Skip to main content

Tendences un jaunākās pieejamās tehnoloģijas virtuves sadzīves tehnikā attīstās nepārtraukti un pašlaik teju katram zīmolam pieejamas desmitiem dažādas cepeškrāsnis, plīts virsmas, ledusskapji un trauku mazgājamās mašīnas. Kā saprast, kas būtu vispiemērotākais tieši tavai jaunajai virtuvei? Šajā rakstā mūsu dizaineri dalās ar galvenajiem principiem, kas būtu jāņem vērā, komplektējot sadzīves tehniku savai jaunajai virtuvei.

 

JŪSU VIRTUVES PLĀNOJUMS

Visbiežāk projektējot jaunu virtuvi, dizaineri sāk tieši ar tehnikas novietojuma plānošanu. Tehnikas izvietojuma iespējas noteikti ietekmē esošās inženierkomunikācijas virtuvē. Ja esat atvērts pārplānot esošas komunikācijas un nepieciešamības gadījumā tās pārvilkt, iespējas tehnikas izvietojumam būs daudz plašākas. Tehnikas izvietojums Jūsu virtuvē tiešā mērā ietekmēs arī, cik ērta būs pārvietošanās un ikdienas maltīšu gatavošana, kā arī kādas virtuves mēbeļu kombinācijas būs iespējams iekļaut Jūsu virtuves dizainā. Vairāk par virtuves plānojumu un biežāk pieļautajām kļūdām varat lasīt mūsu rakstā – Īsa pamācība virtuves plānošanā: TOP kļūdas un kā tās nepieļaut.

PLĀNOTAIS BUDŽETS

Pašlaik virtuves sadzīves tehniku iespējams iegādāties ļoti plašā cenas amplitūdā. Plānojot savu virtuves tehnikas komplektāciju, ļoti svarīgi ir pirms tam sev nodefinēt, cik lielu summu no kopējā virtuves projekta esat gatavs atvēlēt tieši sadzīves tehnikai. Tehnikas izvēle ir ļoti plaša, un, ja sākotnēji jau ieplānosiet konkrētu tehnikas komplektācijas budžetu, pasargāsiet sevi no iespējamiem impulsīviem pirkumiem un komplektācijas piedāvājumus izvērtēsiet daudz apdomīgāk.

FUNKCIONALITĀTE UN DZĪVESTILS

Plānojot savu jauno virtuvi un komplektējot sadzīves tehniku, svarīgi ņemt vērā arī Jūsu ģimenes ieradumus un vidi, kurā uzturaties ikdienā. Pirms atlasiet savu virtuves tehnikas komplektāciju, mūsu dizaineri iesaka piefiksēt, kā pašlaik tiek lietota virtuve Jūsu mājoklī un kā Jūs to vēlētos lietot nākotnē. Piemēram, ja Jūsu ikdiena ir ļoti saspringta un maltītes pagatavošanas procesu vēlaties iespējami saīsināt, noteikti ir vērts dot priekšroku tādām funkcijām, kas maltītes pagatavošanu var saīsināt un padarīt vienkāršāku.  Varbūt vienmēr esat sapņojis, ka mājās varat pagatavot restorāna cienīgu maltīti? Šajā gadījumā izcils papildinājums būs profesionālās virtuves tehnikas funkcijas mājas apstākļos, piemēram,  vakuuma atvilktne vai cepeškrāsns ar tvaika funkciju. Definējot savu dzīvesveidu un ikdienas paradumus atrast īsto sadzīves tehniku būs daudz patīkamāk, kā arī  dabīgi atkritīs daudzas liekas funkcijas, ka nevajadzīgi  sadārdzina kopējās tehnikas komplektācijas izmaksas.

GATAVAS VIRTUVES TEHNIKAS KOMPLEKTĀCIJAS

Lai virtuves plānošanas un iegādes procesu padarītu par priekpilnu un patīkamu procesu,  mūsu dizaineri jau laikus ir atlasījuši dažādas virtuves tehnikas komplektācijas, kas apvieno funkcionalitāti, dizainu un Jūsu unikālo dzīvesveidu. Komplektācijas sastāv ne tikai no ierastajām virtuves vienībām – plīts virsmu, cepeškrāsni, ledusskapi un trauku mazgājamo mašīnu, bet papildus esam piemeklējuši dažādus interesantus un funkcionālus tehnikas risinājumus, kas darbošanos virtuvē padarīs par patiesi baudāmu procesu. Arens ir oficiālais tirdzniecības pārstāvis pasaules vadošajiem sadzīves tehnikas zīmoliem, piedāvājot visu nepieciešamo Jūsu jaunajai virtuvei, tai skaitā visu tehnikas iegādi, piegādi un uzstādīšanu.

 

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS VIRTUVES SADZĪVES TEHNIKAS KOMPLEKTĀCIJĀM

Pasūtot savu jauno Arens virtuvi jūlijā, laika posmā no 01.07. – 31.07.2021, izvēlies no mūsu sagatavotajām komplektācijām vismaz 4 tehnikas vienības un saņem īpaši izdevīgu piedāvājumu aktuālākajai un pieprasītākajai  virtuves sadzīves tehnikai no vadošajiem pasaules zīmoliem.

 

Saņem un apskati dažādos komplektācijas piedāvājumus piesakoties dizaina konsultācijai mūsu salonā kvartālā ‘’DECCO CENTRS’’.