Cepeškrāsnis kulinārijas šedevriem. Tehnoloģiskie risinājumi ar tūlītēju uzsilšanu un atdzišanu. Ledusskapji lielām un mazām ģimenēm. Pilnībā automātiskas trauku mašīnas. Lai kādas arī būtu klienta vēlmes, Siemens spēj parūpēties par ikvienu. Vācu zīmols ar pelnītu vārdu un atbilstošu kvalitāti! Tikai virtuves studijās pieejama unikālā Siemens Studio Line produktu sērija, kas sniedz vēl plašākas iespējas. Vairāk par produktiem iespējams uzzināt Arens salonā, savukārt, par Siemens inovatīvo 3in1 cepeškrāsni iespējams uzzināt, noskatoties video !

 

Siemens Studio Line JAUNUMS!

Siemens ir radījis fantastisku cepeškrāsni 3in1 jeb Queen Mary! Tā sevī apvieno cepeškrāsni, tvaika krāsni un mikroviļņu krāsni. Funkcijas iespējams apvienot un līdz ar to krietni ietaupīt gatavošanas laiku, kā arī panākt vēl labākus rezultātus! 3in1 ir aprīkots ar viegli saprotamu TFT skārienjūtīgu displeju, kuram iespējams iestatīt arī latviešu valodu. 

Cepeškrāsns ir aprīkota ar vairākiem automātiskajiem režīmiem, kas atvieglos darbu virtuvē tiem, kas ar gatavošanu ir uz JŪS. Jums atliek vien izvēlēties ēdiena veidu, svaru un pārējo cepeškrāsns izdarīs Jūsu vietā. 

Tehniskā informācija: 67 l, 15 karsēšanas veidi, 5vmikroviļņu jaudas, daudzpunktu temperatūras zonde, Active Clean (automātiskā pašattīrīšanās), atkaļķošanas programma, bērnu drošības poga, 1 līmeņa teleskopiskās vadotnes.

Bosch (Vācija) strādā, lai klientu ēst gatavošanas prieks būtu tikpat liels, cik uzņēma vēlme nemitīgi attīstīties tehnoloģiju industrijā. Bosch iebūvējamā tehnika ir viegli saprotama, gudri veidota un praktiska. Uzņēmums regulāri veic testa pārbaudes saviem produktiem. Aizrautība un augstāka dzīves kvalitāte ir motivatori, kas virza Bosch komandu.

Ar savu tehniku Electrolux (Zviedrija) vēlas padarīt virtuvi par ikviena mīļāko vietu mājā. Viss nepieciešamais, lai papildinātu modernu virtuvi ar tendenciozu dizainu un jaunākajām tehnoloģijām.

AEG (Vācija) ir tehnoloģiskā dizaina ieviesēji. Lielisks piemērs tehnoloģiju, dizaina un precizitātes apvienojumam. Uzņēmums piedāvā plaša klāsta iebūvējamo virtuves tehniku, variējot gan cenā, gan dizainā.

Gaggenau (Vācija) virtuves tehniku raksturo maksimāla ērtība, autentisks dizains, elastīgums, nepārspējami rezultāti un aizraujoša dinamika. Gaggenau ir izcils savā jomā jau vairāk nekā 300 gadus. Pieredze, lojalitāte pret klientu un augstie standarti ir izveidojuši Gaggenau par luksus klases zīmolu.

ABK INNOVENT (Nīderlande) ir izveidojuši unikālu produktu līniju – gāzes un indukcijas i-Cooking plīts virsmas riņķus. Produkta unikalitāte slēpjas tajā, ka galda virsma starp riņķiem ir redzama. Katrs riņķis ir kā atsevišķs dizaina elements. Visi riņķi tiek regulēti tāpat kā klasiskās plīts virsmās - ar centrālu paneli. Dizains, unikalitāte, dažādas variācijas, augstākā kvalitāte – tas raksturo ABK INNOVENT!

Falmec (Itālija) specializējas tvaika nosūcēju izgatavošanā. Uzņēmums reprezentē funkcionalitāti, dizainu, ilgu kalpošanas spēju un garantiju. Falmec tvaika nosūcēji nodrošina gaisa attīrīšanu, neatstājot nepatīkamas smakas.

Sirius (Itālija) specializējas tvaika nosūcēju un to motoru ražošanā. Plašas dizaina un tehnoloģiskās iespējas. Iespēja izmantot gan iekšējo, gan ārējo motoru, tādējādi pilnībā apslāpējot liekos trokšņus.

Zanussi (Itālija) ir piemērots jebkuram virtuves stilam. Iebūvētās tehnikas vienkāršība un lakonisms padara to mūsdienīgu un ērti lietojamu.