NOMIERINOŠAS DABAS VĒSMAS VIRTUVES DIZAINĀ

NOMIERINOŠS, PIEKLUSINĀTS UN DABISKS VIRTUVES DIZAINS, KAS HARMONISKI IEKĻAUJAS KOPĒJĀ DZĪVOJAMĀS TELPAS INTERJERĀ. DIZAINERS ROBERTS KEMZĀNS SAGATAVOJIS VIRTUVES RISINĀJUMU, KAS PATEICOTIES ATVĒRTAJIEM PLAUKTIEM VIRTUVES GALĀ, NEMANĀMI SAPLŪST AR DZĪVOJAMO TELPU, RADOT VIENOTU UN MĀJĪGU TELPAS INTERJERU.

5’874.88€

Virtuves mēbeļu komplekts ar piegādi un montāžu

Mūsu 14 000 m² rūpnīca Igaunijā ir viena no lielākajām Baltijā un modernākajām Ziemeļeiropā. Virtuvju ražošana ir pilnībā robotizēta, nodrošinot nemainīgi augstu mēbeļu kvalitāti, tieši tādēļ visām mūsu virtuvēm piedāvājam 5 gadu garantiju!

PIELĀGO VIRTUVES DIZAINU SAVAM MĀJOKĻA INTERJERAM!

Norādītajā cenā Tev ir iespēja izvēlēties un kombinēt  jebkuras sev vēlamās 16 mm lamināta fasādes kā arī izvēlēties jebkuru  30 mm lamināta darba virsmu no mūsu plašā un rūpīgi atlasītā materiālu sortimenta!

IZVĒLIES ATBILSTOŠU TEHNIKU UN SANTEHNIKU!

Pasūtot virtuvi, mūsu dizaineri parūpēsies, lai arī tehnika un santehnika pildītu ne tikai funkcionālu nozīmi, bet arī papildinātu kopējo virtuves dizainu. Jautā mūsu dizaineram par piemērotāko tehnikas un santehnikas komplektāciju šai virtuvei!

Piedāvājam dažādus tehnikas komplektācijas risinājumus no tādiem zīmoliem kā Bosch, AEG, Smeg, Siemens, Electrolux, Franke, Gaggenau, Liebherr, Climadiff, Bora, Faber, Falmec, Sirius, Fhiaba, Olimpia Splendid, Naber, Eisinger, Villeroy & Bosch, Stollar, Zanussi, Whirlpool, ABK, INSINKERATOR un citiem.

SAZINIES AR ŠĪS VIRTUVES DIZAINERI

     

    Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm