PIESAKIES DIZAINA KONSULTĀCIJAI

Vai esi gatavs spert soli tuvāk Savai sapņu virtuvei?

Mūsu dizaineru komanda ir gatava Tev palīdzēt!

Dizaina konsultācija ir vienas stundas ilga tikšanās virtuāli vai klātienā ar profesionālu virtuves dizaineri ar mērķi palīdzēt klientam sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem iespējams līdz šim pat neesat aizdomājies.

KONSULTĀCIJAS PIETEIKUMA FORMA

Lūdzam Tevi aizpildīt pieteikuma formu, pēc kuras iesniegšanas, kāds no mūsu dizaineriem ar tevi telefoniski sazināsies tuvāko darba dienu laikā.

   

  Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm
  INDIVIDUĀLA KONSULTĀCIJA

  Ko Tu iegūsi no individuālās bezmaksas konsultācijas?

  Izvēlies sev piemērotāko saziņas veidu, piesakies,

  un mēs Tev atbildēsim darba dienas laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku.

  Online tikšanās

  Piedāvājam individuālu tiešraides tūri kopā ar dizaineru. Jūs varat atrasties sev drošā vidē, kamēr dizainers no salona visu parādīs un pastāstīs.

  Saruna ar dizaineri

  Individuāla telefonsrauna ar Arens dizaineri.

  Individuāla tikšanās salonā

  Visas tikšanās salonā notiek droši pēc grafika, tādējādi nodrošinot maksimālu izolāciju no saskarsmes ar citām personām.

  Iepazīsties – Arens dizaineri!

  Natālija

  Dizainere

  Natālija ir estēts ar spēcīgu konsturktīvo domāšanu. Viņa ir darbojusies kā mēbeļu konstruktors, līdz ar to nestandarta situācijas ir patīkams izaicinājums. Natālija augsti vērtē ērtu plānojumu un elegantus risinājumus, kas ir gan ilgtspējīgi savā izskatā, gan atbilstoši aktuālajām tendencēm.

  Anna

  Dizainere

  Annas prioritāte ir virtuves iemītnieki un māju sajūta. Viņa neprojektē virtuves, viņa projektē dizainu atbilstoši personībai. Katrā projektā tiek ieguldīta daļa sirds, lai turpmākā dzīves telpa iedvesmo, iepriecina un mudina uz gardiem sasniegumiem un sirsnīgām sarunām.

  Madara

  Dizainere

  Roberts

  Dizainers

  Roberts ir mūsdienīga, estētiska un ergonomiska dizaina piekritējs. Viņa virtuves vienmēr būs rūpīgi pārdomātas, iedvesmojoties gan no aktuālajām tendencēm, gan personības, kam virtuve tiek izgatavota. Roberta darba stils ir akurāts, ātrs un pārdomāts.

  Sintija

  Dizainere

  Sintijā valda divas stihijas: noteiktība un krāsu drosme. Viņai svarīga ir funkcionalitāte, saprotamas līnijas, kas tiek miksētas ar interesantu faktūru un drosmīgām krāsām.

  Laima

  Dizainere

  Laimas pieeju interjeram var salīdzināt ar viņas iecienītākā seriāla Friends varoņiem - unikāli pozitīva! Laima ir radoša savā pieejā, sīkumaina detaļās un tehniska izpildījumā. Plūstošas līnijas, krāsu saskaņošana, tekstūru un materiālu apvienojums spēlēs nozīmīgu lomu.

  Ance

  Dizainere