Skip to main content

Virtuves ir tik dažādas, cik dažādi esam mēs paši. Arens dizaineri diendienā strādā ar lieliem un maziem projektiem, kuru laikā tiek realizētas klientu izsapņotās virtuves ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā un visā pasaulē. Ja neesi pārliecināts, kāds būs Tavas virtuves dizains, ieskaties Arens darbos un smelies idejas savas ideālās virtuves plānošanai!

Vai vēlies apskatīt mūsu virtuves dzīvē? Esi laipni gaidīts lielākajā virtuves mēbeļu salonā Latvijā

Klasiska stila virtuves iekārta

Klasiska stila virtuves iekārta

Virtuves iekārta projektā “Mārupes Dārzs”

Virtuves iekārta projektā “Mārupes Dārzs”

Loft stila virtuves iekārta privātmājai

Loft stila virtuves iekārta privātmājai

Pelēka virtuves iekārta privātmājai

Pelēka virtuves iekārta privātmājai

Balta virtuves iekārta dzīvoklim Rīgas centrā

Balta virtuves iekārta dzīvoklim Rīgas centrā

Virtuves iekārta projektā “Kuldīgas Parks”

Virtuves iekārta projektā “Kuldīgas Parks”

Melna virtuves iekārta ar stikla fasādēm

Melna virtuves iekārta ar stikla fasādēm

Virtuves iekārta ar salu dzīvoklī

Virtuves iekārta dzīvoklī Tallinā

Virtuves dizains – iedvesma gatavot un būt kopā!

Moderns, kvalitatīvs un ilgtspējīgs virtuves dizains kļūst par mājokļa dvēseli un iedvesmo gatavot katru dienu – sākot no rīta kafijas un beidzot ar īpašiem kārumiem dzīves nozīmīgākajos brīžos. Arens mājaslapā Tu atradīsi labākās idejas virtuves interjeram, kas perfekti  ieguls gan lielos, gan mazos mājokļos, turklāt visi Arens virtuvju iekārtojumi, arī individuāli veidotie, tiek ražoti vienā no modernākajām ražotnēm Baltijā, tāpēc tie atbilst augstākajām kvalitātes un ilgtspējas prasībām.  

Krāsas mazas virtuves iekārtas dizainā

Virtuvju risinājumi dažādiem budžetiem – pieejami ikvienam

Ja tiek izvēlēti gudri dizaina risinājumi un piemēroti materiāli, kvalitatīvas un personiskas virtuves interjers ir pieejams ikvienam. Ja virtuves jaunradei vai atjaunošanai esi noteicis konkrētu budžetu, pastāsti to Arens dizaineram, tādējādi tiks rasts labākais risinājums šī budžeta ietvaros. Arens galerijā apskati desmitiem realizēto virtuvju dizaina projektu, kas iekļaujas budžetā zem 6000 EUR. 

Jaunas virtuves iedvesmas galerija

Apskati un iedvesmojies savai sapņu virtuvei – šajā sadaļā redzams kopējais virtuves dizains, bildes un detalizēta informācija par izmantotajiem materiāliem un risinājumiem, virzot kursoru norādītajā vietā uz fotogrāfijas. Ja vēlies par kādu no detaļām uzzināt vairāk, vērsies pie mūsu dizaineriem, to viegli izdarīt šeit!

Modernas virtuves iekārtas dizains ar akmens darba virsmas tekstūru

VIRTUVES AR SALU izvēlas tad, ja nepieciešams plašums un ērtības

Gan L, gan U, gan taisna tipa virtuve viegli var pārkļūt par virtuvi ar salu. Salas priekšrocības – daudz vairāk vietas glabāšanai, papildu virsma darbam, kurā var ierīkot arī izlietni. Lai mūsu veidoto virtuvju dizains ar salu iedvesmo Tevi savas virtuves paplašināšanai!   

TAISNS VIRTUVES IZKĀRTOJUMS – elegants un pieejams

Virtuves dizains taisnā izkārtojumā ir piemērots gan lielām, gan mazām virtuvēm. Gudri veidots tas var būt ļoti ietilpīgs un elegants, turklāt bieži tas ir pieejamāks par citiem risinājumiem. Kopā ar Arens dizaineru jānoskaidro, vai iekārtas uzdevums būs iekļauties kopējā mājokļa dizainā, vai arī kļūt par akcentu slēgtā virtuvē. Šajā sadaļā apskati Arens veidotos risinājumus gan lielās, gan mazās virtuvēs.

Klasika lielām un mazām telpām – L VEIDA VIRTUVES

L veida virtuves jeb stūra virtuves ļauj telpu sadalīt vairākās zonās. Arens stūra virtuves iekārtas veidotas tā, lai šis zonējums dabiski saskanētu ar gatavošanas procesu un padarītu to ērtu un vienkāršu. L veida virtuves iekārtas ir piemērotas gan atvērta, gan slēgta tipa virtuvēm. Apskati mūsu radītos L veida virtuves dizainus, lai rastu ideju savai virtuvei!

Sala virtuves iekārtas dizainā

U VEIDA VIRTUVES ideāli piemērotas lielām ģimenēm

U veida virtuvi iespējams sadalīt vairākās zonās, tāpēc tā ir ērtākā vide, kurā gatavošanu padarīt par kopā būšanas tradīciju gan lielām ģimenēm, gan draugu kompānijām. Šajā sadaļā apskatāmi iedvesmojoši Arens U veida virtuves dizaini, kas realizēti dažādos toņos un materiālos. Ja Tev padomā jauna U veida virtuve, iedvesmojies idejām šajā sadaļā!

