Skip to main content

Pirmā lieta, ko pamanām virtuvē, ir tieši virtuves skapīši, to stils, krāsa un dizains. ARENS sortimentā Tu atradīsi visdažādāko materiālu un toņu virtuves mēbeļu fasādes, turklāt katru no tām raksturo nemainīgi augsta kvalitāte.

Dekoratīvas lamināta virtuves mēbeļu fasādes 16mm

Galvenā lamināta fasāžu priekšrocība ir to draudzīgā cena un plašais sortiments. Lamināta virtuves mēbeļu fasādes ir ražotas no kokskaidu plātnes, kura aplīmēta ar melamīna sveķiem piesūcinātu dekoratīvu papīru. Pateicoties šai tehnoloģijai, lamināta virtuves mēbeļu fasādes pieejamas visdažādākajās krāsās un tekstūrās.  Ikdienā šis materiāls ir viegli kopjams, it īpaši, jas fasādes ir ar nelielu tekstūru. Lai gan šim fasāžu materiālam ir salīdzinoši zema mitrumnoturību, Arens ražotnē visas lamināta fasādes apstrādātas ar Baltijā modernāko lāzera tehnoloģiju, nodrošinot šim materiālam būtisku kvalitātes lēcienu.

Acacia
Atrium
Apollo
Aros
Atlas
Cabana
Cemero
Coco
Delta
Elec
Forma
Hall
Hera
Jute
Linen
London
Madera
Maron
Metallic
Metro
Mikado
Milo
Mocca
Must
Navarra
Niiskuskindel
Pallas
Perla
Sierra
Ribella
Sabria
Sand
Sansa
Aria
Tamm
Terra
Titan
Tonella
Urban
Valge
Vanilla
Vulcano
Manta
Wenge antique
Plaatina tamm
Dorian
Antratsite
Aspen
Vienna

Dekoratīvas lamināta virtuves mēbeļu fasādes 19mm

Arens kolekcijā pieejamas lamināta virtuves mēbeļu fasādes no vadošajiem ražotājiem Eiropā  –  Vācijas, Spānijas, Itālijas, arī vietējiem. Mūsu ražotne iepērk materiālus virtuves fasāžu izgatavošanai  no tādiem ražotājiem kā Duropal, Finsa, Kronospan, FAB Group, Cleaf. Sortimentā atradīsiet vairāk kā 60 dažādu veida laminātu fasāžu tekstūras gan 16mm, gan 19mm biezumā. Visi sortimentā pieejamie lamināta materiāli rūpīgi atlasīti dažādās dizaina izstādēs visā pasaulē, vadoties pēc jaunākajām dizaina un interjera tendencēm.

Paris
Havana
Aurella
Colorado
Noventa
Orion
Penelope
Sendre
Tango
Rivera
Urban
Mikado

Glancētas akrila DIALUX virtuves mēbeļu fasādes

DIALUX akrila fasādes ir ražotas izmantojot MDF plātni, kura apstrādāta ar akrila pārklājumu. Akrila slānis fasādēm piešķir izcili gludu virsmu ar atspīdumu, ko nevar pilnībā panākt lamināta virtuves mēbeļu fasādes. Dialux akrila fasādēm piemītošais atspīdums vizuāli paplašina telpu un piešķir tai dziļumu, taču pieprasa arī rūpīgu kopšanu, jo abrazīva tīrīšana var atstāt švīkas.

AD-1
AD-2
AD-4
AD-5
AD-6
AD-7

PRIMEDECO virtuves mēbeļu fasādes

AP-1

MONTELUX virtuves mēbeļu fasādes

AM-1
AM-2

FENIX nanotehnoloģijas virtuves mēbeļu fasādes

FENIX NTM® ir necaurredzams nanotehnoloģiju materiāls. Tas savieno estētiku risinājumu ar augstu tehnoloģisko sniegumu. Šis virtuves mēbeļu fasādes materiāls ražots, izmantojot nākamās  paaudzes sveķus. Pateicoties tehnoloģiskajam risinājumam, FENIX NTM® piemīt uzlabotas īpašības. NANO materiāls ir izteikti matēts, patīkams pieskārieniem, tas neatstāj pirkstu nospiedumu pēdas, tam piemīt īpašība sadziedēt skrāpējumu paliekas, izmantojot termisko iedarbību. Tāpat šo materiālu ir viegli uzturēt un tīrīt. Tas ir mitrumizturīgs, antibakteriāls, izturīgs pret skrāpējumiem un sausu karstumu, kā arī virsmu neietekmē skābes šķīdinātāji un sadzīves tīrīšanas līdzekļi.

