Skip to main content

Arens zīmols – viss par virtuvēm

Mēs radām virtuves, kas
iedvesmo gatavot un būt kopā

ARENS virtuves sniedz patīkamu komforta sajūtu, ko rada mūsu dizaineru pārdomātais izkārtojums, apvienojumā ar ilgtspējīgiem un kvalitatīviem materiāliem un jaunākajām tehnoloģijām.

“Arens virtuvē man rodas vēlme gatavot aizvien biežāk”

Ilze DoniņaArens kliente

Arens dizaineri pielāgojas Tavām vēlmēm un budžetam

  • Ražotnes tehnoloģija nodrošina nevainojamu kvalitāti ar garantiju
  • Katra virtuve tiek izstrādāta ņemot vērā klienta vēlmes un budžetu
  • Nodrošinām iespēju sekot līdz virtuves izstrādes procesam
  • Dizaineru konsultācijas iespējams gan Arens salonā, gan Tavā mājoklī
  • Arens komanda nodrošina virtuves piegādi un uzstādīšanu
  • Sadarbojamies ar vadošajiem virtuves tehnikas zīmoliem

Arens virtuves vērtības un unikālās priekšrocības

Kvalitāte

Kvalitāte ir viens no stūrakmeņiem, lai virtuve saglabātu savu izskatu un funkcionalitāti ilgāku laiku. Kvalitāte sākas ar cilvēkiem. Mūsu darbinieki ir kompetenti, un spēs ieteikt, rekomendēt un konsultēt katru projektu individuāli.

Pieredze

ARENS pārstāv Igaunijas uzņēmumu, kam ir gandrīz 25 gadu pieredze mēbeļu ražošanā, eksporta jautājumos, materiālu izvēlē, tehnoloģiskajā attīstībā un dizaina risinājumos. Pieredze uzņēmumam ir devusi iespēju iepazīt klientu vajadzības un rast tām risinājumus.

Montāža ražotnē

Galvenie virtuves mēbeļu elementi tiek rūpnieciski montēti jau ražotnē. Tas nodrošina precīzu detaļu savienojumu, kā arī ilgāku kalpošanu. Rūpnieciska mēbeļu izgatavošana sniedz iespēju izgatavot vairākus vienādus mēbeļu komplektus. Savas pastāvēšanas laikā ARENS ir izstrādājis sistēmu, kas nodrošina viena līmeņa kvalitāti visām mēbelēm.

Jaunākās tehnoloģijas

ARENS tiecas pēc izaugsmes un jauniem, ērtākiem risinājumiem. Viss darba process ir maksimāli automatizēts, lai atvieglotu cilvēku darbu un novērstu cilvēcīgās kļūdas. Jaunās tehnoloģijas ļauj veidot tādas lietas kā 3D frēzējumus, malu apstrādi ar lāzeru, izmantot dažādus transformerus darba efektivitātes palielināšanai.

Materiālu izvēle

Pirms jaunu materiālu ieviešanas tirgū mēs rūpīgi izvērtējam un izvēlamies piegādātājus. Plašā materiālu daudzveidība ļauj pielāgot virtuves mēbeles dažādiem stiliem, krāsu un faktūru variācijām. Ražošanas procesā ir izmantoti augstas klases materiāli un labākām funkcijām atbilstoša furnitūra.