Skip to main content

Iedvesmojošs, nomierinošs un neikdienišķs – tieši tāds ir interjers mājoklim, kurā vēlamies pavadīt savas brīvdienas, smelties enerģiju un laiski pavadīt laiku kopā ar saviem tuvajiem. Šajā, 2021. gada vasasaras sezonā savas durvis pirmajiem īrniekiem vēra  jauns dizaina apartamentu komplekss pašā Jūrmalas centrā – Olivia apartamenti.

5 unikāli apartamenti, kuros piedomāts pie katras sīkākās intrejera dizaina detaļas, lai tās viesiem radītu mierpilnu atmosfēru un iedvesmotu baudīt Jūrmalas skaisto noskaņu visā tās krāšņumā.

Virtuve katrā mājoklī pilda ļoti īpašu funkciju. Tā ne tikai ir telpa, kurā tiek gatavotas maltītes, bet arī vieta, kur tiek pavadīts laiks kopā ar ģimeni un viesiem. Arens komanda, sadarbībā ar Olivia apartamenti kompleksa attīstītāju un arhitektu biroju ”ARHIS ARHITEKTI” radījuši pirmo piecu dzīvokļu virtuves projektus, kas iekļaujas un papildina mājokļa īpašo noskaņu, radot patīkamu, iedvesmojošu un mierpilnu vidi tās viesiem.

Par projektu

NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS: Olivia apartamenti, Dzintaru prospekts 4, Jūrmala

DIZAINA KONCEPTS:  ARHIS ARHITEKTI

PROJEKTĒŠANA:  Arens dizainere Laima Urbanoviča

VIRTUVES: 5 virtuves, divas no kurām papildinātas ar iebūvētiem televizora plauktiem

 

Tīras dizaina līnijas un vieglas materiālu kombinācijas

Lai panāktu tīru un gaisīgu  rezultātu, svarīga ir gan izvēlētā materiālu kombinācija, gan arī dizaina līnijas, kas veidojas no katra skapīša un atvilknes savienojuma. Šīm virtuvēm dizaina apartmentu kompleksā izvēlēti gaiši matēti fasāžu materiāli tīri baltā un maigi pelēkā tonī, kas papildināti ar tekstūrainu darba virsmu, kas kopējam tēlam piešķir niansētību un mājīgumu, veiksmīgi papildinot kopējo telpas interjeru. Savukārt, gandrīz nemanāmie CL profila rokturi un augšējie plauktiņi, kas sniedzas līdz pat griestiem, piešķir dizaina tīrību.

 

Krāsu salikums, kas iedvesmo un uzlādē

Melns virtuves dizains telpai piešķir papildu izsmalcinātību un rozā tonis virtuvē ir viena no pēdējo gadu karstākajām  virtuves dizaina tendencēm. Tumšajiem virtuves dizainiem Olivia apartamenti tika izvēlētas pavisam tumšas tekstūrainas apakšejo plauktiņu fasādes, kas lieliski iederas priežu ieskautajā Jūrmalas ainavā, savukārt efektīvi rozā tonī krāsotās MDF fasādes augšējiem plauktiņiem virtuves dizainam piešķir dinamiku šiku un eleganci. Papildus dziļumu virtuves zonai pieškir tumšais darba  virsmas materiāls, kas paturpināts arī kā sienas panelis, kopā radot iedvesmojošu virtuves dizainu, kas noteikti pozitīvi uzlādēs tās viesus.