Skip to main content

Arens  dizaineru sagatavoti, rūpīgi izplānoti, iedvesmojoši un ergonomiski virtuves mēbeļu risinājumi mājokļu plānojumiem Latvijā.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

5 559.01 €

Bonava ''Krasta kvartāls'' dzīvokļa plānojumam

5'980.70 €

Bonava ''Krasta kvartāls'' dzīvokļa plānojumam

6'874.88 €

YIT ''Green City'' projekta plānojumam

4'649.38 €

KLASISKAS UN TĪRAS KRĀSU KOMBINĀCIJAS

6'372.64 €

''MEŽAPARKA REZIDENCES'' DZĪVOKĻU PLĀNOJUMAM

5’348.24 €

MĀJĪGS UN ELEGANTS VIRTUVES DIZAINS

4'649.38 €

MAIGS UN MĀJĪGS VIRTUVES DIZAINS

4'752.77 €

MODERNS DIZAINS MAZĀM TELPĀM

4'472.55 €

ELEGANTS UN IETURĒTS DIZAINS VIRTUVEI

4 464.63 €

DZĪVESPRIECĪGS VIRTUVES DIZAINS INDUSTRIĀLĀ STILA NOSKAŅĀS

4'752.77 €

DZĪVESPRIECĪGAS UN DABISKAS MATERIĀLU KOMBINĀCIJAS

4'472.55 €

PIESĀTINĀTAS KOKA TEKSTŪRAS

7’308.11 €

MAIGS UN DZĪVESPRIECĪGS VIRTUVES DIZAINS

7'553.76 €

MODERNS UN PIEKLUSINĀTS VIRTUVES DIZAINS

6'067.42 €

IZMALCINĀTS UN DABISKS VIRTUVES DIZAINS

4'071.09 €

HYGGE MĀJĪGUMS VIRTUVĒ

5'644.55 €

BRĪVS, SVAIGS UN NEPIESPIESTS VIRTUVES DIZAINS

6'050.49 €

SILTS UN NOTEIKTS VIRTUVES DIZAINS

4'910.79 €

KONKRĒTS UN NOTEIKTS VIRTUVES DIZAINS

7'265.96 €

GAIŠS UN MĀJĪGS VIRTUVES DIZAINS

5'262.14 €

SILTS UN PĀRDOMĀTS VIRTUVES DIZAINS

5'898.14 €

IETILPĪGA UN ĒRTA VIRTUVE GATAVOTĀJIEM

4'996.22 €

MONOLĪTS VIRTUVES DIZAINS

5’802.60 €

GAIŠS UN MODERNS VIRTUVES DIZAINS

5’237.26 €

MELNBALTĀ TOŅU SPĒLE

3’867.80 €

VIRTUVES DIZAINS STEIDZĪGAJIEM

4’356.83 €

VIEGLS UN GAISĪGS VIRTUVES DIZAINS

Ērts un iedvesmojošs pasūtīšanas process


Ar detalizētu pasūtīšanas procesu vari iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO VIRTUVES DIZAINA RISINĀJUMU

Izvēlies un iepazīsti tuvāk mūsu Arens dizaineru sagatavotos virtuves mēbeļu projektus. Katrs no virtuves risinājumiem radīts balstoties uz reāliem mājokļu plānojumiem Latvijā populārākājos jauno mājokļu projektos, ņemot vērā pierpasītākās materiālu kombinācijas, virtuves ergonomikas pamatprincipus, kā arī aktuālākās dizaina tendences interjera dizainā.

SAŅEM DETALIZĒTU VIRTUVES PROJEKTA PIEDĀVĀJUMU

Sazinies ar Arens dizaineri, aizpildot pieteikuma formu, kas atrodama zem konkrētā virtuves projekta, un saņem detalizētu virtuves piedāvājumu.  Piedāvājumā varēsi iepazīties gan ar detalizētu virtuves izmaksu aprēķinu, gan tehniskajām skicēm, kurās redzami konkrēti virtuves izmēri, gan arī izvēlētajiem materiāliem un furnitūras komplektāciju.

PROJEKTA DETAĻU PIESLĪPĒŠANA ATBILSTOŠI JŪSU VĒLMĒM

Kopā ar Arens dizaineri Jums ir iespēja veikt visas nepieciešamās korekcijas esošajā virtuves projektā, tai skaitā virtuves izmēra pielāgošanu, materiālu un furnitūras piemeklēšana, kā arī piemērotākās  tehnikas un santehnikas komplektācijas piemeklēšanu.  Arens dizaineri parūpēsies, lai Jūsu vituve harmoniski iekļautos kopējā telpas interjerā un būtu ērta ikdienas lietošanai.

VIRTUVES IZGATAVOŠANA UN PIEGĀDE

Pēc virtuves projekta izstrādes un pasūtījuma veikšanas mūsu dizainers nodos Jūsu virtuves projektu Arens loģistikas un klientu apkalpošanas komandai, kas parūpēsies, lai Jūsu jaunā Arens virtuve  tiktu piegādāta, uzstādīta un gatava lietošanai savstarpēji norunātajā laika periodā.

Arens virtuves mēbeļu ražotne lielākā Baltijā

Labākās virtuves iekārtas Tavai gatavošanas iedvesmai – radītas Arens ražotnē

 Virtuves iekārtas kvalitāte un funkcionalitāte ietekmē to, vai tajā gūsi iedvesmu gatavot, bet dizains – vai šī telpa kļūs par mājokļa dvēseli. Mums patīk radīt virtuves, kurās Tu vēlēsies gatavot un būt kopā ar tuviem cilvēkiem. Kādi vēl kritēriji raksturo labas virtuves mēbeles?

