Skip to main content

Lai cik arī virtuves zona nebūtu liela, šķiet, vietas mantu uzglabāšanai nekad nevar būt par daudz. Pietiekami daudz vietas virtuvē mantu uzglabāšanai ir viens nos svarīgājamiem aspektiem, lai virtuve būtu ne tikai ērta un parocīga, bet arī vizuāli pievilcīga. Ja telpas plašums ir ierobežots, izvēlēties īsto virtuves sistēmu ir īpaši svarīgi. Atvilktnes virtuvē ir ir viens no ergonomiskājamie risinājumiem, lai nodrošinātu kārtību virtuvē un sniegtu vairāk iespējas uzglabāt visu nepieciešamo ērti un parocīgi.  

 

Ergonomiska mantu glabāšana

Viena no būtiskākajām atviktņu priekšrocībām noteikti ir to funkcionalitāte. Ergonomiska virtuve ir tāda, kurā darbošanās ir ērta un parocīga. Atvilktnes nodrošina, lai viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā. Atškirībā no mantu uzglabāšanas skapīšos, nav nepieciešams liekties vai tupties, lai atrastu atviknē sev vēlamo virtuves ierīci maltītes pagatavošanai.

 

Atvilknēs var uzglabāt jebko

Kvalitatīvas virtuves atvilktnes spēj uzglabāt pat ļoti smagus sadzīves priekšmetus un var tikt pielāgotas ļoti dažādos veidos atbilstoši Jūsu ikdienas ieradumiem un dzīvesveidam. Ierasti augšējās atviknēs tiek uzglabāti dažādi ēdampiederumi un citi mazāka izmēra priekšmeti, savukārt vidējās un grīdas atvilknēs iespējams uzglabāt gan traukus, pannas un katlus, gan arī mazo sadzīves tehniku, kuru iespējams ikdienā tik bieži nelietojat. Sākot no grozu sistēmām, atkritumu uzglabāšanai līdz pat trauku mašīnām, šo visu iespējams pielāgot, ērtai lietošanai ikdienā, izvēloties dažādas izvelkamās sistēmu funkcijas, kas atvieglo ikdienas darbus virtuvē.

 

Daļa no kopējā virtuves dizaina

Atvilktnes nav tikai ērta vieta mantu uzglabāšana. Tām ir būtiska loma kopējā virtuves dizainā. Atvilktnes var būt kā īpašs dizaina elements,vai tiešo otrādi – var tikt paslēptas, ja ir vēlme pēc tīra dizaina bez liekām detaļām.

 

Īpašais piedāvājums – saņem Arens atvilktnes dāvanā!

Vairāk par īpašo piedāvājumu lasi: Īpašais piedāvājums – saņem Arens atvilktnes dāvanā! – ARENS