Nano materiāls apvienojumā ar riekstkoka finierējumu

Virtuves apakšējo skapīšu un paneļu fasādes izgatavotas no populārā FENIX NTM® nano materiāla. Savukārt kopējo dizainu atsvaidzina augšējo skapīšu fasādes, kas izgatavotas no riekstkoka finierējuma. Lielisks papildinājums virtuvē ir beicēts ozolkoka rokturu profils un sienas panelis ar individuālu dizainu. 

Historic un MDF apvienojums!

Virtuves apakšējo skapīšu un salas fasādes izgatavotas no Historic finierējuma, savukārt kopējo dizainu arsvaidzina un dara vieglāku augšējo skapīšu fasādes, kas izgatavotas no lakota, pulēta MDF. Darba virsmai izmantots kvarcs. Lai kopējais dzīvokļa interjers būtu harmoniskāks, arī citas mēbeles izgatavoja Arens. 

Nano valstība!

Iespaidīga virtuve jūrmalā, kuras fasādes izgatavotas no divu krāsu nano materiāliem. Atvērtie plaukti dara virtuvi vieglāku un ir šī gada trends. Tumša kvarca darba virsma lieliski papildina kopējo noskaņu. Penāļos iebūvēta jaunākā Siemens tehnika. 

Projekts Bitera ielā 6!

Projekta virtuve Bitera ielā 6 pēc individuāla pasūtījuma. Simetrisks plānojums, kas pilnībā iekļaujas telpas izmēros. Fasādēm izmantots krāsots MDF, savukārt darba virsma izgatavota no lamināta. Bildes tapušas Lilit žurnāla rakstam. Foto: Aleksandrs Kendenkovs. Stils: Gunita Jansone. 

Virtuve, 4 garderobes skapji un darba galds!

Prieks redzēt klientus, kas uztic mums vairāku mēbeļu izgatavošanu. Katra mēbele konceptuāli pieskaņota klienta vēlmēm. Virtuves fasādēm izmantots divu krāsu MDF un, darba virsma izgatavota no mākslīgā akmens un lete akcentēta ar masīvkoku. 

Gaiša virtuve un garderobes skapis!

'L' plānojuma virtuve, kuras fasādēm izmantots lakots, pulēts MDF. Darba virsma izgatavota no mākslīgā akmens. Dizains papildināts ar augstiem penāļiem un dažādiem izvelkamajiem groziem, lai piešķirtu vairāk vietas dažādu produktu un piederumu uzglabāšanai.

Divas virtuves vienai ģimenei!

Reizēm rodas nepieciešamība pēc divām virtuvēm. Šajā gadījumā pirmā stāva virtuve ir galvenā darbošanās vieta, savukārt otrā virtuve kalpo kā papildu elements citā stāvā. Abbas virtuves izgatavotas no krāsota MDF. Klasiskā stila virtuve pappildināta ar kvarca darba virsmu, savukārt modernā stila virtuvei piemeklēts atbilstošs lamināta darba virsmas risinājums.

Gaišs minimālisms!

Gaiša un vienkārša virtuve, kur ir īpaši padomāts, lai būtu pietiekami daudz vietas aktīvai rosībai. Fasādes izgatavotas no krāsota MDf, savukārt ērtam ikdienas darbam dizainu papildina gaiša kvarca darba virsma. 

LIDO kampaņas uzvarētāja virtuve!

Apsveicam LIDO kampaņas uzvarētaju ar savas sapņu virtuves iegūšanu! Šis ir pierādījums tam, ka arī ne pārāk lielās telpās ir iespējams iebūvēt virtuvi ar plašām iespējām un interesantu dizainu. Skapīši izgatavoti no krāsota MDF, savukārt penālim izmantots Historic finierējums. Darba virsmai izmantoti divi materiāli - kvarcs un masīvkoks, kas sasaucas ar penāļa finierējumu. Vīna skapis ir ērts papildinājums ikdienas svētkiem.  

Moderns minimālisms!

Gaišas krāsas virtuve, kas akcentēta ar Historic finierējumu vairākās detaļās. Virtuves fasādēm izmantots krāsots MDF. Savukārt darba virsma izgatavota no patīkama materiāla - mākslīgā akmens. 