AF-1
AF-2
AF-3
AF-4
AF-5
AF-6
AF-7
AF-8
AF-9
AF-10
AF-11
AF-12

Krāsotas MDF virtuves mēbeļu fasādes

Krāsotas MDF virtuves mēbeļu fasādes pamatā ir kokšķiedru plātne, kuru krāso un izstrādā nepieciešamo virsmas tekstūru. Šīs fasādes izceļas ar iespēju izgatavot tās gan matētas, gan pusmatētas, gan glancētas. MDF fasādes iespējams arī krāsot jebkurā NCS krāsu skalas tonī un pieskaņot jebkurai telpai. Papildus, MDF fasādēs var iestrādāt arī dekoratīvus profilus, kuri padarīs virtuves dizainu niansētāku, ar savu īpašu stilu. Pateicoties vairāku slāņu apstrādei, materiāls kalpos arī ilgtermiņā, taču svarīgi atzīmēt, ka kā jebkura krāsota mēbeles virsma, arī krāsotas MDF fasādes pēc laika var zaudēt savu sākotnējo toni, kuru nepieciešams atjaunot.

AR-1
AR-2
AR-4
AR-7
AR-8
AR-17
AR-19
AR-20
AR-28
AR-34
AR-35
AR-36

Krasōtas MDF virtuves mēbeļu fasādes ar stiklotu profilu

Gaisīgam un elegantam noskaņojumam, izcili piemērotas ir MDF virtuves mēbeļu fasādes ar stiklotu profilu. Tās iespējams krāsot jebkurā NCS krāsu skalas tonī, kā piemeklēt tīkamāku materiāla faktūru – matētu, pusmatētu vai glancētu. Šī materiālu kombinācija lieliski iederēsies virtuves dizainā, kurā ir vēlme pēc individuāla virtuves toņa, kā arī stiklotām fasādēm, kuras lieliski papildinās iestrādāts plauktu apgaismojums, radot patiesi maģisku rezultātu virtuves zonā. Izvēloties šādās virtuves fasādes vairāk jāpievērš uzmanība ikdienas uzkopšanai, jo uz stikla būs viegli redzami pirkstu nospiedumi.

Snromb
Snaken
Rist-1
Rist-2

Klassdia

Ekskluzīvas finierējuma virtuves mēbeļu fasādes (krāsotas/beicētas)

Finierējuma virtuves mēbeļu fasādes ir lieliska alternatīva dabīgajam masīvkokam. Tās ir cenas draudzīgākas un iespējams iegūt gandrīz tādu pašu efektu kā masīvkoka fasādes. Šīs virtuves mēbeļu fasādes ražošanā finieri presē pie MDF vai kokšķiedru plātnes. Pārklājums ir videi draudzīgs un piešķir unikālu raksturu izvēlētajam  virtuves dizainam. Katra materiāla faktūras ir pavisam ukinālas un neatkārtojamas. Ja virsma gadu laikā nolietojas, ar meistaru palīdzību, to iespējams atjaunot.

Scata ARP-27
Larvik ARP-18
Oreo ARP-17
Oreo ARP-18
Historic ARP-18

Profilētas finierējuma virtuves mēbeļu fasādes (krāsotas/beicētas)

Profilētas finierējuma virtuves mēbeļu fasādes ir lieliski piemērotas tradicionāla stila virtuvēs, vai kā akcents mūsdienīgos mājokļos. Papildus unikālajai materiāla faktūrai, dažādie profilu frēzējumi rada vēl smalkākas nianses izvēlētajam dizainam. Dabīgs un silts iespaids, kas noteikti virtuves īpašniekus iedvesmos ilgtermiņā.

ARP-26
ARP-7
ARP-6
ARP-5
ARP-3

Profilētas masīvkoka virtuves mēbeļu fasādes (krāsotas/beicētas)

Profilēta masīvkoka galvenā īpašība ir tā unikālā tekstūra un koksnes dabīgais siltums, kas lieliski papildina virtuves dizainu. Pieskārienam gluda un maiga virsma. Pēc apstrādes procesa viegli kopjams materiāls, kuru iespējams atjaunot un tas kalpos vēl un vēl. Kā mīnus jāmin augstās izmaksas un ilgais izgatavošanas process, jo šo fasāžu izgatavošana tiek veikta tikai pēc individuāla pasūtījuma.

ARP-23
ARP-10
ARP-2
ARP-4
ARP-1

Masīvoka un finierējuma apdares piemēri

Profilēta masīvkoka galvenā īpašība ir tā unikālā tekstūra un koksnes dabīgais siltums, kas lieliski papildina virtuves dizainu. Pieskārienam gluda un maiga virsma. Pēc apstrādes procesa viegli kopjams materiāls, kuru iespējams atjaunot un tas kalpos vēl un vēl. Kā mīnus jāmin augstās izmaksas un ilgais izgatavošanas process, jo šo fasāžu izgatavošana tiek veikta tikai pēc individuāla pasūtījuma.

