Specializējamies virtuves mēbeļu izgatavošanā

Jau vairāk nekā 100 000 ģimeņu rīta kafiju bauda virtuvē, kas izgatavota Arens.

 • Black Gold

  AR26 AF-2

  Learn More
 • AR26 AF-5

  AR26 AF-5

  Learn More
 • Baltas akrila durvis

  Elegants virtuves dizains, kur ir kombinētas akrila durvis un beicēts ozolkoka finierējums. Uzmanību piesaista karkasā iestrādāti masīvkoka LC rokturu profili.

  Learn More
 • 3D frēzējumi

  Gludās fasādes iespējams kombinēt ar tādas pašas vai citas krāsas 3D MDF fasādēm. Rezultātā tiks iegūts unikāls virtuves dizains.

  Learn More
 • Klasiska AR19

  Frēzētas un krāsotas MDF fasādes, kas piemērotas klasikas cienītājiem. MDF materiāls ļauj saglabāt klasikas autentiskumu par pievilcīgāku cenu.

  Learn More

1/5

Jauni produkti

Produktu attīstība ir viens no uzņēmuma “Arens” prioritātēm. Mēs sekojam jaunākajām virtuves tendencēm un furnitūras un materiālu jauninājumiem. Starptautiskās mēbeļu un tehnikas izstādes parāda virzienu, tādējādi jauni un aizraujoši produkti ātrāk nonāk arī mūsu sortimentā.

Apskati jaunos produktus

Inspiration

Galerijā atradīsiet jaunākos risinājumus un dizaina jauninājumus. Kā jau attēlos ir redzams, durvis, krāsas un stilus ļoti veiksmīgi var kombinēt. Padalieties ar savām drošajām un radošajām idejām ar “Arens” dizaineriem, lai iegūtu sev atbilstošu risinājumu. Virtuve ir mājas sirds!

Apskati galeriju

Par Arens

“Arens” specializējas virtuves mēbeļu izgatavošanā, ir 25 gadus Igaunijas un Ziemeļvalstu tirgū, kā arī ir izgatavojis vairāk nekā 100 000 virtuves.

Plašāk par mums