NĀKOTNES DIZAINA KOKTEILIS!

Laiks skrien ātri, bet atmiņas paliek! 
Liekas, ka tikai vakar baudījām iedvesmas pilnu dizaina pēcpusdienu kopā ar mūsu brīnišķīgajiem klientiem un sadarbības partneriem. Pasākums ne tikai priecēja ar savu atmosfēru, bet sniedza noderīgu informāciju par aktuālākajām tendencēm materiālu izvēlē. Garšu kārpiņām, restorāna “Viesistaba” šefpavārs, Gatis Grosbergs, ļāva baudīt restorāna cienīgu ēdienu, kurš tapa mūsu acu priekšā, izmantojot "Gaggenau" tehniku. Savukārt virtuves sadzīves tehnikas zīmols "Franke" iepazīstināja ar pašiem jaunākajiem produktiem. Pasākuma apmeklētājiem tika dota iespēja aplūkot "KWC" premium klases izlietni ar INTOP iestrādi virsmā kopā ar dabas iedvesmotu ūdens maisītāju, kas vairāk līdzinās strūklakai. Bet viens no vadošākajiem akmens virsmu ražotājiem "Caesarstone" prezentēja jaunākās akmens virsmu faktūras un toņus. Tas tik bija piedzīvojums, kuru noteikti nākotnē plānojam atkārtot!

Virtuves sarunas ar Arens un Maiju Rozīti-Krištopāni

Virtuve ir mājas sirds! 

Tā tas ir bijis jau no civilizācijas pirmsākumiem, un arī mūsdienās virtuve ir vieta, kur satiekas visi ģimenes locekļi, kopīgi gatavojot maltītes un  pārspriežot dienas notikumus. Tāpēc, kad pienāk laiks plānot jaunu virtuvi, tās funkcionalitāte, estētika un mijiedarbība ar pārējo interjera dizainu ir īsts izaicinājums. 

Ja esi uzsācis jaunas virtuves plānošanu, iesakām katru trešdienas pēcpusdienu plkst. 14:10 ieslēgt radio StarFM un noklausīties tieši Jums sagatavotu rubriku - Virtuves sarunas ar Arens. Rubrikas ietvaros iegūsiet vērtīgu informāciju par šī brīža jaunākajiem trendiem, materiāliem un to dažādajiem savienojumiem. Kā arī saņemsiet vērtīgus padomus, lai Jūsu sapņu virtuve kļūtu par realitāti!

Temati katrai trešdienai: 

23.05. - Virtuves telpa

30.05. - Virtuves plānojums

13.06. - Materiāli un dizains

20.06. - Sadzīves tehnika un darba virsmas

Katras rubrikas noslēgumā būs iespēja laimēt virtuves dizaina izstrādi BEZ MAKSAS! (Balvas vērtība - 85,00 EUR)

 

Signe Meirāne gatavo

Kulinārijas eksperte Signe Meirāne novērtē Arens!

2016 gads iesākās ar īpašu gardu notikumu - Signes Meirānes ciemošanos Arens salonā. Pasākuma laikā kulinārijas eksperte gatavoja sulīgu pīles cepeti ģimeniskām vakariņām, un gaisīgus persiku mafinus - bērnu sajūsma bija acīmredzama!

Signei Meirānei bija tas gods pirmajai izmēģināt jauno SIEMENS 3in1 cepeškrāsni. Ar ko tā ir tik īpaša? Tā ietver sevī ne tikai cepeškrāsni, bet arī tvaika un mikroviļņu krāsni, kas ievērojami paātrina gatavošanas laiku. Turklāt cepeškrāsns ir aprīkota ar gudru un viegli saprotamu TFT ekrānu. 3in1 ir papildināta ar dažādu ēdienu režīmiem, kas Jums ļauj izvēlēties vēlamo ēdienu, svaru un pārējo cepeškrāsns izdarīs Jūsu vietā. Plašāku informāciju iespējams iegūt Arens salonā.

Virtuve, kurā tika pagatavots pīles cepetis un persiku mafini, ir izgatavota no Nano materiāla apvienojumā ar riekstkoka finierējumu. To papildina transformējamas durvis, aiz kurām paslēpts bārs. Interesanti risinājumi ir no virsmas izbīdāmi S-Box garšvielu un nažu turētāji. Tāpat šā brīža aktualitāte - iebūvējams vīna skapis.

Lejupielādē rokasrāmatu "Dizains virtuvei" un apskati Signes Meirānes recepti, kā arī iegūsti vērtīgu informāciju par virtuvēm intervijā ar interjera dizaineri Natāliju Mitinu un citiem speciālistiem.

"Dizains virtuvei" rokasgrāmata