(NE) VIRTUVES DIZAINS

DIZAINERES NATĀLIJAS PUMPURES RADĪTAIS VIRTUVES DIZAINS  GAUMĪGI INTEGRĒTS DZĪVOJAMĀS TELPAS CENTRĀ UN NEMANĀMI SAPLŪST AR SIENAS KRĀSOJUMU. VEIKSMĪGI KOMBINĒJOT VIRTUVES FASĀŽU TOŅUS AR DARBA VIRSMU UN PIESKAŅOTU SIENAS PANELI, IESPĒJAMS PANĀKT ĻOTI EFEKTĪVU DIZAINA RISINĀJUMU, KAS PIRMAJĀ ACU UZMETIENĀ PAT NEIZSKATĀS PĒC KLASISKA VIRTUVES RISINĀJUMA.

5’216.01 €

Virtuves mēbeļu komplekts ar piegādi un montāžu

Mūsu 14 000 m² rūpnīca Igaunijā ir viena no lielākajām Baltijā un modernākajām Ziemeļeiropā. Virtuvju ražošana ir pilnībā robotizēta, nodrošinot nemainīgi augstu mēbeļu kvalitāti, tieši tādēļ visām mūsu virtuvēm piedāvājam 5 gadu garantiju!

PIELĀGO VIRTUVES DIZAINU SAVAM MĀJOKĻA INTERJERAM!

Izvēlies jebkuru no 2000 NCS krāsu skalas toņiem, lai pieskaņotu virtuves dizainu tieši Tava mājokļa krāsu gammai.

IZVĒLIES ATBILSTOŠU TEHNIKU UN SANTEHNIKU!

Pasūtot virtuvi, mūsu dizaineri parūpēsies, lai arī tehnika un santehnika pildītu ne tikai funkcionālu nozīmi, bet arī papildinātu kopējo virtuves dizainu. Jautā mūsu dizaineram par piemērotāko tehnikas un santehnikas komplektāciju šai virtuvei!

Piedāvājam dažādus tehnikas komplektācijas risinājumus no tādiem zīmoliem kā Bosch, AEG, Smeg, Siemens, Electrolux, Franke, Gaggenau, Liebherr, Climadiff, Bora, Faber, Falmec, Sirius, Fhiaba, Olimpia Splendid, Naber, Eisinger, Villeroy & Bosch, Stollar, Zanussi, Whirlpool, ABK, INSINKERATOR un citiem.

SAZINIES AR ŠĪS VIRTUVES DIZAINERI

     

    Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm