Skip to main content

Ne velti virtuvi dēvē par katras mājas sirdi, jo tieši šeit ikdienā norit vislielākā rosība. Tā ir vieta, kas mājiniekus satuvina un sniedz mieru un labsajūtu. Virtuves dizains var būt arī drosmīgs un radošs vēstījums.

Arens dizaineri katru no virtuves projektiem izstrādā individuāli, balstoties uz Jūsu izsapņoto virtuves dizainu un ikdienas paradumiem mājoklī, kā arī parūpēsies, lai virtuves risinājums harmoniski iekļautos kopējā mājas interjera noskaņā.

ATBALSTS MĀJOKĻA IEKĀRTOŠANĀ


KOMUNIKĀCIJU SHĒMAS IZSTRĀDE

Būvējot vai renovējot savu māju, piemērotākais laiks virtuves zonas plānošanai noteikti ir –  jo agrāk, jo labāk! Vēl mājas plānošanas stadijā Arens dizaineri sniegs konsultāciju par piemērotāko virtuves izvietojumu mājā, kā arī izstrādās veiksmīgāko virtuves inženierkomunikāciju shēmu – gāzes, ūdensvadu, kanalizācijas, elektrības un gaisa vadu izvadiem.

VIRTUVES PROJEKTĒŠANA

Mēs no sirds ticam – vislabākie eksperimenti ir tie, kas tiek veikti uz papīra. Tādēļ virtuves projektēšanas posmā kopā ar Arens dizaineri Jums ir iespēja izmēģināt un notestēt Jūsu plānotās virtuves idejas, un pārliecināties, kā šīs ieceres patiešām ir piemērotas Jūsu mājokļa plānojumam un tam, kā esat, iecerējis savu jauno virtuvi. Projekta izstrādes ietvaros tiek veikti mērījumi (piemērotākajā laikā),  izstrādāti virtuves rasējumi, kā arī pavisam reālistiskas vizualicācijas.

 HARMONISKAM MĀJOKĻA INTERJERAM

Vienotam mājokļa interjeram piedāvājam arī citus individuāli projektētus mēbeļu risinājumus, kā arī  sadarbojamies  ar plašu vadošo sadzīves tehnikas zīmolu klāstu.

VIRTUVES PIEGĀDE UN MONTĀŽA

Visām mūsu ražotajām mēbelēm, kā arī sadzīves tehnikai nodrošinam gan piegādi, gan arī pilnvērtīgu uzstādīšanu, lai virtuve būtu uzreiz gatava lietošanai.

SAZINIES AR ARENS DIZAINERI


Lūdzam Tevi aizpildīt pieteikuma formu, pēc kuras iesniegšanas, kāds no mūsu dizaineriem ar tevi telefoniski sazināsies tuvāko darba dienu laikā.

  • 1

   JŪSU KONTAKTI

  • 2

   JŪSU MĀJOKLIS

  • 3

   PAPILDUS INFORMĀCIJA UN PIELIKUMI

  1/3

  JŪSU KONTAKTI   

  Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm

  AICINĀM KONSULTĒTIES AR ARENS DIZAINERU VĒL MĀJOKĻA PLĀNOŠANAS STADIJĀ!

  Jo laicīgāk iesaistīsiet virtuves dizaineri virtuves plānošanas procesā, jo precīzāk un veiksmīgāk izdosies realizēt tieši tās vēlmes, kuras esat apkopojis un iecerējis. Pat, ja virtuves pasūtīšana plānota vēl pēc laba mirkļa, iesakām jau laicīgi kopā ar dizaineri ‘’salikt pa plauktiņiem’’ gan apkopotās idejas, gan termiņus, gan arī citus Jums svarīgus aspektus, lai Jūsu izsapņotais virtuves projekts neatduras pret praktiskiem ierobežojumiem. Mūsu dizaineri ne tikai veic virtuves izvietojuma un dizaina izstrādi, bet nepieciēsamības gadījumā rūpīgi izplānos uz izstrādās inženierkomunikācijas shēmu Jūsu virtuves zonai, pēc kuras mājokļa būvnieki var vadīties, veicot inženiekomunikāciju izbūvi virtuvē. 

  VIRTUVES RISINĀJUMI, KAS SNIEDZ PALIEKOŠU PRIEKU UN GANDARĪJUMU!

   Mūsu 14 000 m² rūpnīca Igaunijā ir viena no lielākajām Baltijā un modernākajām Ziemeļeiropā. Virtuvju ražošana ir pilnībā robotizēta, nodrošinot nemainīgi augstu mēbeļu kvalitāti, tieši tādēļ visām mūsu virtuvēm piedāvājam 5 gadu garantiju!

   

  Neskatoties uz automatizēto ražošanas procesu, nodoršinam ļoti elastīgu izvēli, jo katrs no virtuves kompletiem tiek ražots pēc individuāli izstrādāta projekta, kuru izstrādājis kvalificēts virtuves dizainers.