Kas ir Arens?

Arens ir viena no lielākajām virtuves mēbeļu ražotnēm Baltijā, kas specializējas virtuves mēbeļu izgatavošanā, kā arī papildus piedāvā skapju, garderobes sistēmu, vannasistabu un viesistabu mēbeļu izgatavošanu. Arens salona darbinieki nodrošina mēbeļu dizaina izstrādi, kā arī sniedz individuālas konsultācijas un ieteikumus par katru projektu. Papildus mēbelēm katram projektam tiek piemeklēta atbilstoša tehnika, santehnika un darba virsmas, kas pieejamas akmens, masīvkoka, lamināta un metāla variācijās. Katram mēbeļu komplektam tiek nodrošināta montāža objektā. Uzņēmumam ir vairāk kā 20 gadu pieredze mēbeļu izgatavošanā, Latvijā tas ienāca 2005. gadā.

RAŽOTNE

AS Arens ir lielākā igauņu virtuves mēbeļu ražotne, kas izgatavo virtuves mēbeles jau kopš 1992. gada.
Kvalitāte, inovatīvi risinājumi, plašas iespējas un individuāla pieeja ir Arens galvenie vadmotīvi. Šobrīd jau vairāk kā 100 000 ģimenes bauda ikrīta kafiju un brokastu mielastu virtuvē, kas radīta Arens.

Interesanti fakti:

  • Arens rūpnīcas platība ir 14 000 m2 un tā atrodas Igaunijā, netālu no Tartu.

  • Rūpnīcā strādā 82 cilvēki.

  • Arens ražo vairāk kā 400 virtuvju komplektu mēnesī, tās ir 20 virtuves ik dienu.

  • Arens aizņem 40% Igaunijas virtuves mēbeļu tirgus daļu.

  • 40% no produkcijas tiek eksportēti uz Norvēģiju, Zviedriju, Somiju un Šveici.

KVALITĀTE

Kvalitāte ir viens no stūrakmeņiem, lai virtuve saglabātu savu izskatu un funkcionalitāti ilgāku laiku. Kvalitāte sākas ar cilvēkiem. Mūsu darbinieki ir kompetenti, un spēs ieteikt, rekomendēt un konsultēt katru projektu individuāli.

PIEREDZE

Arens pārstāv Igaunijas uzņēmumu, kam ir gandrīz 25 gadu pieredze mēbeļu ražošanā, eksporta jautājumos, materiālu izvēlē, tehnoloģiskajā attīstībā un dizaina risinājumos. Pieredze uzņēmumam ir devusi iespēju iepazīt klientu vajadzības un rast tām risinājumus.

MONTĀŽA RAŽOTNĒ

Galvenie virtuves mēbeļu elementi tiek rūpnieciski montēti jau ražotnē. Tas nodrošina precīzu detaļu savienojumu, kā arī ilgāku kalpošanu. Rūpnieciska mēbeļu izgatavošana sniedz iespēju izgatavot vairākus vienādus mēbeļu komplektus. Savas pastāvēšanas laikā Arens ir izstrādājis sistēmu, kas nodrošina viena līmeņa kvalitāti visām mēbelēm.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Arens tiecas pēc izaugsmes un jauniem, ērtākiem risinājumiem. Viss darba process ir maksimāli automatizēts, lai atviegloti cilvēku darbu un novērstu cilvēcīgās kļūdas. Jaunās tehnoloģijas ļauj veidot tādas lietas kā 3D frēzējumus, malu apstrādi ar lāzeru, izmantot dažādus transformerus darba efektivitātes palielināšanai.

MATERIĀLU IZVĒLE

Pirms jaunu materiālu ieviešanas tirgū mēs rūpīgi izvērtējam un izvēlamies piegādātājus. Plašā materiālu daudzveidība ļauj pielāgot virtuves mēbeles dažādiem stiliem, krāsu un faktūru variācijām. Ražošanas procesā ir izmantoti augstas klases materiāli un labākām funkcijām atbilstoša furnitūra.

EKSPORTS

Lielākā daļa produkcijas tiek realizēta Baltijas valstu tirgū, 40% tiek eksportēti uz Norvēģiju, Zviedriju, Somiju un Šveici. Igaunijā Arens nodrošina 40% no visa virtuves mēbeļu tirgus. Gadā tiek izgatavoti un uzstādīti vairāk kā 1000 virtuves komplekti dažādos projektos Baltijā un Skandināvijā. Mēbeles tiek rūpnieciski ražotas, to montāža daļēji tiek veikta jau ražotnē, tās tiek rūpīgi sapakotas un to atpakošana notiek tikai objektā, tā nodrošinot precizitāti, kvalitāti un ilgāku kalpošanu. Ražošanas procesā ir izmantoti augstas klases materiāli un labākām funkcijām atbilstoša, kā arī testēta furnitūra. Eksportu pārstāv un konsultē Arens Riga.

Kontakti eksporta jautājumos: 
Indra Muižzemniece
Izpilddirektore
+371 26187028
indra@arens.lv

KOMANDA

Indra Muižzemniece
izpilddirektore
 
indra@arens.lv

Linda Zaķe
mārketinga vadītāja
 
linda@arens.lv
 

Madara Vimba
administrācija
 
arens@arens.lv

Olga Majauska
dizainere

olga@arens.lv

Regīna Ļenkovska
dizainere
 
regina@arens.lv
 

Natālija Pumpure
dizainere

natalija@arens.lv

Viktorija Kazāka
dizainere

viktorija@arens.lv

Roberts Kemzāns
dizainers
 
roberts@arens.lv

Tetiana Kiforenko
dizainere
 
tetiana@arens.lv

Dāvis Vanags
dizaineru asistents

davis@arens.lv

KONTAKTI

Salons "ARENS"
Mēbeļu un interjera centrs
SPICE HOME, 2 stāvs

Jaunmoku 13, Rīga, LV-1046
Show Google Maps
Pirmd.-Sest.: 10.00-21.00
Svētd.: 10.00-20.00

Kontakti
E-pasts: arens@arens.lv


Salons "ARENS"
DECCO CENTRS

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073
Show on Google Maps
P.-P. 10:00 - 19:00
S. 10:00 - 17:00
Sv. - 

Kontakti
E-pasts: arens@arens.lv
Tālr: +371 270 14427