MAZAS VIRTUVES  lieliem uzdevumiem

Mazas virtuves iekārtas uzdevums ir būt funkcionālai un ilgtspējīgai, saglabājot elegantu dizainu. Pieredzējuša dizainera rokās mazas virtuves dizains tiks izveidots tā, lai atbilstu šiem nosacījumiem un gatavot tajā būtu ērti. Ne mazāk svarīgi ir, lai pietiktu vietas glabāšanai, nezaudējot pievilcīgo izskatu. Ieskaties šajā sadaļā, ja vēlies redzēt mazu virtuvju dizaina risinājumus!

VIDĒJA IZMĒRA VIRTUVES – ļauj vaļu iztēlei un izvēlei

Lai rastu veiksmīgāko risinājumu vidēja izmēra virtuvei, būtu vērts sākt ar Arens dizainera bezmaksas konsultāciju. Vidēja izmēra virtuves izkārtojums un dizains būs tieši atkarīgs no konteksta – vai virtuve ir slēgta vai atvērta, cik daudz laika tajā tiks pavadīts un kāds ir logu izvietojums telpā. Lai sagatavotos sarunai ar Arens dizaineru, ieskaties mūsu realizētajos projektos un gūsti idejas!

Moderns virtuves iekārtas dizains ar salu

LIELAS VIRTUVES nav paredzētas tikai ēdiena gatavošanai

Veiksmīgi veidots lielas virtuves dizains var likt telpai izskatīties mājīgai, saglabājot plašumu. Liela virtuve var kļūt par mājokļa centru, kurā gatavošana nebūt nav vienīgā nodarbe. Arens dizainers ieteiks, kā virtuvi padarīt par iedvesmas avotu, kā nodrošināt funkcionalitāti un panākt to, lai šķiet, ka viss vienmēr ir pa rokai!

Virtuves sala un melna virtuves iekārta pēc pasūtījuma

GAIŠAS VIRTUVES aktuālas vienmēr

Ja nepieciešama gaiša virtuve tad jāatceras – gaišums nav tikai sienu, virsmu un grīdas krāsu, bet arī apgaismojuma un noskaņas jautājums. Lai iedvesmotos gaismas pielijušas virtuves idejām, ieskaties Arens dizaineru veidotajos projektos!

TUMŠAS VIRTUVES – arvien modernākas

Tumšas virtuves ir cieņā tad, ja nav nepieciešams telpas palielināšanas efekts kā arī saimniecībās, kur nav vēlmes uztraukties par katru traipu vai skrāpējumu. Maldīgs ir uzskats, ka virtuvei vienmēr jābūt gaišai! Modernākās dizaina tendences ir arī spilgtu elementu ietveršana virtuves interjerā. Gudri un pareizi veidota tumšā virtuves iekārta ir lielisks mājokļa interjera papildinājums, par to var pārliecināties Arens veidoto tumšo virtuvju projektos.

Virtuves darba virsmas materiāli klasiskas virtuves dizainā

VIRTUVES AR DAŽĀDĀM FASĀDĒM drosmīga izvēle, kas atmaksājas

Dažādas fasādes virtuvē – tas ir drosmīgi un moderni, taču, lai to realizētu, nepieciešamas zināšanas un pieredze. Arens dizaineru pūrā ir neparastas un stilīgas dažādu fasāžu virtuves idejas, kas iederēsies pat visprasīgāko klientu mājokļos, padarot tos īpašus, neatkārtojamus un neaizmirstamus. Apskati mūsu projektus un padari savu virtuvi neatkārtojamu!

Melna virtuves iekārta pēc pasūtījuma
Modernas virtuves dizains ar īpašu virtuves salas dizainu

IDEJAS VIRTUVES INTERJERAM

Sadarbībā ar vadošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem, esam realizējuši neskaitāmus demo dzīvokļa virtuves projektus, kas ir lielisks iedvesmas avots tiem, kas plāno iekārtot savu jaunā vai renovētā mājokļa interjeru. 

Mūsu virtuves dizaini atrodami tādos projektos, kā Merks Viesturdārzs, Divi Krasti, Kuldīgas Parks, Mežaparka Rezidences, Nordic Villages ciematos, Mārupes Dārzs un citos kvalitatīvos un klientu novērtētos jaunajos mājokļos.

Arens virtuves dizains jaunā projekta ”Merks Viesturdārzs’‘ demo dzīvoklim.
Arens virtuves dizains Nordic Villages ciematā  ”Lapsas’‘ demo privātmājai.
Arens virtuves dizains īres dzīvokļu projektā  ”Olivia apartamenti’‘.

Ko izvēlēsies Tu?

Lai kuru virtuvi Tu izvēlētos, lai kāda virtuve iederētos Tavā mājoklī, Arens komandas dizaineri palīdzēs tās izstrādē, ražotne nodrošinās iekārtas izveidi un piegādi, bet prasmīgi meistari – uzstādīšanu. Ja vēlies, lai virtuves projekts būtu gandarījuma pilns, dod mums ziņu!