Skip to main content

Ģimenes spēkā un ilggadējā darbībā smelta pieredze

Arens ir ģimenes uzņēmums un darbojas kopš 1992. gada. Viss aizsākās Igaunijā, Tartu, kad Arens ģimene izveidoja nelielu mēbeļu ražotni. Nepārtrauktas investīcijas, patiesa ieineteresētība aktuālajā, jaunajā un modernajā, ir ļāvis Arens kļūt par tirgus līderiem savā jomā. Nu jau vairākus gadus Arens pieder 40% virtuves mēbeļu tirgus Igaunijā, ražotne droši var sevi saukt par liekāko un modernāko virtuves mēbeļu ražotni Baltijā.

Šobrīd ražotnes platība sasniegusi 16 000m2, un ik dienas tajā tiek izgatavoti 30 virtuves mēbeļu komplekti. Ražotnē strādā 90 cilvēki un kopumā ir izgatavotas vairāk nekā 120 000 virtuves iekārtas.

Augstākā kvalitāte

Kvalitāte ir viens no Arens darbības stūrakmeņiem gan ražotnē, gan darbā ar klientu. Mūsu darbinieki ir kompetenti un spēs ieteikt, rekomendēt un konsultēt katru projektu individuāli, lai virtuve saglabātu savu izskatu un funkcionalitāti pēc iespējas ilgāku laiku. Esam pārliecināti – kvalitāte sākas ar cilvēku. 

Jāatceras, ka kvalitāte prasa laiku un steigā nav iespējams izveidot konkurētspējīgu produktu. Tādēļ vienmēr atgādinām, ka tas ir ieguldījums nākotnē, jo katra mazākā virtuves detaļa prasa uzmanību, precizitāti un rūpes. Gaidīšana noteikti būs tā vērta!

Jaunākās tehnoloģijas

Arens vienmēr tiecas uz izaugsmi un spēju piedāvāt pašus jaunākos un ērtākos risinājumus. Viss ražotnes darba process ir maksimāli automatizēts, lai atvieglotu darbinieku ikdienu un novērstu cilvēciskās kļūdas. Jaunās tehnoloģijas ļauj veikt tādas darbības kā 3D frēzējumus un malu apstrādi ar lāzeru – Laser Tec. Šis ir nemainīgi aktuāls, un, Arens klientu iecienīts, tehnoloģisks risinājums, kas darbojas bez līmes un nodrošina fasāžu materiālu, mēbeļu karkasa un visu materiālu detaļu perfektu izskatu un daudz ilgāku kalpošanu. 

Lepojamies, ka ražotnē tikko ieviesta arī jaunā 160m sortēšanas robotizētā līnija, kas nodrošina vēl augstāku precizitāti, ātrākus izpildes termiņus un labāku cenu mūsu kientiem. 

Precizitāte līdz milimetram

Savas pastāvēšanas laikā Arens ir izstrādājis sistēmu, kas nodrošina viena līmeņa kvalitāti visām mēbelēm. Galvenie virtuves mēbeļu elementi tiek rūpnieciski montēti jau ražotnē, kas nodrošina precīzu detaļu savienojumu, kā arī risinājumu ilgtspējību. Rūpnieciska mēbeļu izgatavošana sniedz iespēju izgatavot vairākus vienādu mēbeļu komplektus. 

Mūsu kvalitātes formula ir arī nemitīga vēlme augt un attīstīties, lai neapstātos pie sasniegtā un spētu sniegt klientam to, kas citiem šķistu neiespējams. 

Plašais materiālu sortiments

Arens piedāvā vienu no plašākajiem mēbeļu materiālu un apstrādes iespēju klāstiem Latvijā. Mūsu ražotās virtuves tiek piemērtotas katra klienta individuālajām vēlmēm un vajadzībām, piedavājot gan klasiskas, gan modernas virtuves iekārtas no ekonomiska, līdz pat luksus klases segmentam, ko nosaka furnitūras komplektācija un fasāžu materiālu ekskluzivitāte.

Tikai daži no piedāvātajiem furnitūras risinājumiem var būt – plaukti mēbēļu skapīšiem, iekšējie grozi, masīvkoka atvilktnes, elektrolifti durtiņu atvēršanas vajadzībām un transformer durvīm, kas ļauj aiz tām paslēpt visu virtuves iekārtu vai, piemēram, cepeškrāsni. 

Līdzīgi ir ar fasādēm, tās var būt no vienkāršākiem laminātiem vai no šī brīža aktualitātes – nano materiāliem! Iespēju ir daudz un dizaina risinājumu izvēle ir prakstiski neierobežota.