VP98
VP97
Vanutus
Valge
TF909-608
TF100-E6668
Patina-xp13-vanutatud
NY 1620E19103
NCS-S3500
294 623R/N
Must
294-338R/V

Alumīnija rāmji

Šī laika tendencēs savu vietu ir ieņēmuši alumīnija rāmji ar stiklotu pildījumu. Gaisīgs un moderns risinājums, kurš lieliski papildina virtuves dizainu. Vēl iespaidīgākam rezultātam izcila kombinācija ar iestrādātiem apgaismojuma elementiem.

Alumīnija stikla virtuves iekārtas fasādes ar apdrukātu stiklu

Amara

Tiare
Riflessi
Marea
Florita
Tiffany
ALU-3 Mercury
ALU-3 Nero
TUMEHALL
ELENA
Stikla virtuves iekārtas fasādes ALU2

ALU-2

Ilgtspējīgas virtuves mēbeļu fasādes ar pārdomātu dizainu

Tiešie kontakti ar pasaules vadošajiem materiālu ražotājiem, nodrošina kvalitatīvu un vienmēr aktuālu Arens materiālu sortimentu. Neatkarīgi no tā, vai vēlies izsmalcinātu, klasisku vai pavisam modernu virtuves dizainu, ARENS materiālu sortimentā Tu atradīsi visdažādāko materiālu un toņu virtuves mēbeļu fasādes, turklāt katru no tām raksturo nemainīgi augsta kvalitāte.

Skandināvu stila virtuves iekārtas dizains

Virtuves fasādes unikālam un ilgtspējīgām dizainam

Virtuve – tas ir vesels mākslas darbs, kurā nozīme ir katrai smalkākajai niansei. Lai Tu varētu izvēlēties tieši tādu risinājumu, kādu vēlies redzēt savā mājoklī, virtuves mēbeļu fasādes mūsu katalogā ir ļoti daudzveidīgas. ARENS sortimentā pieejamas lamināta,  akrila, MDF, stikla un citu pasaulē un Latvijā iecienītu materiālu virtuves iekārtu fasādes.

Esam parūpējušies arī par plašu krāsu, rakstu un faktūru piedāvājumu, savukārt Laser Tec tehnoloģija perfekti sapludina fasādes virsmu ar malām.

ARENS ir pareizā izvēle, ja Tev rūp lielisks dizains, kvalitāte un ilgtspējība. Aplūko fasādes klātienē vai piesakies virtuālai bezmaksas dizaina konsultācijai!

Apstrādātas ar augstvērtīgo LaserTec tehnoloģiju

Arens sortimentā pieejamās melamīna un dabīgā finierējuma virtuves mēbeļu fasādes maliņas apstrādātas ar lāzertehnoloģiju, nodrošinot Arens ražotajām mēbelēm būtisku kvalitātes lēcienu. Lāzera tehnoloģija ļauj savienot mēbeļu plāksni un tās maliņas vēl nebijušā kvalitātē. Šāds apstrādes process noris pilnībā bez līmes. Arens lāzera apstrādes iekārta ir aprīkota arī ar stūru noapaļošanas griezēju, kas balstīts uz CNC tehnoloģiju, kas sniedz iespēju radīt perfekti noapaļotas fasāžu maliņas bez asiem stūriem.

Galvenās lāzera apstrādes priekšrocības

Izturība

Noteikti galvenā priekšrocība maliņu lāzeru apstrādes tehnoloģijai ir karstuma un mitruma izturība, kas neradīs atlīmēšanās risku, kas savukārt nodrošina ilgāku kalpošanas mūžu.

Nevainojams izskats

Velns slēpjas detaļās, un virtuves fasādes, kas apstrādātas ar lāzera tehnoloģiju rada nevainojamu vizuālo rezultātu, jo savienojuma vietas vienkārši nav redzamas. Arī stūru noapaļošanas tehnoloģija izskatās teju kā ‘’izlietas’’, maliņas ir perfekti noapaļotas.

Ilgtermiņa kvalitāte

Ļoti praktisks ieguvums noteikti dzeltēšanas un netīrumu atturēšana no saiešana fasāžu malās, kas ietekmē ne tikai vizuālo izskatu visai virtuvei, bet arī tās kvalitāti kopumā.

Droša un nekaitīga

Noteikti ieguvums pats par sevi ir līmes klāt neesamība. Nav riska par līmes traipiem uz virtuves mēbelēm. It īpaši šis ir svarīgi zīdaini matētām vai ļoti spīdīgām fasādēm.

Virtuves iekārtas skapīši ar atvilktnēm