākie eksperimenti ir tie, kas tiek veikti uz papīra. Tādēļ virtuves projektēšanas posmā kopā ar Arens dizaineri Jums ir iespēja izmēģināt un notestēt Jūsu plānotās virtuves idejas, un pārliecināties, kā šīs ieceres patiešām ir piemērotas Jūsu mājokļa plānojumam un tam, kā esat, iecerējis savu jauno virtuvi.

UZZINI VAIRĀK PAR VIRTUVES PROJEKTĒŠANU

4. DIZAINA DETAĻU PIESLĪPĒŠANA

Ne velti ir teiciens – velns slēpjas detaļās. Arī virtuves dizainu veido daudzas dažādas un vienlīdz svarīgas nianses, kas ir noteicošas ērtai virtuves lietošanai ilgtermiņā. Kad esat iepazinies ar dizainera sagatavoto projekta piedāvājuma, laiks pārrunāt un pieslīpēt detaļas – rokturus, darba virsmas materiālu, fasāžu toni un citus dizaina elementus.

 

Šis patiesi ir radošākais virtuves pasūtīšanas posms, kurā jūsu virtuves vīzija jau sāk ieņemt pavisam konkrētas aprises.

5. VISS NEPIECIEŠAMAIS GATAVAI VIRTUVEI

Ja vēlaties, lai telpas interjers būtu harmonisks un vienots, kopā ar Arens dizaineri šajā posmā iespējams pārrunāt iespējas par papildus mēbeļu izgatavošanu, piemēram kafijas staciju, televizora galdiņu, iebūvētu skapi un citu mēbeļu risinājumiem.

Arens dizainers noteikti ieteiks Jums arī piemērotāko tehnikas un santehnikas komplektāciju balstoties uz Jūsu ikdienas paradumiem, funkcionalitāti un dizainu. Sadarbojamies  ar plašu vadošo sadzīves tehnikas zīmolu klāstu un, iegādājoties sadzīves tehniku, nodrošināsim arī tās uzstādīšanu, lai Jūsu jaunā virtuve būtu gatava lietošanai!

6. PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Kad svarīgās detaļas un nianses noslīpētas un esat patiesi apmierināts ar Jūsu virtuves izstrādāto projektu, tiek sagatavots virtuves pasūtījuma līgums, kurā atrunāti apmaksas noteikumi, kā arī konkrēti piegādes termiņi. Papildus, mūsu dizainers izskaidros, kādi ir nākamie soļi pēc pasūtījuma nodošanas mūsu Arens ražotnei Igaunijā.

7. VIRTUVES IZGATAVOŠANA UN PIEGĀDE

Pēc virtuves projekta izstrādes un pasūtījuma veikšanas mūsu dizainers nodos Jūsu virtuves projektu Arens loģistikas un klientu apkalpošanas komandai, kas parūpēsies, lai Jūsu pasūtījums tiktu piegādāts, uzstādīts un gatavs lietošanai savstarpēji norunātajā laika periodā.

Pirms virtuves piegādes, mūsu klientu apkalpošanas komanda ar Jums sazināsies, lai vienotos par Jums ērtāko laiku virtuves piegādei un uzstādīšanai.

Jautājumu gadījumos esat laipni aicināti sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu!

+ 371 27 014 427

8. ILGTERMIŅA PRIEKS UN GANDARĪJUMS!

Jaunas virtuves iegāde ir nopietna investīcija mājoklim, tādēļ jo īpaši svarīgi, ka tā sagādā prieku un gandarījumu arī ilgtermiņā. Visām mūsu virtuvēm nodrošinām 5 gadu garantiju, kuras laikā mūsu komanda arī pēc sadarbības beigām rūpēsies, lai esam ērti un vienkārši sasniedzami jebkurā Jums nepieciešamā mirklī.