Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Ja vēlies, pievieno failus (bildes, projekts, skices, u.c.)


INDIVIDUĀLA KONSULTĀCIJA

Ko Tu iegūsi no individuālās bezmaksas konsultācijas?

Izvēlies sev piemērotāko saziņas veidu, piesakies,

un mēs Tev atbildēsim darba dienas laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku.

Online tikšanās

Piedāvājam individuālu tiešraides tūri kopā ar dizaineru. Jūs varat atrasties sev drošā vidē, kamēr dizainers no salona visu parādīs un pastāstīs.

Saruna ar dizaineri

Individuāla telefonsrauna ar Arens dizaineri.

Individuāla tikšanās salonā

Visas tikšanās salonā notiek droši pēc grafika, tādējādi nodrošinot maksimālu izolāciju no saskarsmes ar citām personām.

Iepazīsties – Arens dizaineri!

Natālija

Dizainere

Natālija ir estēts ar spēcīgu konsturktīvo domāšanu. Viņa ir darbojusies kā mēbeļu konstruktors, līdz ar to nestandarta situācijas ir patīkams izaicinājums. Natālija augsti vērtē ērtu plānojumu un elegantus risinājumus, kas ir gan ilgtspējīgi savā izskatā, gan atbilstoši aktuālajām tendencēm.

Roberts

Dizainers

Roberts ir mūsdienīga, estētiska un ergonomiska dizaina piekritējs. Viņa virtuves vienmēr būs rūpīgi pārdomātas, iedvesmojoties gan no aktuālajām tendencēm, gan personības, kam virtuve tiek izgatavota. Roberta darba stils ir akurāts, ātrs un pārdomāts.

Laima

Dizainere

Laimas pieeju interjeram var salīdzināt ar viņas iecienītākā seriāla Friends varoņiem - unikāli pozitīva! Laima ir radoša savā pieejā, sīkumaina detaļās un tehniska izpildījumā. Plūstošas līnijas, krāsu saskaņošana, tekstūru un materiālu apvienojums spēlēs nozīmīgu lomu.

Sintija

Dizainere

Sintijā valda divas stihijas: noteiktība un krāsu drosme. Viņai svarīga ir funkcionalitāte, saprotamas līnijas, kas tiek miksētas ar interesantu faktūru un drosmīgām krāsām.

Anna

Dizainere

Annas prioritāte ir virtuves iemītnieki un māju sajūta. Viņa neprojektē virtuves, viņa projektē dizainu atbilstoši personībai. Katrā projektā tiek ieguldīta daļa sirds, lai turpmākā dzīves telpa iedvesmo, iepriecina un mudina uz gardiem sasniegumiem un sirsnīgām sarunām.

Varbūt esi jau gatavs izstrādāt savas nākotnes virtuves projektu? Piesakies projekta izstrādei un cenu nosaki pats!