Melna virtuves iekārta ar salu

Melna virtuves iekārta, kura ienes luksus noskaņu neizejot no mājas. Lieliskā kombinācijā ar gaišiem sienas un grīdas apdares materiāliem, kas papildināti ar brūnu toņu gammu darba virsmas zonās.

Uzzini vairāk par šīs virtuves iekārtas materiāliem, izmēriem un virtuves cenu bezmaksas dizaina konsultācijā

VIENA VIRTUVE 3 DAŽĀDĀS KOMPLEKTĀCIJĀS

Vienu un to pašu virtuves dizainu var realizēt ļoti plašā cenu amplitūdā atkarībā no izvēlētajiem fasāžu un virsmas materiāliem, kā arī izvēlētās furnitūras komplektācijas. Zemāk norādītajā cenā iekļauta pilna virtuves izgatavošana,  piegāde, montāža, tehnikas pieslēgšana Rīgas robežās, kā arī 5 gadu garantija. Vai vēlies saprasta, kas veido virtuves cenu? Izmēģini mūsu virtuves kalkulatoru! Cenā nav norādīts koka galds, kas piestiprināts pie salas un stikla vitrīna. Šos nestandarta risinājumu Arens dizaineriem nepieciešams aprēkināt individuāli.

SELECTION

Sākot no 15,370.30 €

Baltas krāsas lamināta karkass apstrādāts ar LaserTec tehnoloģiju. Atvilktnes un durtiņas aprīkotas ar kluso aizvēršanu. Ir nodrošināts uzliekams ledline apgaismojums ar slēdzi, uzliekami rokturi, piederumu sadalītājs. Virtuve ir papildināta ar atkritumu tvertni, kas stiprinās pie durtiņām.

DELUXE

Sākot no 18,136.03 €

Balts karkass ar dekoratīvām maliņām, atvilktnes ar kluso aizvēršanu, iebūvētu ledline apgaismojumu ar slēdzi. Atkritumu konteiners ir izvelkams ar fasādi, kā arī tiek piedāvāti uzliekami rokturi. Virtuve ir papildināta ar piederumu sadalītāju, visām durtiņām ir klusā aizvēršana.

PREMIUM

Sākot no 21,368.49 €

Pilnībā dekoratīvs karkass. Atvilktnēm ir “push open” sistēma, durtiņām – klusā aizvēršana. Iebūvējams ledline apgaismojums, premium izvelkamā atkritumu sistēma, iebūvējamie rokturi, piederumu sadalītājs. Izvelkama grozu sistēma, atvilktnes ar pretslīdēšanas gumijas pārklājumu.

SĀC AR BEZMAKSAS DIZAINERA KONSULTĀCIJU!

PIETEIKT KONSULTĀCIJU