Pelēkais nano!

Lielisks plānojums telpai, kur virtuve ir kopā ar viesistabu. Virtuves pelēkais tonis ir pieskaņots kopējam telpas interjeram. Fasādēm izmantots pelēks nano materiāls. Bosch jaunās sērijas cepeškrāsns dizains ir veidots tā, lai būtu ne tikai ērts lietošanai, bet arī maksimāli pievilcīgs. 

Stiklota klasika!

Klasiska stila virtuve ar salu. Fasādēm izmantots masīvkoks ar profilu, kā arī vietām izmantotas fasādes ar stikla elementu. Virtuves stilu papildina klasiska karnīze. Tāpat nozīmīga ir tehnikas izvēle. Šajā gadījumā harmoniju rada tvaiku nosūcējs. Lai darbs virtuvē būtu patīkams un ērts, darba virsma izgatavota no kvarca. 

Saules aplietā virtuve!

Krāsu kombinācija rada efektu, ka telpa ir saules pielieta. Fasādēm izmantots lamināts un lakots, pulēts MDF. Savukārt darba virsmai izmantots gaišas krāsas kvarca akmens. Gaisīga, saulaina un pozitīva gaisotne. 

'U' veida virtuve un guļamistabas plaukti!

Oriģināls un plašs plānojums sirsnīgai ģimenei. Fasādes izgatavotas no krāsota MDF, ko papildina finierējuma akcents. Darba virsmai izmantots neparasts matēts kvarca akmens. Interjeru interesantu dara atvērtie plaukti, kas paredzēti vīna vai citu priekšmetu glabāšanai. 

Sky Garden gaišā virtuve!

Gaiša virtuve, ko akcentē stikla sienas panelis. Fasādēm izmantots gan krāsots MDF, gan lakots, pulēts MDF. Savukārt darba virsmai izmantots kvalitatīvs kvarcs. 

Sky Garden pelēkā virtuve!

Sky Garden projekta Jūrmalā virtuve pelēkā krāsā. Fasādēm izmantots krāsots pelēks MDF, ko atsvaidzina lakots, pulēts MDF. Interjeru papildina kvarca virsma. 

Kvalitāte vienkāršībā!

Vienkārša un neitrāla virtuve, kas lieliski papildina jebkuru interjeru. Fasādēm izmantots gaišs MDf ar profilu, savukārt darba virsmai izmantots lamināts. 

Askētisks šarms!

Gaiša virtuve ar tumšiem akcentiem. Fasādem izmantots krāsots MDF un finierējums, savukārt darba virsmas risinājums veidots no kvarca. Apgaismojums piešķir virtuvei papildu mājīgumu. Viesistabas telpā ierīkots bārs no tā paša finierējuma, kas izmantots virtuves akcentiem.

Lauku miers!

Aiz loga mežs un svaigs gaiss, bet telpās mājīgs dizains un ērts interjers. Pasaka! Virtuve sastāv no divām daļām - sienas mēbeļu risinājuma un salas. Fasādēm izmantoti divu dažādu krāsu MDF, kā arī lakots, pulēts MDF materiāls. Darba virsma ir kvarca un masīvkoka kombinācija. Tehnoloģiski virtuve ir papildināta ar cepeškrāsni, plīts virsmu, ledusskapi un vīna skapi. 

Gaišs vieglums!

Fasādes izgatavotas no lakota, pulēta MDF, akcentiem izmantojot lamināta paneļus un atvērtos plauktus. Virtuvi papildina gaiša kvarca darba virsma. 

Virtuvē kā uz pjedestāla!

Fantastisks risinājums, kur virtuve ieņem centrālo lomu! MDF un lavrik finierējuma apvienojums, kuru papildina kvarca darba virsma. Interesants efekts ir panākts ar spoguļa tipa cokolu, radot flīžu bezgalības efektu. Interjeru papildina pieskaņots garderobes skapis, kā arī lakonisks vannasistabas skapītis.

Interjeru veidoja Elīna Ašurova-Bērziņa, DESIGNLAB (info.designlab@icloud.com, 28318536).

Klasiska virtuve ar raksturu!

