KRĀSU TERAPIJA VIRTUVES DIZAINĀ

PĀRDOMĀTA KRĀSU PALETE INTERJERĀ VEIDO VIENOTU UN PĀRDOMĀTU DIZAINU, KĀ ARĪ TIEŠĀ MĒRĀ IETEKMĒ MŪSU SAJŪTAS TELPĀ. VEIDOJOT ŠO VIRTUVES DIZAINU, DIZAINERE SINTIJA LAURINAITE ĪPAŠI PIEDOMĀJUSI, LAI IZVĒLĒTĀS KRĀSAS UN VIRTUVES MĒBEĻU MATERIĀLI GAN UZLĀDĒ, GAN ARĪ NOMIERINA.

5’030.62 €

Virtuves mēbeļu komplekts ar piegādi un montāžu

Mūsu 14 000 m² rūpnīca Igaunijā ir viena no lielākajām Baltijā un modernākajām Ziemeļeiropā. Virtuvju ražošana ir pilnībā robotizēta, nodrošinot nemainīgi augstu mēbeļu kvalitāti, tieši tādēļ visām mūsu virtuvēm piedāvājam 5 gadu garantiju!

PIELĀGO VIRTUVES DIZAINU SAVAM MĀJOKĻA INTERJERAM!

Norādītajā cenā Tev ir iespēja izvēlēties un kombinēt  sev vēlamās krāsas un tekstūras 16 mm lamināta fasādes no mūsu rūpīgi atlasītā materiālu sortimenta, kā arī virtuves skapju fasādēm izvēlēties jebkuru no 2000 NCS krāsu skalas toņiem.

IZVĒLIES ATBILSTOŠU TEHNIKU UN SANTEHNIKU!

Pasūtot virtuvi, mūsu dizaineri parūpēsies, lai arī tehnika un santehnika pildītu ne tikai funkcionālu nozīmi, bet arī papildinātu kopējo virtuves dizainu. Jautā mūsu dizaineram par piemērotāko tehnikas un santehnikas komplektāciju šai virtuvei!

Piedāvājam dažādus tehnikas komplektācijas risinājumus no tādiem zīmoliem kā Bosch, AEG, Smeg, Siemens, Electrolux, Franke, Gaggenau, Liebherr, Climadiff, Bora, Faber, Falmec, Sirius, Fhiaba, Olimpia Splendid, Naber, Eisinger, Villeroy & Bosch, Stollar, Zanussi, Whirlpool, ABK, INSINKERATOR un citiem.

SAZINIES AR ŠĪS VIRTUVES DIZAINERI

     

    Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm