Skip to main content
TAVA MĀJOKĻA PLĀNOJUMAM

Arens dizaineri ir pazīstami ar projekta plānojumiem un spēs ieteikt individuālu risinājumu telpas specifikai un dizaina vēlmēm.

-10% MĒBEĻU IEGĀDEI

Īpaši izdevīgs cenas piedāvājums, pasūtot ne tikai virtuves mēbeles, bet arī citus, individuāli izstrādātus mēbeļu risinājumus.

LĪDZ -35% VIRTUVES TEHNIKAI

Iespēja izvēlēties visu nepieciešamo papildus virtuves aprīkojumu par īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

-50% PROJEKTĒŠANAS LĪGUMAM

Projektēšanas līgumums ar īpašu atlaidi – 50 eur, ierasto -99 eur vietā. Veicot virtuves pasūtījumu, projektēšanas līgumam tiek piemērota 100% atlaide.

Sazinies ar  savu ”Mežaparka Rezidences” Arens dizaineri

lai radītu virtuves risinājumu, kas būs atbilstošs Tavam dzīvesstilam, videi, vēlmēm un budžetam.

LĪVA SKRASTIŅA

ARENS DIZAINERE

Sintijā valda divas stihijas: noteiktība un krāsu drosme. Viņai svarīga ir funkcionalitāte, saprotamas līnijas, kas miksētas ar interesantu faktūru un drosmīgām krāsām. Sintijas pieeja ir nosvērta un patīkami mierīga, iedrošinot izbaudīt virtuves tapšanas procesu arī klientiem.

liva@arens.lv

Arens demo virtuve ”Villa Camellia”

Kvarca bāzes akmens darba virsma
Baltas FENIX nanotehnoloģijas plauktu un skapju fasādes
Ozolkoka finierējuma fasādes
Neff plīts virsma ar iebūvētu tvaiku nosūcēju
Neff iebūvētā cepeškrāsns ar tvaiku. Cepeškrāsns durtiņām ir patentēts aizvēršanās mehānisms – tās iebīdās zem cepeškrāsns.
Neff iebūvētais ledusskapis ar A++ enerģijas efektivitātes klasi.
Iebūvētā trauku mašīna ar A++ enerģijas efektivitātes klasi.
Iebūvēts Temptech Premium vīna skapis ar divām temperatūras zonām.
Franke ūdens maisītājs ar izvelkamu rokturi melnā krāsā.
Franke fragranīta izlietne melnā krāsā.
Franke atkritumu sistēma ar četrām šķirošanas zonām.
Iefrēzētie CL profila rokturi
Uzliekamie rokturi melnā krāsā

Arens virtuves iekārtas risinājumi projektā ”Mežaparka Rezidences”

Dizaineres radītais virtuves iekārtas plānojums izvēlēts, lai maksimāli tiktu izmantota virtuves zonai atvēlētā vieta mājoklī. Tā kā virtuves zonējumā nav pieejams dabīgais apgasmojums, virtuves fasādes izvēlētas vieglās toņu kombinācijās – balts ar dabīgā koka akcentu atvērtajam plauktiņam. Šis koka plauktiņš telpai sniedz papildus eleganci, vieglumu, kā arī ir lielisks risinājums, ja ir nepieciešamība samazināt kopējo virtuves budžetu.

Elegantu koptēlu virtuves dizainam rada arī iestrādātie profili atvilktnēm, kas krāsoti tādā pašā baltā tonī kā virtuves fasādes. Šis ir paņēmiens, ko dizainere iesaka, ja ir vēlme dizainu akcentēt ar tīru fasāžu līniju palīdzību.

Neitrāls, taču izsmalcināts. Šādu virtuves iekārtas risinājumu centusies panākt Arens dizainere, plānojot virtuves iekārtas komplektāciju. Virtuves pamatā izvēlētas klasiskas baltas fasādes, kas papildinātas ar ļoti elegantiem akcentiem – zemes toni augšējo skapīšu fasādēm, kas atbalsojas arī virtuves salas fasādē. Šis zemes tonis lieliski sader ar dažādiem zelta akcentiem interjerā, radot pārdomātu kopējo telpas interjera rezultātu. Papildus eleganci virtuvei piešķir arī melnā darba virsma un zelta tonī krāsotie profili salas atvilktnēm.

