Apmeklējiet mūsu salonu jebkurā laikā

Rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu drošību, rūpīgi sekojam līdzi visiem aktuālajiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem un preventīvajiem drošibas pasākumiem.

Ja neesat drošs par savu veselības stāvokli, laipni aicinām sazināties ar mums tiešsaistē. Rūpēsimies par sevi un citiem!

Saņemiet profesionāla dizainera konsultāciju

Esat nobriedis jaunai virtuvei, taču ar ko sākt? Iesakām sākt ar  bezmaksas dizaina konsultāciju.

Klātienes vai online konsultācijas laikā mūsu dizainers Jūs izvedīs cauri virtuves plānošanas un projektēšanas procesam, kā arī ieteiks piemērotākos risinājumus tieši Jūsu telpas plānojumam, dzīvestilam un budžetam.

VAI ESAT GATAVS UZSĀKT SAVAS JAUNĀS ARENS VIRTUVES PROJEKTĒŠANU?

Aicinām aizpildīt mūsu sagatavoto online pieteikuma formu, pēc kuras saņemšanas kāds no Arens virtuves dizaineriem ar Jums sazināsies, lai uzklausītu Jūsu idejas un vēlmes, un lai pēc iespējas ātrāk  varētu uzsākt pilnvērtīgu Jūsu sapņu virtuves projektēšanu un pasūtīšanu. 

PIETEIKT VIRTUVES PROJEKTĒŠANU

VAI JUMS IR KĀDS JAUTĀJUMS?

Ja vēlaties uzdot kādu papildus jautājumu, droši sazinaties ar mums aizpildot zemāk pieejamo formu un kāds no mūsu Arens komandas ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.

NOVĒRTĒJIET MŪSU DARBU!

Mēs, Arens esam pārliecināti, ka attīstība un pilnveidošanās ir neatņemam mūsu darbības sastāvdaļa, tādēl ļoti novērtēsim, ja dalīsieties ar savu pieredzi un sniegsiet atgriezenisko saiti par mūsu sadarbību. Aptaujas aizpildīšana prasīs ne vairāk kā 2 minūtes Jūsu laika, taču sniegs patiesi lielu ieguldījumu mūsu turpmākai attīstībai.