Bezmaksas dizaina konsultācija  ir vienas stundas ilga tikšanās virtuāli vai klātienā ar profesionālu virtuves dizaineri ar mērķi palīdzēt Jums sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visiem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem iespējams līdz šim pat neesat aizdomājies.

KONSULTĀCIJAS PIETEIKUMA FORMA


Lūdzam Tevi aizpildīt pieteikuma formu, pēc kuras iesniegšanas, kāds no mūsu dizaineriem ar tevi telefoniski sazināsies tuvāko darba dienu laikā.

   

  Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm

  Veiksmes atslēga – savlaicīga plānošana!

  Jo laicīgāk iesaistīsiet virtuves dizaineri virtuves plānošanas procesā, jo precīzāk un veiksmīgāk izdosies realizēt tieši tās vēlmes, kuras esat apkopojis un iecerējis.
  Iepazīsti materiālu daudzveidību!

  Dizaina konsultācija

  Tā ir vienas stundas ilga tikšanās virtuāli vai klātienā ar profesionālu virtuves dizaineri ar mērķi palīdzēt Jums sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visiem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem iespējams līdz šim pat neesat aizdomājies.
  Apskati un izmēģini virtuves furnitūras risinājumus!

  Arens dizainers ieteiks -

  kas populārs, svaigs un pieprasīts pašlaik ir tieši virtuves dizainā!

  Rodi atbildes

  uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem par virtuves plānošanu, pasūtīšanu un izmaksām dizaina konsultācijā!

  IEPAZĪSTIES – ARENS DIZAINERI!


  Natālija

  Vecākā dizainere

  Natālija ir estēts ar spēcīgu konsturktīvo domāšanu. Viņa ir darbojusies kā mēbeļu konstruktors, līdz ar to nestandarta situācijas ir patīkams izaicinājums. Natālija augsti vērtē ērtu plānojumu un elegantus risinājumus, kas ir gan ilgtspējīgi savā izskatā, gan atbilstoši aktuālajām tendencēm.

  Sintija

  Dizainere

  Sintijā valda divas stihijas: noteiktība un krāsu drosme. Viņai svarīga ir funkcionalitāte, saprotamas līnijas, kas miksētas ar interesantu faktūru un drosmīgām krāsām. Sintijas pieeja ir nosvērta un patīkami mierīga, iedrošinot izbaudīt virtuves tapšanas procesu arī klientiem.

  Madara

  Dizainere

  Madara neko nedara pa pusei, jo tieši virtuvi redz kā mājokļa sirdi, kurā ne vien top maltītes, bet arī atmiņas. Viņai svarīgi ir vienmēr piemeklēt piemērotāko risinājumu atbilstoši vēlmēm un papildināt projektu ar unikālu garšu visām maņām.

  Roberts

  Vecākais dizainers

  Roberts ir mūsdienīga, estētiska un ergonomiska dizaina piekritējs. Viņa virtuves vienmēr būs rūpīgi pārdomātas, iedvesmojoties gan no aktuālajām tendencēm, gan personības, kam virtuve tiek izgatavota. Roberta darba stils ir akurāts, ātrs un pārdomāts.

  Līva

  Dizainere

  Ance

  Dizainere

  Šiks un elegance noteikti raksturo Ances pieeju virtuves dizaina radīšanā. Viņas veidotajos virtuves risinājumos svarīgu lomu spēlē ikkatra mazākā detaļa, veidojot ļoti pārdomātu un nuansētu kopējo rezultātu. Ancei svarīgi, lai virtuve paceltu kopējo telpas sajūtu un radītu redzamu pievienoto vērtību.

  Anna

  Dizainere

  Annas prioritāte ir virtuves iemītnieki un māju sajūta. Viņa neprojektē virtuves, viņa projektē dizainu atbilstoši personībai. Katrā projektā tiek ieguldīta daļa sirds, lai turpmākā dzīves telpa iedvesmo, iepriecina un mudina uz gardiem sasniegumiem un sirsnīgām sarunām.

  Regīna

  Dizainere

  Tetiana

  Dizainere

  Olga

  Dizainere

  Laima

  Dizainere