Skip to main content

Veidojot virtuvi konkrēta izmēra telpā, ir svarīgi maksimāli optimāli izmantot telpu. Līdz ar to mēbeles iespējams izkārtot dažādos veidos jeb zīmējumos. Virtuves mēbeļu izvietošanas opcijas var iedalīt sešos pamata tipos.

IZVIETOJUMS DIVĀS RINDĀS

L-VEIDA IZVIETOJUMS

Piemērots nelielām, kvadrātveida virtuvēm.

IZVIETOJUMS DIVĀS RINDĀS

IZVIETOJUMS DIVĀS RINDĀS.

Šis ir labs risinājums, ja virtuve ir gara, šaura un ar logu vienā, bet durvīm otrā galā.

IZVIETOJUMS VIENĀ RINDĀ.

Šis mēbeļu izvietojums ir piemērots, ja virtuvei paredzēta maza telpa vai ja virtuve ir viesistabas sastāvdaļa. Līdz ar to vienā telpas pusē būs darba zona, bet otrā – atpūtas stūris.

IZVIETOJUMS DIVĀS RINDĀS

U-VEIDA IZVIETOJUMS

Mēbeles tiek izvietotas gar trim sienām. Šajā variantā gala sienai vajadzētu būt vismaz 2,5 metrus garai, lai nerastos šaurības efekts. Tāpat telpai nevajadzētu būt ļoti lielai, jo kustību amplitūda būs pārāk plaša.

IZVIETOJUMS DIVĀS RINDĀS

PUSSALAS FORMAS VIRTUVE

Šis variants paredz jebkuru no iepriekš minētajiem mēbeļu izvietojumiem ar apildus izvirzītu darba, plīts, skapja vai izlietnes virsmu. Izvirzījums rada neparastu virtuves formu. Kā arī tas var atdalīt darba zonu no atpūtas zonas.

IZVIETOJUMS DIVĀS RINDĀS

VIRTUVE AR SALU

Tā ir virtuve ar papildus mēbeli centrā. Šāda tipa virtuve ir piemērota tikai lielām telpā vai mājokļiem, kur virtuve ar viesistabu veido vienu telpu.