Skip to main content

Vislielākā rosība virtuvē notiek gatavojot, vai tās būtu kārtīgas vakariņas, ātras uzkodas vai rīta kafija, vienmēr tiek izmantota virtuves darba virsma. Darba virsma ir kā visa pamats, tādēļ tai ir jāiztur gan smagums, kas uz tās novietots, gan gatavošanas procesā radītais spiediens un vibrācijas, kā arī, protams, mitrums. 

Domājot par darba virsmas izvēli, pievilcīgākais variants tieši cenas ziņā ir laminātam. Nereti radies iespaids, ka lamināts ir lēts materiāls, taču, lai arī tas ir ekonomiski izdevīgs, to nebūt nevar saukt par zemas kvalitātes. Lamināta darba virsmas sen jau vairs nav kā pirms 10 gadiem, tagad tās ir daudz kvalitatīvākas un ar plašākām variācijām!

Viena no lielākajām lamināta darba virsmu priekšrocībām ir bagātīgā toņu un faktūru izvēle. Arens sortimentā piedāvājam vairāk kā 30 izvēles iespējas, to starpā arī kvalitatīvas akmens un koka imitācijas, kuras principā nevar atšķirt no oriģinālajiem materiāliem. Šīs darba virsmas pieejamas lielās loksnēs (4 x 0,9m), kas sniedz iespēju variēt ar izmēriem bez redzamām virsmu savienojuma daļām. 

Aicinām iepazīties ar virsmu sortimentu ŠEIT.

Vēl viens būtisks faktors ir mitrumizturība un vieglā kopšana un tīrīšana. Ikdienas lietošanā lamināts ir praktisks materiāls, taču jāņem vērā, ka uz lamināta darba virsmām nevar griezt un likt karstus priekšmetus. Uz kopējā priekšrocību fona, šī nav pārāk būtiska problēma, ja pa rokai ir virtuves dēlītis.

Visu janvāri un februāri piedāvājam īpašu akciju – pasūtot virtuvi, lamināta darba virsmu pēc izvēles saņem dāvanā.  Mūsu dizaineri ar prieku sniegs online konsultāciju, iepazīstinās ar aktualitātēm materiālos un furnitūrā, kā arī palīdzes spert pirmos soļus virtuves plānošanā.

Aizpildi pieteikuma formu un mūsu dizaineri ar Tevi sazināsies, lai vienotos par konsultācijas laiku.