Uz šo virtuvi skatoties vien var sajust svaigi ceptu pīrādziņu garšu! Mājīgs, gaišs un harmonisks virtuves dizains.Virtuves fasādes izgatavotas no MDF profila, ko papildina lamināta darba virsma. Sienas paneļa faktūra akcentē kopējo sajūtu. Interesants elements ir papildus skapītis ar cepeškrāsni.

Košo krāsu pozitīvā deva!

Zilā krāsa simbolizē mieru un laimi. Lielisks veids kā sākt jaunu dzīvi! Apakšējiem skapīšiem izmantots krāsots MDF, savukārt, augšējie skapīši izgatavoti no lakota, pulēta MDF. Darba virsmai izmantots llamināts. 

Meža sajūtas

Šī virtuve atrodas Čiekurkalnā blakus mežam. Tieši tāpēc virtuvē izmantotais finierējums no 100 gadīga ozola vēl vairāk pastiprina brīvības un brīnumainās dabas sajūtu. Augšējie skapīši ir izgatavoti no lakota, pulēta MDF. Savukārt, darba virsmai izmantots kvarcs. Virtuvi papildina ozola masīvkoka un Historic finierējuma plaukti.

Grandiozie svētki

Virtuve, kur viss saistās ar svētku svinēšanu un lielu ģimenes mīļumu! Fasādēm izmantots MDF profils, ko papildina lamināta darba virsma. Interjeru atsvaidzina stikla skapītis. Tāpat lielisks elements ir sienas skapis, kas pieskaņots virtuves dizainam.

Zaļais zelts

“Arens virtuves es noskatīju jau pirms 4 gadiem izstādē! Un nu beidzot pienāca tas mirklis, kad izdevās piepildīt savu sapni.” Šādi mums stāstīja Garkalnē dzīvojoša kliente, kas nesen savu mājokļa interjeru papildināja ar Arens virtuvi. Mēs to dēvējam par zaļo zeltu, jo aiz loga esošais priežu mežs un virtuves krāsu gamma rada tieši šādas sajūtas. Fasādēm izmantots lakots, pulēts MDF, historic finierējums un matēts stikls alumīnija rāmī. Savukārt darba virsma izgatavota no kvarca un historicmasīvkoka savienojuma. Telpa ir gaiša, mājīga un tajā pašā laikā grezna!

Virtuve industriālam dzīvesveidam

Nedaudz bargs, izteikti spēcīgs un noteikti unikāls dizains ir Arens ekspozīcijas virtuvei, ko iespējams apskatīt Arens salonā, t/c SPICE HOME. Minimālisms un tīras līnijas. Šarms un noslēpumi. Virtuvē ir iestrādāts bārs, kas nomaskēts transformējamā skapī. Tas aprīkots ar kompaktu vīna skapi, kā arī ērtiem plauktiem un atvilktnēm, kur novietot visu nepieciešamo kokteiļu pagatavošanai.  Virtuve ir izgatavota no nanotehnoloģiju akrila un ar riekstkoku finierētiem un masīvkoka materiāliem, ko papildina augstvērtīgi modernas furnitūras risinājumi un jaunākās paaudzes tehnika.

UN JĀ – šo virtuvi visos sīkumos ir izmēģinājusi kulinārijas eksperte Signe Meirāne!

Krāsu palete

Eleganta virtuve ar košiem akcentiem Rīgas centrā. Oriģināls dizaina risinājums, kas iedvesmo telpā biežāk gatavot gardas maltītes vai malkot vīnu ar draugiem. Fasādēm izmantots dabīgi melns MDF un lakots, pulēts MDF. Savukārt, darba virsma izgatavota no kvarca.

Sajūtu virtuve

Smaržīgi ziedi, mēness gaisma un sirsnīgas sarunas! Šāda virtuve silda ģimenes sirdis Mežciemā. Fasādes izgatavotas no MDF profila apvienojumā ar lakotu, pulētu MDF, savukārt, darba virsmai izmantots mākslīgais akmens.

