Skip to main content

Ar Arens dizaineri Jums ir iespēja izveidot unikālu virtuves dizainu, kas pilnībā atspoguļo Jūsu mājas sajūtu un dzīvesveidu. Iepazīstieties ar mūsu materiālu un furnitūras sortimentu un uzzini vairāk par to daudzveidību un unikālajām priekšrocībām.

Piedāvājam tikai pilna virtuves komplekta izgatavošanu. Atsevišķas virtuves detaļas – skapīšu fasādes, darba virsmas, furnitūru piedāvājam tikai esošajiem Arens virtuves mēbeļu īpašniekiem, kas vēlas atsvaidzināt savas esošās Arens virtuves dizainu. 

Pirmā lieta, ko pamanām virtuvē, ir tieši virtuves skapīši, to stils, krāsa un dizains. ARENS sortimentā Tu atradīsi visdažādāko materiālu un toņu virtuves mēbeļu fasādes, turklāt katru no tām raksturo nemainīgi augsta kvalitāte.

Tieši virtuves virsma ir tā, kas ikdienā tiek lietota visvairāk, tādēļ, jo īpaši būtisks, ne tikai tās vizuālais izskats, bet arī noturība. Mūsu sortimentā atradīsi pieprasītākās un gadu gaitā pārbaudītas virtuves virsmas, kas savu aktualitāti nezaudēs arī ilgtermiņā.

Karkass ir virtuves daļa, pie kuras stiprinās visi pārējie virtuves komponenti – durtiņas, darba virsma, furnitūra, virtuves tehnika. Būtiski, lai tas būtu stingrs un noturīgs. Ar dizainera palīdzību, arī karkass var kļūt unikālu detaļu kopējā virtuves dizaina ansamblī.

Pārdomāta izvelkamo grozu izvēle noteikti var palīdzēt sakārtot māju un padarīt ikdienas darbošanos virtuvē ērtāku un patīkamāku. Izvelkamo grozu sistēmas ir ergonomisks risinājums, lai viss nepieciešamais ērtai ikdienas dzīvei virtuvē būtu pārskatāms un ērti pieejams.

Lai gan šķietami mazsvarīga detaļa, bet īstā virtuves atkritumu tvertne darbošanos virtuvē noteikti padara patīkamāku un ērtāku. Izvelkama atkritumu tvertne noteikti ir labi pārdomātas un ergonomiskas virtuves slepenais ieroci, jo vienlaikus paslēpj to, ko nevēlaties izcelt savā virtuvē, tajā pašā laikā ir ērti lietojama ikdienā.

Atvilktnes nav tikai ērta vieta mantu uzglabāšana. Tām ir būtiska loma kopējā virtuves dizainā. Virtuves atvilktnes var būt kā īpašs dizaina elements, vai tiešo otrādi – var tikt paslēptas, ja ir vēlme pēc tīra dizaina bez liekām detaļām.

Cik reizes Tu atver un aizver savas virtuves skapīšu durtiņas? Virtuves rokturiem jābūt vienlīdz ērti lietojamiem, kā stilīgiem. Tieši rokturi ir tie, kas pasvītro izvēlēto virtuves stilu un palīdz radīt kopējo interjera noskaņu mājās.

Apgaismojums virtuves zonā var pildīt gan funkcionālu lomu, gan palīdzēt radīt vēlamo atmosfēru telpā. Ar apgaismojuma palīdzību iespējams radīt arī ļoti pārdomātus un efektīvus interjera akcentus.

Tehnoloģijas arī virtuvē ikdienas darbošanos padara efektīvāku un ērtāku, tieši tādēļ svarīgi piedomāt, lai virtuvē lietojamās ierīces būtu parocīgi pievienojamas elektrības pievadam. Mūsu sortimentā atradīsi askētiskus, ērtus un kvalitatīvus rozetes risinājumus, virtuves iekārtām.

Aktīvi sekojot pēdējām virtuves dizaina tendencēm un klientu pieprasījumam, esam atlasījuši dažādus furnitūras risinājumus, kas palīdzēs radīt izsapņoto virtuves mēbeļu dizaina risinājumu.

Ja virtuvi dēvē par mājas sirdi, tad virtuves tehnika noteikti ir tās sirdspuksti. Sadarbībā ar vadošajiem virtuves tehnikas zīmoliem piedāvājam, ne tikai jaunākās, bet arī pieredzē pārbaudītas tehnikas komplektācijas pārdomātai virtuvei.

IZLIETNES UN ŪDENS MAISĪTĀJI

Rūpīgi izmeklēta izlietne un ūdens maisītājs, līdzīgi kā virtuves rokturi, noteikti pasvītro kopējo virtuves dizaina noskaņu, kā arī uzlabo virtuves kopējo funkcionalitāti. Attīstoties tehnoloģijām un dizaina tendencēm, arī izlietnes un ūdens maisītāji kļuvuši daudzveidīgāki un interesantāki, piešķirot efektīvu akcentu.