Skip to main content

Apciemojot mūsu salonu, Tev ir brīnišķīga  iespēja ne tikai apskatīt un smelties idejas savai jaunajai virtuvei, bet arī brīvā un nepiespiestā atmosfērā izmēģināt dažnedažādus virtuves furnitūras risinājumus,  iepazīties ar plašo virtuves sistēmu piedāvājumu, kā arī saņemt individuālas konsultācijas, kuras sniedz mūsu profesionālie virtuves dizaineri. Esam gandarīti, ka mūsu salons ir lielākais virtuves mēbeļu salons Latvijā un piedāvā dažāda stila un budžeta kategorijas kvalitatīvas virtuves iekārtas gan plašām privātmājām, gan nelieliela izmēra dzīvokļiem.

Arens virtuves iekārtas dizaina Arens salonā

Esi laipni gaidīts ciemos!

Salona darba laiks

Darba dienās: 10:00-19:00,
Sestdienās: 10:00-17:00,
Svētdienās: – Atpūšamies

Adrese

Dizaina kvartāls ”Decco Centrs’‘, Katlakalna ielā 6D

Kontakti saziņai

Tālrunis: +371 27 014 427
E-pasts: arens@arens.lv

Ērtākais ceļš uz izsapņoto virtuvi –

konsultācija ar virtuves dizaineri

Mēdz teikt, ka virtuve ir mājokļa dvēsele un tā ir patiesība – mājas pavards joprojām atrodas virtuvē neatkarīgi no tā, cik moderna vai tradicionāla tā ir. Jebkura izmēra virtuve var kļūt funkcionāla, skaista un ērta, ja tās plānošanā palīgā nāk profesionāli virtuves dizaineri. Apciemojot mūsu salonu, Tev ir iespēja jau iepriekš sarunāt bezmaksas konsultāciju ar kādu no mūsu dizaineriem, kas palīdzēs Tev noorientēties plašājā izvēlē, ieteiks Tev piemērotāko risinājumu un sniegs noderīgus padomus jaunas virtuves plānošanā.

Arens virtuves pēc pasūtījuma

Atklāj savu sapņu virtuvi mūsu salonā!

Mūsu salonā apskatāmas dažnedažādas virtuves, kuras plānojuši mūsu pašu dizaineri ar mēŗki parādīt plašās virtuves dizaina iespējas, materiālu un furnitūras risinājumu daudzveidību. Mūsu virtuves ir pilnībā aprīkotas, lai Tev ir iespēja pilnvērtīgi izmēģināt un saprast, kā konkrētais virtuves iekārtas risinājumus būtu piemērots Tavam mājoklim.

Arens virtuves iekārtas pēc pasūtījuma

Izveido savas virtuves materiālu un furnitūras kombinācijas

Pašlaik pieejamas teju neirobežotas iespējas gan virtuves fasāžu, gan virtuves darba virsmu materiālu izvēlē. Mēs piedāvājam plašāko, vienmēr aktuālu un svaigu materiālu sortimentu, kuru iespējams apskatīt arī mūsu salonā. Katram materiālam ir gan savas priekrocības, gan trūkumi, tādēl svarīgi, ka tos aptausti, sajūti un apskati arī dzīvē. Lielisks veids, kā uztaistīt piemērotākos materiālus tieši Tavai ideālajai virtuvei, ir kopā ar Arens dizaineri, izveidojot dažādas materiālu un furnitūras kombinācijas, kuras pēcāk vari salīdzināt gan toņu, gan arī izmaksu ziņā.

Uzzini, kas aktuāls

virtuves sadzīves tehnikas piedāvājumā

Ja virtuvi dēvē par mājas sirdi, tad virtuves tehnika noteikti ir tās sirdspuksti. Sadarbībā ar vadošajiem virtuves tehnikas zīmoliem piedāvājam, ne tikai jaunākās, bet arī pieredzē pārbaudītas tehnikas komplektācijas pārdomātai virtuvei. Mūsu salonā vari apskatīt gan plaši pazīstamos Electrolux, AEG un Bosch tehnikas iekārtas, gan arī lietotāju draudzīgā Neff zīmola tehniku un ekskluzīvo Gaggenau virtues tehniku.

Arens virtuves iekārtas tehnika pēc pasūtījuma

Vai Tev radies kāds jautājums?

Ja vēlaties uzdot kādu papildus jautājumu, droši sazinaties ar mums aizpildot zemāk pieejamo formu un kāds no mūsu Arens komandas ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.     

    Vēlos saņemt ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un jaunākajām dizaina tendencēm

    Arens virtuves iekārtas pēc pasūtījuma

    Novērtē mūsu darbu!

    Mēs, Arens esam pārliecināti, ka attīstība un pilnveidošanās ir neatņemam mūsu darbības sastāvdaļa, tādēl ļoti novērtēsim, ja dalīsieties ar savu pieredzi un sniegsiet atgriezenisko saiti par mūsu sadarbību. Aptaujas aizpildīšana prasīs ne vairāk kā 2 minūtes Jūsu laika, taču sniegs patiesi lielu ieguldījumu mūsu turpmākai attīstībai.