Kad veidot jaunu virtuvi?

Ja plāno būvēt jaunu mājokli, tad virtuves projektam jāķeras klāt pēc iespējas ātri, visos citos gadījumos – virtuve jāuzlabo tad, kad to nosaka Tavas vēlmes un vajadzības. Jo laicīgāk virtuves  plānošanas procesā tiks iesaistīts dizainers, jo precīzāk un veiksmīgāk izdosies realizēt tieši tās vēlmes, kuras ir ieplānotas un iecerētas. Pat, ja jaunā virtuves iekārta plānota mājoklī vēl pēc laba mirkļa, iesakām laicīgi kopā ar dizaineri ‘’salikt pa plauktiņiem’’ gan apkopotās idejas, gan termiņus, gan arī citus svarīgus aspektus, kas palīdzēs pieņemt veiksmīgāko lēmumu.

Bezmaksas dizaina konsultācija

Kāpēc iebūvējamās virtuves ir labākais risinājums?

Cilvēki bieži izvēlas gatavas mēbeles savai virtuvei, jo uzskata, ka speciāli ražota virtuves iekārta ir pārāk dārga, prasa pārāk daudz laika projekta izstrādei un ražošanai, nemaz nerunājot par uzstādīšanu. Arens ir pierādījis, ka tie ir novecojuši stereotipi! Tieši Tev dizainēta un ražota virtuve var būt baudāms process, kurā viss projekts tiek realizēts konsultējoties ar Arens dizaineri. Mūsu virtuves iekārtas ir ne vien iedvesmojošas, bet arī:

Rūpīgi izplānotas

Mūsdienīgas

Ergonomiskas

Ilgtspējīga

Projektu iespējams izveidot tā, lai pilvērtīgi tiktu izmantots katrs kvadrātcentimetrs. Tiek ņemtas vērā arī tādas nianses, kā: ģimenes ieradumi, dienas ritms, gaismas plūsma telpā, kopējais mājokļa interjers u.c. 

Viena līguma ietvaros saņemsi dizainu, ražošanu, piegādi, uzstādīšanu un garantijas servisu. Papildu drošības sajūtu sniegs arī piecu gadu garantija Arens ražotajām mēbelēm, kādu nenodrošina gatavu mēbeļu iegādes gadījumā.

Arens virtuves mēbeļu ražotne lielākā Baltijā

Arens virtuves mēbeles – kvalitāte bez kompromisiem

 

Arens nepārtraukti attīstās gan attīstot darbinieku prasmes, gan arī investējot jaunākajās ražošanas tehnoloģijās. Kvalitāte attiecas uz visām jomām, kas svarīgas veidojot gan lielas, gan mazas virtuves. Arens tiek nodrošināts:

Klientu serviss

Katru projektu pārrauga Arens pārstāvis, kurš zina konkrēto virtuvi no A līdz Z;

Ražošanas precizitāte

ekonomiskās lamināta, aktuālās nano materiālu vai dabiskās  koka virtuves iekārtas tiek ražotas ar precizitāti līdz milimetram! Tāpēc – piegādājot virtuves mēbeles nebūs pārsteigumu tehnikas savietojamības vai telpas izmēru dēļ;

Jaunākās tehnoloģijas mēbeļu izstrādes procesā

3D frēzējums un Laser Tec tehnoloģiju malu apstrāde garantē perfektu izskatu un daudz ilgāku kalpošanu, jo malu savietošanai netiek izmantota līme. Fasāžu plākšņu maliņas tiek sakausētas ar lāzera palīdzību, tādā veidā tiek radīts nevainojams bezsavienojuma rezultāts;

Drošs un precīzs izpildes termiņš

Pateicoties automatizētajam ražotnes procesam, mums ir iespēja ļoti precīzi noteikti tavas jaunās virtuves piegādes termiņu.Droši vaicā mums, cik ilgā laikā varētu būt gatava Tava virtuve!

Kā Arens spēj nodrošināt tik augstu kvalitāti par pieejamu cenu?

 

Arens augstā kvalitāte un pieejamās cenas nodrošina virtuves iekārtu piedāvājumu ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā un citur pasaulē. 27 gadus ilgā pieredze un investīcijas ļāvušas ražošanu nodrošināt tepat Igaunijā, attīstītot to līdz pilnībai. 

Arens  14 000m2 plašā rūpnīca nodarbina gandrīz simts cilvēku, kas saražo vairāk kā 600 virtuvju ik mēnesi. Šīs virtuves iedvesmo vairāk kā 120 000 ģimeņu Baltijā, Norvēģijā, Somijā un Šveicē. Ja vēlies ielūkoties kā top virtuves mēbeles  vienā no modernākajām ražotnēm Baltijā, tad noskaties video no ražošanas procesa.

Spējam pielāgoties aŗī katra klienta budžeta iespējām – esam sagatavojuši trīs dažādās komplektācijās – Selection, Deluxe un Premium. Arens dizaineri ieteiks, kā panākt labāko variantu izvēloties mēbeļu materiālus un furnitūru atvēlētajam budžetam.

Darba virsmas apgaismojums un virtuves furnitūra

Kāpēc izvēlēties sadarbību ar Arens?

Arens ir pilna servisa virtuves salons, kura komandas pieredze palīdzēs ar uzkrātajām zināšanām, pieredzi un prasībām pēc augstas kvalitātes sākot no idejas un beidzot ar uzstādīšanu. Arens virtuves dizaineri diendienā seko līdzi jaunākajām tendencēm, lai piedāvātu aktuālākos risinājumus.

Piesaki bezmaksas konsultāciju, lai uzzinātu, kā tikt pie savas unikālās virtuves!