ABK INNOVENT (Nīderlande) ir izveidojuši unikālu produktu līniju – gāzes un indukcijas i-Cooking plīts virsmas riņķus. Produkta unikalitāte slēpjas tajā, ka galda virsma starp riņķiem ir redzama. Katrs riņķis ir kā atsevišķs dizaina elements. Visi riņķi tiek regulēti tāpat kā klasiskās plīts virsmās - ar centrālu paneli. Dizains, unikalitāte, dažādas variācijas, augstākā kvalitāte – tas raksturo ABK INNOVENT!

AEG (Vācija) ir tehnoloģiskā dizaina ieviesēji. Lielisks piemērs tehnoloģiju, dizaina un precizitātes apvienojumam. Uzņēmums piedāvā plaša klāsta iebūvējamo virtuves tehniku, variējot gan cenā, gan dizainā.

Bosch (Vācija) strādā, lai klientu ēst gatavošanas prieks būtu tikpat liels, cik uzņēma vēlme nemitīgi attīstīties tehnoloģiju industrijā. Bosch iebūvējamā tehnika ir viegli saprotama, gudri veidota un praktiska. Uzņēmums regulāri veic testa pārbaudes saviem produktiem. Aizrautība un augstāka dzīves kvalitāte ir motivatori, kas virza Bosch komandu.

Ar savu tehniku Electrolux (Zviedrija) vēlas padarīt virtuvi par ikviena mīļāko vietu mājā. Viss nepieciešamais, lai papildinātu modernu virtuvi ar tendenciozu dizainu un jaunākajām tehnoloģijām.

Falmec (Itālija) specializējas tvaika nosūcēju izgatavošanā. Uzņēmums reprezentē funkcionalitāti, dizainu, ilgu kalpošanas spēju un garantiju. Falmec tvaika nosūcēji nodrošina gaisa attīrīšanu, neatstājot nepatīkamas smakas.

Gaggenau (Vācija) virtuves tehniku raksturo maksimāla ērtība, autentisks dizains, elastīgums, nepārspējami rezultāti un aizraujoša dinamika. Gaggenau ir izcils savā jomā jau vairāk nekā 300 gadus. Pieredze, lojalitāte pret klientu un augstie standarti ir izveidojuši Gaggenau par luksus klases zīmolu.

Miele ir Vācijas uzņēmums, kas jau kopš 1899. gada ražo izcilas kvalitātes tehniku – gan sadzīves, gan profesionālo. Zīmola filozofija ietverta devīzē Immer besser (Vienmēr labāk), kam uzņēmums ir uzticīgs no pašiem pirmsākumiem līdz pat šodienai. To apliecina Miele tehnikas leģendārā kvalitāte, ilgmūžība un dizains.

Vairāk nekā 140 gadu laikā NEFF ir radījis iedvesmojošu virtuves aprīkojumu, kas top Vācijas pilsētā Bretenē. Viss nepieciešamais, lai papildinātu modernu virtuvi ar tendenciozu dizainu un jaunākajām tehnoloģijām.

Sirius (Itālija) specializējas tvaika nosūcēju un to motoru ražošanā. Plašas dizaina un tehnoloģiskās iespējas. Iespēja izmantot gan iekšējo, gan ārējo motoru, tādējādi pilnībā apslāpējot liekos trokšņus.

Zanussi (Itālija) ir piemērots jebkuram virtuves stilam. Iebūvētās tehnikas vienkāršība un lakonisms padara to mūsdienīgu un ērti lietojamu.