VIRTUVES DIZAINS GATAVOTĀJIEM

RADOT ŠĪS VIRTUVES DIZAINU, DIZAINERE ANNA URAVOVA ĪPAŠI PIEDOMĀJUSI PAR TIEM, KAS GATAVO DAUDZ UN BIEŽI. VIRTUVĒ ATVĒLĒTS MAKSIMĀLI DAUDZ VIETĀS MANTU UN ĒDIENA UZGLABĀŠANAI, KĀ ARĪ PIEDOMĀTS, LAI  IZVĒLĒTIE MATERIĀLI UN KRĀSU KOMBINĀCIJAS IR NE TIKAI PRAKTISKI KOPŠANAI, BET ARĪ ĻOTI ĒRTI KOMBINĒJAMI AR CITĀM KRĀSĀM DZĪVOJAMĀS TELPAS INTERJERĀ.

4’898.14€

Virtuves mēbeļu komplekts ar piegādi un montāžu

 • Baltas krāsas lamināta karkass apstrādāts ar LaserTec tehnoloģiju
 • Matētas baltas Prime Decco plauktu fasādes AR29 AP-1 19mm
 • Lamināta plauktu fasādes Titan apstrādātas ar LaserTec tehnoloģiju
 • Akmens imitācijas lamināta darba virsma AT358
 • CL profila rokturi
 • SCALA atvilktnes tumši pelēkā krāsā
 • Piederumu sadalītājs NOVA pelēkā krāsā
 • LEDLINE apgaismojums ar pieliekamu slēdzi

Mūsu 14 000 m² rūpnīca Igaunijā ir viena no lielākajām Baltijā un modernākajām Ziemeļeiropā. Virtuvju ražošana ir pilnībā robotizēta, nodrošinot nemainīgi augstu mēbeļu kvalitāti, tieši tādēļ visām mūsu virtuvēm piedāvājam 5 gadu garantiju!

PIELĀGO VIRTUVES DIZAINU SAVAM MĀJOKĻA INTERJERAM!

Norādītajā cenā Tev ir iespēja izvēlēties un kombinēt  sev vēlamās krāsas  19 mm  PrimeDeco  fasādes, jebkuras tekstūras 16mm lamināta fasādes, kas apstrādātas ar LaserTec tehnoloģiju, kā arī izvēlēties  jebkuru 30mm lamināta darba virsmu no mūsu rūpīgi atlasītā materiālu sortimenta.

IZVĒLIES ATBILSTOŠU TEHNIKU UN SANTEHNIKU!

Pasūtot virtuvi, mūsu dizaineri parūpēsies, lai arī tehnika un santehnika pildītu ne tikai funkcionālu nozīmi, bet arī papildinātu kopējo virtuves dizainu. Jautā mūsu dizaineram par piemērotāko tehnikas un santehnikas komplektāciju šai virtuvei!

Piedāvājam dažādus tehnikas komplektācijas risinājumus no tādiem zīmoliem kā Bosch, AEG, Smeg, Siemens, Electrolux, Franke, Gaggenau, Liebherr, Climadiff, Bora, Faber, Falmec, Sirius, Fhiaba, Olimpia Splendid, Naber, Eisinger, Villeroy & Bosch, Stollar, Zanussi, Whirlpool, ABK, INSINKERATOR un citiem.

SAZINIES AR ŠĪS VIRTUVES DIZAINERI

   

  Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm