Piesakies individuālai online konsultācijai!

  Ja vēlies, pievieno failus (bildes, projekts, skices, u.c.)


   

  Svarīgi!
  Ja esi bijis ārzemēs vai saskarsmē ar Covid-19 pacientu, sazinies ar mums tiešsaistē, telefoniski vai nāc ciemos ar negatīviem analīžu rezultātiem. Rūpēsimies par sevi un citiem.

  INDIVIDUĀLA KONSULTĀCIJA

  Ko Tu iegūsi no individuālās bezmaksas konsultācijas?

  Izvēlies sev piemērotāko saziņas veidu, piesakies,

  un mēs Tev atbildēsim darba dienas laikā, lai vienotos par ērtāko konsultācijas laiku.

  Online tikšanās

  Piedāvājam individuālu tiešraides tūri kopā ar dizaineru. Jūs varat atrasties sev drošā vidē, kamēr dizainers no salona visu parādīs un pastāstīs.

  Saruna ar dizaineri

  Individuāla telefonsrauna ar Arens dizaineri.

  Individuāla tikšanās salonā

  Visas tikšanās salonā notiek droši pēc grafika, tādējādi nodrošinot maksimālu izolāciju no saskarsmes ar citām personām.

  Iepazīsties – Arens dizaineri!

  Natālija

  Dizainere

  Natālija ir estēts ar spēcīgu konsturktīvo domāšanu. Viņa ir darbojusies kā mēbeļu konstruktors, līdz ar to nestandarta situācijas ir patīkams izaicinājums. Natālija augsti vērtē ērtu plānojumu un elegantus risinājumus, kas ir gan ilgtspējīgi savā izskatā, gan atbilstoši aktuālajām tendencēm.

  Madara

  Dizainere

  Roberts

  Dizainers

  Roberts ir mūsdienīga, estētiska un ergonomiska dizaina piekritējs. Viņa virtuves vienmēr būs rūpīgi pārdomātas, iedvesmojoties gan no aktuālajām tendencēm, gan personības, kam virtuve tiek izgatavota. Roberta darba stils ir akurāts, ātrs un pārdomāts.

  Anna

  Dizainere

  Annas prioritāte ir virtuves iemītnieki un māju sajūta. Viņa neprojektē virtuves, viņa projektē dizainu atbilstoši personībai. Katrā projektā tiek ieguldīta daļa sirds, lai turpmākā dzīves telpa iedvesmo, iepriecina un mudina uz gardiem sasniegumiem un sirsnīgām sarunām.

  Ance

  Dizainere

  Laima

  Dizainere

  Laimas pieeju interjeram var salīdzināt ar viņas iecienītākā seriāla Friends varoņiem - unikāli pozitīva! Laima ir radoša savā pieejā, sīkumaina detaļās un tehniska izpildījumā. Plūstošas līnijas, krāsu saskaņošana, tekstūru un materiālu apvienojums spēlēs nozīmīgu lomu.

  Sintija

  Dizainere

  Sintijā valda divas stihijas: noteiktība un krāsu drosme. Viņai svarīga ir funkcionalitāte, saprotamas līnijas, kas tiek miksētas ar interesantu faktūru un drosmīgām krāsām.

  Varbūt esi jau gatavs izstrādāt savas nākotnes virtuves projektu? Piesakies projekta izstrādei un cenu nosaki pats!