Skip to main content

No pasūtījuma brīža par piegādes un montāžas procesu rūpējas mūsu profesionālā servisa komanda, kas uzrauga, lai pasūtījums tiktu izgatavots, laicīgi piegādāts un kvalitatīvi uzstādīts līgumā noteiktajā laika periodā.

PIEGĀDE

Pāris dienas pirms piegādes, mūsu loģistikas un klientu atbalsta vadītājs ar Tevi sazināsies, lai vienotos par abpusēji ērtāko laiku virtuves mēbeļu piegādei.

Svarīgi, lai pirms piegādes telpa tiek atbrīvota un atbilstoši sagatavota!

TELPAS SAGATAVOŠANA PIEGĀDEI

Pirms piegādes telpu nepieciešams atbrīvot, lai tajā var novietot mēbeles un montāžas meistari var brīvi darboties. Telpā jābūt pabeigtiem remontdarbiem, kā arī telpu stūriem jābūt 90 grādu leņķi, ja vien projektā nav norādīts citādāk. Ļoti svarīgi lai elektroenerģijas un santehnikas instalācijas atbilstu projektā norādītajai informācijai un būtu pieslēgta gan ūdensapgāde, gan elektroenerģija.

MONTĀŽAS PROCESS

MĒBEĻU PAMATMONTĀŽA

Pamatmontāža tiek uzsākta dažu dienu laikā pēc mēbeļu piegādes. Servisa komanda ar Tevi sazināsies, lai vienotos par abpusēji ērtāko laiku mēbeļu uzstādīšanai un montāžai.

DARBA VIRSMAS PIEGĀDE UN UZSTĀDĪŠANA

Ja savai virtuvei esi izvēlējies akmens, akrila vai keramikas darba virsmu, pēc pamatmontāžas veikšanas, ar Tevi sazināsies mūsu sadarbības partneris, lai vienotos par abpusēji ērtāko laiku precīzu mērījumu veikšanai.<br /> Jaunās darba virsmas piegāde un uzstādīšana tiek veikta 15 darba dienu laikā, pēc mērījumu veikšanas.

STIKLA SIENAS PANEĻA PIEGĀDE UN UZSTĀDĪŠANA

Ja savai virtuvei esi izvēlējies arī stikla sienas paneli, pēc darba virsmas uzstādīšanas ar Tevi sazināsies mūsu sadarbības partneris, lai vienotos par abpusēji ērtāko laiku precīzu mērījumu veikšanai.<br /> Stikla sienas paneļa piegāde un uzstādīšana tiek veikta 15 darba dienu laikā, pēc mērījumu veikšanas.

MĒBEĻU GALA UZSTĀDĪŠANA

Kad akmens virsma un stikla panelis Arens virtuvei ir uzstādīti, mūsu servisa komanda ar Tevi atkārtoti sazināsies, lai vienotos par abpusēji ērtāko laiku virtuvē ietilpstošo detaļu pieregulēšanai, to montāžas pabeigšanai un tehnikas pieslēgšanai.

PRIEKS UN GANDARĪJUMS ILGTERMIŅĀ

Pēc visu posmu pabeigšanas, elektroniski Tev tiks nosūtīta pasūtījuma gala pavadzīme, kas turmākos 5 gadus kalpos kā garantijas talons.

KONTAKTI SAZIŅAI

LOĢISTIKAS UN KLIENTU ATBALSTS

+371 27014427

arens@arens.lv

MONTĀŽAS UN GARANTIJAS SERVISS

+371 28909445

serviss@arens.lv