Virtuve ir mājas sirds

Augstas klases dizains telpai, kur virtuves zona ir apvienota ar viesistabu. Fasādēm izmantots lakots, pulēts MDF gaišā krāsā. Virtuves akcents ir plastikāta lete uz salas, kas atgādina masīvkoku. Darba virsmai izmantots kvarcs. Savukārt, iebūvētā virtuves tehnika papildina kopējo virtuves sajūtu. Prieks par dizaineru un Arens paveikto darbu ir tik liels, ka sienas paneli rotā uzraksts: "The kitchen is the heart of the home."

Mājas siltums Arens virtuvē

Kad rīta saule iespīd logos un apgaismo visas dienas gaitas, tad ir skaidrs, ka mājā valda harmonija. Mierīgos toņos veidota virtuve tepat Rīgā. Fasādēm izmantots MDF profils ar frēzētiem rokturiem un struktūrkrāsu. Darba virsmai izmantota kvarca virsma. Interjeru papildina atpūtas telpa ar Arens skapīšiem.

Granīta virtuve!

Labs dizains neatstās vienaldzīgu nevienu! Penāļu blokam izmantots Historic finierējums, savukārt, pārējiem skapīšiem lakots, pulēts MDF. Lete izgatavota no rieksta masīvkoka, galda virsmai un sienas panelim izmantots granīts. Virtuves saimnieks savus ciemiņus var pārsteigt ar salas tipa tvaika nosūcēju, kas izbīdās no dara virsmas un ABK indukcijas riņķiem. Lai ēst gatavošana būtu aizraujošāka, penāļu blokā ir iebūvēts TV.

Virtuve, kurā mājo gaisma

Gaišs un askētisks ir Mārupes nama iemītnieku virtuves interjers. Viss nepieciešamais gan saimniecei, gan viesiem. Virtuves fasādēm ir izmantots MDF un ozola finierējums. Savukārt, darba virsma ir veidota no kvarca.

Tuvāk dabai

Mājokļa iekārtojums spēj daudz pateikt par saimniekiem. Tieši tik, cik mājīgs ir Turaidas nama dizains, tik sirsnīgi ir tā īpašnieki! Virtuves fasādēm izmantots krāsots MDF, kā arī lakots, pulēts MDF. Savukārt darba virsma ir izgatavota no lamināta.

Dizaina spēle Piņķos

Virtuve, kas piesaista ar detaļām. Fasādēm izmantots finierējums un lakots, pulēts MDF. Ērtākam darbam un mājīgākai sajūtai, virtuve ir papildināta ar LED gaismas lenti. Kvarca darba virsma izvietota tā, lai būtu vieta gan namamātei, kur darboties, gan viesiem, kur baudīt gardu maltīti.

Virtuve ar raksturu

Spēcīga virtuve ar personību! Grīdas skapju fasādes ir izgatavotas no beicēta ozolkoka finierējuma, savukārt, sienas skapju risinājumam ir izmantots krāsots stikls alumīnija rāmī. Virtuve lieliski spēlējas ar gaismas efektiem, radot futūristisku noskaņu. Dzīvokļa interjeru papildina Arens TV skapītis un vannasistabas mēbele.

Dabīgais šiks

Dabīgie materiāli apvienojumā ar mūsdienīgu dizainu ir iemājojuši saimnieku mājoklī Babītē. Penāļiem izmantots Historic finierējums, savukārt salas atvilktņu fasādes izgatavotas no lakota, pulēta MDF. Virtuvi atsvaidzina divas dažādas darba virsmas – masīvkoka un itāļu kvarca masas. Kā Arens dizainere izteicās: “Šī virtuve ir aprīkota ar visu nepieciešamo, papildināta ar ekstrām un turklāt vēl iepakota gaumīgā dizainā.”

Tradicionālo vērtību spēks

Ikšķiles idille – mājīgs virtuves interjers, kas lieliski iederas Pierīgas ainavā. Plaša virtuve, kurā sākas saimnieces radošā iedvesma. Fasādes veidotas no MDF profila, savukārt, darba virsmai izmantots mākslīgais akmens. Virtuvi papildina blakus esošā saimniecības telpa ar līdzīgu stilistisko risinājumu, kas rada vienotības sajūtu.

Maigs, bet tajā pašā laikā praktisks dizaina risinājums!