Skip to main content

Bezmaksas virtuves dizainera konsultācija ir vienas stundas ilga tikšanās virtuāli vai klātienē ar profesionālu virtuves dizaineri ar mērķi palīdzēt Tev sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visiem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem, iespējams, līdz šim pat neesi aizdomājies.

KONSULTĀCIJAS PIETEIKUMA FORMA


Lūdzam aizpildīt pieteikuma formu, pēc kuras iesniegšanas, kāds no mūsu dizaineriem ar Tevi telefoniski sazināsies tuvāko darba dienu laikā.

   

  Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm

  Veiksmes atslēga – savlaicīga plānošana!

  Jo laicīgāk iesaistīsi virtuves dizaineri virtuves plānošanas procesā, jo precīzāk un veiksmīgāk izdosies realizēt tieši tās vēlmes, kuras esi apkopojis un iecerējis.
  Iepazīsti materiālu daudzveidību!

  Dizaina konsultācija

  Tā ir vienas stundas ilga tikšanās virtuāli vai klātienā ar profesionālu virtuves dizaineri ar mērķi palīdzēt Tev sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visiem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem iespējams līdz šim pat neesi aizdomājies.
  Apskati un izmēģini virtuves furnitūras risinājumus!

  Arens dizainers ieteiks -

  kas populārs, svaigs un pieprasīts pašlaik ir tieši virtuves dizainā!

  Rodi atbildes

  uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem par virtuves plānošanu, pasūtīšanu un izmaksām dizaina konsultācijā!

  IEPAZĪSTIES – ARENS DIZAINERI!


  Natālija

  Vecākā dizainere

  Natālija ir estēts ar spēcīgu konsturktīvo domāšanu. Viņa ir darbojusies kā mēbeļu konstruktors, līdz ar to nestandarta situācijas ir patīkams izaicinājums. Natālija augsti vērtē ērtu plānojumu un elegantus risinājumus, kas ir gan ilgtspējīgi savā izskatā, gan atbilstoši aktuālajām tendencēm.

  Roberts

  Vecākais dizainers

  Roberts ir mūsdienīga, estētiska un ergonomiska dizaina piekritējs. Viņa virtuves vienmēr būs rūpīgi pārdomātas, iedvesmojoties gan no aktuālajām tendencēm, gan personības, kam virtuve tiek izgatavota. Roberta darba stils ir akurāts, ātrs un pārdomāts.

  Madara

  Dizainere

  Madara neko nedara pa pusei, jo tieši virtuvi redz kā mājokļa sirdi, kurā ne vien top maltītes, bet arī atmiņas. Viņai svarīgi ir vienmēr piemeklēt piemērotāko risinājumu atbilstoši vēlmēm un papildināt projektu ar unikālu garšu visām maņām.

  Anna

  Dizainere

  Annas prioritāte ir virtuves iemītnieki un māju sajūta. Viņa neprojektē virtuves, viņa projektē dizainu atbilstoši personībai. Katrā projektā tiek ieguldīta daļa sirds, lai turpmākā dzīves telpa iedvesmo, iepriecina un mudina uz gardiem sasniegumiem un sirsnīgām sarunām.

  Līva

  Dizainere

  Līva patiesu gandarījumu gūst funkcionālas lietas ietērpt skaistā, estētiski baudāmā apvalkā. Viņa katru projektu izstrādā ar milzīgu atbildību pret mājokļa īpašniekiem, īpaši paturot prātā, lai radītais mēbeļu dizains harmoniski iekļaujas mājokļa kopējā interjerā. Šo veiksmīgi paveikt Līvai palīdz viņas interjera dizaineres pieredze.

  Olga

  Dizainere

  Laima

  Dizainere

  Regīna

  Dizainere

  Ērtākais ceļš uz izsapņoto virtuvi – konsultācija ar virtuves dizaineri

  Mēdz teikt, ka virtuve ir mājokļa dvēsele un tā ir patiesība – mājas pavards joprojām atrodas virtuvē neatkarīgi no tā, cik moderna vai tradicionāla tā ir. Jebkura izmēra virtuve var kļūt funkcionāla, skaista un ērta, ja tās plānošanā palīgā nāk profesionāli virtuves dizaineri.

  Kā Tev palīdzēs virtuves dizainers?

  Virtuve ir telpa mājoklī, ko bieži uzskata par centrālo, jo tieši tur mājokļa saimnieki uzturas visvairāk. Virtuves dizainers palīdzēs salāgot telpas izmēru ar saimnieku vajadzībām un vēlmēm, palīdzēs sakārtot domas attiecībā uz funkcionalitāti, labāko krāsu un materiālu saspēli un palīdzēs rast atbildes uz visiem jautājumiem, kas skar virtuves labiekārtošanu.

  Kāpēc tieši ARENS virtuves dizaineri?

  ARENS ir lieliska izvēle, ja meklē partneri virtuves labiekārtošanai, jo pie mums tas ir:

  Ērti

  ARENS komandā ir vairāk kā desmit virtuves dizaineru un dizaineru asistentu, kuri nodrošinās profesionālu servisu un individuālu attieksmi virtuves labiekārtošanā sākot no idejas, beidzot ar uzstādīšanu

  Izdevīgi

  ARENS nodrošina bezmaksas klātienes vai attālinātu dizainera konsultāciju stundas garumā, lai palīdzētu sakārtot domas un izvēlēties pareizo virtuves labiekārtošanas virzienu

  Aktuāli

  ARENS virtuves dizaineri pastāstīs, kas šobrīd ir pieprasītākais, modernākais un aktuālākais virtuves iekārtošanā un radīs veidus, kā to salāgot ar Jūsu mājokļa izskatu un vajadzībām

  Dod ziņu, ja vēlies, lai ARENS virtuves dizains Ar Tevi sazinās!

  PIESAKI INDIVIDUĀLU KONSULTĀCIJU