Pelēka – melna – balta krāsu kombinācija ir klasika, kuru salīdzinoši vienkārši iespējams integrēt kopējā telpā. Lai virtuvei piešķirtu papildus eleganci, Arens dizainere izvēlējusies šaurākus augšējos skapīšus, kā arī izvietojusi cepeškrāsni vienā no virtuves skapju penāļiem, radot pārdomātu virtuves dizaina rezultātu ar dažāda platuma skapīšu un atvilktņu līnijām.

Šim virtuves dizainam Arens dizaiere izvēlējusies tīras krāsu kombinācijas, kas kopā rada pārliecinošu un svaigu iespaidu. Virtuves plānojums radīts, lai virtuvei būtu savs atsevišķs zonējums, kas atdalīts no pārējā mājokļa. Atvērta tipa plānojumā to lieliski iespējams panākt, izvēloties U veida virtuves tipa izkārtojumu.

Šī virtuve izstaro vieglumu un gaisīgumu. Lai gan skapīšus dizainere izplānojusi līdz pat griestiem divos līmeņos, virtuve nav radījusi piebāztu smagnēju sajūtu. Šāda virtuves iekārta  ir lielisks risinājums atvērtā plānojuma mājokļiem, kuros virtuves zona atrodas mājas centrā. Šī virtuve noteikti rada vēlmi pulcēties ap plašo pussalu, lai kopā piedzīvotu gatavošanas procesu ģimenes un dragu lokā.

Ar šiem trīs virtuves dizaina risinājumiem Arens dizainere uzskatāmi parādījusi, kā salīdzinoši klasisku virtuves dizainu iespējams padarīt atraktīvāku un dzīvespriecīgāku, spēlējoties gan ar skapīšu līnijām, dažādiem materiāliem un krāsu salikumiem.

Arī virtuves dizains var būt sievišķīgs un elegants. Maigi un patīkami materiālu un toņu salikumi, tīras dizaina līnijas, kā arī pārdomāta virtuves furnitūra šo virtuvi padara par lielisku papildinājumu klasikam un maigam mājokļa interjeram.

Efektīvi dizaina akcenti un pārdomātas materiālu kombinācijas šo virtuvi padara par lielisku mājokļa akcentu. Ja telpas platības to atļauj, šī virtuve ir lieliski parāda, ka skapīši var būt ne tikai funkcionāla bet arī ļoti dizainiska virtuves sastāvdaļa. Šai virtuves iekārtai Arens dizainere izvēlējusies to izvietot gar vienu virtuves sienu kā akcenta elementu ar to formas un toņa palīdzību.

Šajā virtuves iekārtā dominē pieklusināti zemes toņi, kas lieliski izceļas uz baltās virtuves virsmas un virtuves augšējiem skapīšiem. Tādejādi salīdzinoši tumšais fasāžu tonis nerada nomācošu sajūtu un lieliski papildina mājokļa interjeru, kurā ir vēlme ienest vairāk dabas toņus.

Individuāli pielāgots risinājums

Arens salonā pieejams plašākais materiālu un risinājumu klāsts Latvijā. Projekta dizainere Sintija katram plānojumam spēj radīt individuāli pielāgotu risinājumu, izveidojot vidi, kas būs piemērota klienta dzīvesstilam, sajūtai, vēlmēm un budžetam.

Jūsu unikālais redzējums

Aicinām iedvesmoties no projekta “Mežaparka Rezidences” citiem virtuvju risinājumiem dažādiem telpu plānojumiem, ko piedāvā Sintija. Tāpat ir iespēja nākt ar savu redzējumu un Sintija to pielāgos tehniskām iespējām.

Par projektu

Projekts “Mežaparka Rezidences” ir vērienīgākais dzīvojamo īpašumu attīstības projekts Baltijas valstīs. Tas ir unikāls ar to, ka varam izmantot pēdējo iespēju papildināt tradicionālo Mežaparku ar jaunu, saulainu un zaļu dzīvojamo rajonu 31 hektāra platībā. Tā ir moderna infrastruktūra, ilgtspējīga arhitektūra, droša un sakārtota vide. Mēs piedāvājam īpašumus katra vajadzībai – dzīvokļus, rindu un dvīņu mājas, villas un apbūves zemes gabalus privātmāju būvniecībai.

Projekta attīstītājs: SIA “Domuss”
Adrese: Ķelnes iela 1, “Mežaparka Biroji” 2. stāvs, Rīga, LV-1040, Latvija