Akmens virsma Technistone Tterazzo White matt
Gaiši sarkani NCS S 4030-Y90R plaukti ar papildus apgaismojumu
Iebūvējamā cepeškrāsns Bosch HMG8764C7
Kompaktā mikroviļņu krāsns Bosch CMG836NC1
Iebūvējamais ledusskapis Bosch KIV87VFF0
Indukcijas plīts virsma ar integrētu ventilācijas sistēmu Bosch PVQ895F25E
Virtuvei pieskaņots iebūvējamas drēbju skapis
Franke izlietne un ūdens maisītājs melnā krāsā

Virtuve kā mājokļa vizītkarte un centrālais kopā sanākšanas punkts. Rezultāts lieliski parāda – ambiciozam un  drosmīgam virtuves dizainam nav obligāti jābūt skaļam un skandalozam. Pārliecināts un askētisks dizaina rezultāts panākts, izvēloties  modernas, neuzkrītošas, taču ļoti efektīvas dizaina detaļas.

Viena virtuve 3 dažādās komplektācijās

Vienu un to pašu virtuves dizainu var realizēt ļoti plašā cenu amplitūdā atkarībā no izvēlētajiem fasāžu un virsmas materiāliem, kā arī izvēlētās furnitūras komplektācijas. Zemāk norādītajā cenā iekļauta pilna virtuves izgatavošana,  piegāde, montāža, tehnikas pieslēgšana Rīgas robežās, kā arī 5 gadu garantija. Vai vēlies saprasta, kas veido virtuves cenu? Izmēģini mūsu virtuves kalkulatoru!

SELECTION

Sākot no 6,506 €

Baltas krāsas lamināta karkass apstrādāts ar LaserTec tehnoloģiju. Atvilktnes un durtiņas aprīkotas ar kluso aizvēršanu. Ir nodrošināts uzliekams ledline apgaismojums ar slēdzi, uzliekami rokturi, piederumu sadalītājs. Virtuve ir papildināta ar atkritumu tvertni, kas stiprinās pie durtiņām.

DELUXE

Sākot no 10,049 €

Balts karkass ar dekoratīvām maliņām, atvilktnes ar kluso aizvēršanu, iebūvētu ledline apgaismojumu ar slēdzi. Atkritumu konteiners ir izvelkams ar fasādi, kā arī tiek piedāvāti uzliekami rokturi. Virtuve ir papildināta ar piederumu sadalītāju, visām durtiņām ir klusā aizvēršana.

PREMIUM

Sākot no 15,300 €

Pilnībā dekoratīvs karkass. Atvilktnēm ir “push open” sistēma, durtiņām – klusā aizvēršana. Iebūvējams ledline apgaismojums ar slēdzi, premium izvelkamā atkritumu sistēma, iebūvējamie rokturi, piederumu sadalītājs. Izvelkama grozu sistēma, kā arī atvilktnēs ir pretslīdēšanas gumijas pārklājums.

Sper soli tuvāk savai sapņu virtuvei!

Piesakies dizaina konsultācijai