Citāts no Indras par to, ko vēlamies sniegt no savas puses ikkatram sadarbības partnerim

INDRA ANTĒNA

ARENS RĪGA IZPILDDIREKTORE

INDRA@ARENS.LV

No unikāla demo virtuves projekta līdz pat gataviem virtuves risinājumiem visam projektam, piedāvājam pārbaudītus sadarbības modeļus ar mērķi atvieglot Jums daļu no  projekta vadības procesa un palieināt konkurētspēju, radot pievienoto vērtību Jūsu klientam.

VIRTUVE AR PIEVIENOTO VĒRTĪBU

Arens virtuve  – tā noteikti ir vērtība mājoklim. Rūpīgi izstrādāti virtuves plānojumi un pārdomāti dizaina risinājumi, kas realizēti vienā no modernākajām specializēto virtuvju ražotnēm Ziemeļeiropā. Lai arī kāds būtu virtuves projekta kopējais budžets, Arens komanda var garantēt – pie mums saņemsiet kvalitatīvāko risinājumu, ko noteikti novērtēs arī Jūsu klienti.

Patiess radošums, mūsuprāt, slēpjas spējā piemeklēt kvalitatīvākos dizaina risinājumus un piedāvāt pašu labāko ierobežotos resursos. Tieši šis ir īstais rādītājs, cik spēcīgi un zinoši esam tajā, ko darām!

MŪSU JAUDA UN KVALITĀTE


 • 29 gadu pieredze virtuves mēbeļu ražošanā;
 • Mūsu 14 000 kvadrātmetru lielā rūpnīca Igaunijā  ir viena no lielākajām Baltijām un modernākajām Ziemeļeiropā;
 • Saražotas vairāk kā 160,000 virtuves iekārtas mājokļiem Baltijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Islandē un Šveicē;
 • Vidējais ražošanas apjoms – 600 virtuves mēbeļu komplekti mēnesī;
 • Mūsu ražotne ir pilnībā robotizēta, kas nodrošina ne tikai augstu produktivitāti, bet arī nemainīgi augstu kvalitāti;
 • Izmantojam jaunākās paaudzes Laser Tec tehnoloģiju, kas ideāli sapludina fasādes virsmu ar malām, kā rezultātā tiek iegūta mēbele bez savienojumiem, kas ne tikai izskatās vizuāli labāk, bet arī kalpos daudz ilgāk;
 • Nesaktoties uz automatizēto ražošanas procesu, nodoršinam elastīgu izvēli, jo katrs no virtuves kompletiem tiek ražots pēc individuāli izstrādāta projekta.

PROFESIONĀLA PROJEKTA VADĪBA


DIZAINA IZSTRĀDE UN PLĀNOŠANA

Mūsu pieredzējušie virtuves dizaineri izstrādās visas nepieciešamās inženierkomunikāciju shēmas un virtuves rasējumus, kā arī virtuves projekta vizualizācijas vadoties pēc Jūsu izvēlētajiem materiāliem, vēlmēm un kopējā budžeta.

VIRTUVES SADZĪVES TEHNIKAS KOMPLEKTĒŠANA

Esam oficiālais tirdzniecības partnesis pasaulē vadošajiem virtuves sadzīves tehnikas zīmoliem un piedāvājam konkurētspējīgus komplektācijas piedāvājumus, kas piemēroti tieši konkrētajam virtuves risinājumam.

PIEGĀDE UN UZSTĀDĪŠANA

Pēc pasūtījuma veikšanas, mūsu pēcpārdosānas komanda rūpīgi seko līdzi, lai piegāde un virtuves mēbeļu uzstādīšana tiktu veikta noteiktajos termiņos. Nodrošinām pilnīgu virtuves mēbeļu montāžu, tai skaitā arī tehnikas un santehnikas pieslēgšanu, lai virtuve būtu gatava lietošani.

PĒCPĀRDOŠANAS SERVISS

Visām mūsu virtuvēm piedāvājam 5 gadu garantiju, kas tiek nodrošināta ne tikai mūsu sadarbības laikā, bet arī jaunajiem mājokļa īpašniekiem. Mūsu profesionālā pēcpārdošanas komanda nodrošina ātrus un efektīvus risinājumus jebkurā klientu vēlmēm. Klientiem vienmēr esam ērti sasniedzami mūsu salonā.

Atšķirties un piedāvāt ko labāku ir vitāli svarīgi. Kvalitatīvai labi pazīstama zīmola virtuvei, kas ir ne tikai skaista, bet nodrošina kvalitāti arī ilgtermiņā, noteikti ir svarīga loma, radot papildus pievienoto vērtību potenciālajiem mājokļa īpašniekiem.

Vai Jums ir kādi jautājumi?

Būsim priecīgi uz tiem atbildēt

+371 22 55 66

REALIZĒTIE SADARBĪBAS PROJEKTI


OLIVIA APARTIMENTI JŪRMALĀ

 • Nekustamais īpašums: Olivia apartimenti
 • Sadarbības gads: 2020/2021. gads
 • Arens dizainere: Laima Urbanoviča
 • Izgatavoto virtuvju skaits: 5 + citas iebūvētās mēbeles

5 unikāli apartimenti, kuros piedomāts pie katras sīkākās intrejera dizaina detaļas, lai tās viesiem radītu mierpilnu atmosfēru un iedvesmotu baudīt Jūrmalas skaisto noskaņu visā tās krāšņumā.

ALBATROSS HOME ĶESTERCIEMĀ

 • Attīstītājs: Albatross Home
 • Sadarbības gads: 2020/2021. gads
 • Arens dizainere: Madara Lapiņa
 • Izgatavoto virtuvju skaits: 200+

Alabtross Home sevī apvieno  komfortu ar stilu, paverot lielisku iespēju tās iemītniekiem baudīt netraucētu mieru un neatkārtojamo Latvijas dabu priežu meža ieskautajā teritorijā līdzās jūras krastam.