Skip to main content

Kulinārijas eksperte Signe Meirāne novērtē Arens!

2016 gads iesākās ar īpašu gardu notikumu – Signes Meirānes ciemošanos Arens salonā. Pasākuma laikā kulinārijas eksperte gatavoja sulīgu pīles cepeti ģimeniskām vakariņām, un gaisīgus persiku mafinus – bērnu sajūsma bija acīmredzama!

Signei Meirānei bija tas gods pirmajai izmēģināt jauno SIEMENS 3in1 cepeškrāsni. Ar ko tā ir tik īpaša? Tā ietver sevī ne tikai cepeškrāsni, bet arī tvaika un mikroviļņu krāsni, kas ievērojami paātrina gatavošanas laiku. Turklāt cepeškrāsns ir aprīkota ar gudru un viegli saprotamu TFT ekrānu. 3in1 ir papildināta ar dažādu ēdienu režīmiem, kas Jums ļauj izvēlēties vēlamo ēdienu, svaru un pārējo cepeškrāsns izdarīs Jūsu vietā. Plašāku informāciju iespējams iegūt Arens salonā.

Virtuve, kurā tika pagatavots pīles cepetis un persiku mafini, ir izgatavota no Nano materiāla apvienojumā ar riekstkoka finierējumu. To papildina transformējamas durvis, aiz kurām paslēpts bārs. Interesanti risinājumi ir no virsmas izbīdāmi S-Box garšvielu un nažu turētāji. Tāpat šā brīža aktualitāte – iebūvējams vīna skapis.

Lejupielādē rokasgrāmatu “Dizains virtuvei” un apskati Signes Meirānes recepti, kā arī iegūsti vērtīgu informāciju par virtuvēm intervijā ar interjera dizaineri Natāliju Mitinu un citiem speciālistiem.