Skip to main content

KĀ PĀRLIECINĀTIES, VAI VIRTUVE IR KVALITATĪVA?

Virtuves iegādi var salīdzināt ar piena pirkšanu! Lielveikalu plaukti ir pilni ar pienu dažādos tilpumos, atšķirīgos iepakojumos un cenu kategorijās. Lai kāda arī nebūtu mūsu izvēle – pirms pirkuma mēs vienmēr pārliecināsimies par piena kvalitāti un derīguma termiņu.

Tāpat ir ar virtuvi – kvalitātei un dzīves ilgumam ir svarīga nozīme pirkuma izdarīšanas brīdī. Ārēji ne vienmēr ir iespējams noteikt, kāda būs iegādātās mēbeles kvalitāte, tomēr ir vairāki faktori, kas laikus ļaus saprast atšķirības un palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.

Izgatavošanas ilgums

Kvalitāte prasa laiku. Steigā nav iespējams izveidot konkurētspējīgu produktu. Katra mazākā virtuves detaļa prasa uzmanību.

Vai ir vērts ietaupīt pāris nedēļas gaidīšanas laika, lai pēc dažiem gadiem jau atkal atjaunotu virtuves mēbeles? Labāk ir nedaudz pagaidīt, lai pēc tam daudzus gadus baudītu gardas maltītes kvalitatīvā virtuvē.

Garantija

Valsts ir noteikusi 2 gadu obligāto garantiju virtuves mēbeļu izgatavotājiem. Pārliecinieties, kādi ir garantijas noteikumi. Ja ir punkti, kas liek šaubīties, tas var liecināt, ka pats uzņēmums netic savam produktam.

Eņģes

Eņģes bieži vien šķiet sīkums, un tomēr tas ir galvenais elements, kas satur kopā mēbeļu kustīgās daļas. Ja eņģes tiek stiprinātas mehāniski, tad tiek nodrošināta precizitāte līdz mm un novērstas cilvēciskā faktora kļūmes.

Tāpat arī eņģēm var tikt dota atsevišķa garantija – pārliecinieties, vai Jūsu virtuves mēbeļu izgatavotājs to nodrošina.

Virtuves montāža

Pirms pasūtījuma veikšanas ir jānoskaidro, kā norisinās mēbeļu montāža. Vai virtuves iekārta tiek piegādāta jau daļēji montēta vai pilnībā pa detaļām?

Ja virtuve pilnībā tiek montēta uz vietas, tad pastāv cilvēciskā faktora risks – ne vienmēr leņķis būs taisns un montāžas spēks vienlīdzīgs. Savukārt, rūpnieciska montāža nodrošina pārbaudītu efektīvāko risinājumu uz katras detaļas.

Virtuves transportēšana

Vai virtuvi transportēs profesionāli mēbeļnieki? Kā būs iepakotas Jūsu mēbeles? Šie ir jautājumi, uz kuriem jāatbild. Mēbelei ir jābūt cītīgi iepakotai, un tā jāatpako tikai pie klienta objektā, lai novērstu bojājumu iespējas. Tāpat ir jāatceras, ka cilvēki, kas šajā jomā darbojas jau ilgu laiku, vislabāk zinās kā rūpīgi izturēties pret Jūsu virtuves mēbelēm.

Materiāli

Tas, ka materiālu nosaukums neatšķiras, nenozīmē, ka to kvalitāte ir vienlīdzīga. Pastāv dažādi piegādātāji, līdz ar to cenas un kvalitātes nianses var atšķirties. Jautājiet dizaineriem par materiāliem. Tāpat apstaigājiet vairākus salonus un salīdziniet piedāvājumu.

Materiālu apstrāde

Vai dabiskie materiāli tiek ieeļļoti? Kā tiek apstrādātas materiālu malas un stūri? Vienmēr pārbaudiet, kā tiek nodrošināts, ka materiāls būs spējīgs kalpot maksimāli ilgi.