Skip to main content

IZSOLES NOTEIKUMI

Arens Izsoles periods ir no 23.12.2019 – 06.01.2020.
Arens izsolē tiek piedāvātas ekspozīcijas preces, kurām jau ir piemērota 50% atlaide. Izsoles dalībnieks var piedāvāt savu cenu, par kādu būtu gatavs iegādāties norādīto preci vai preču komplektu.

Lai piedalītos izsolē, dodies uz Arens web lapu www.arens.lv, sadaļā izsole izvēlies interesējošo preci vai preču komplektu un piedāvā cenu, par kuru pirktu norādīto preci. Cenu ievadi tam paredzētā lauciņā un apstiprini, spiežot pogu “Piedalīties izsolē”.
Lai veiksmīgi pabeigtu reģistrāciju izsolē, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, norādot savu vārdu, telefona nr. un epasta adresi.
Piedaloties izsolē, ir jāpiekrīt lietošanas noteikumiem, sīkdatņu izmantošanai un, ja vēlaties, apstipriniet epastu saņemšanu no Arens par jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.
Reģistrācija izsolē tiks pabeigta, ja būs aizpildītas augstākminētās prasības un nospiesta poga “Apstiprināt piedāvāto cenu”.

Arens sazināsies ar izsoles dalībniekiem gadījumā, ja dalībnieka piedāvātā cena ir konkurētspējīga. Izsoles preces vai preču komplekti var tikt pārdoti dalībniekam ar apmierinošu piedāvājumu jebkurā izsoles brīdī. Arens patur tiesības nepārdot preces, ja nav saņēmuši apmierinošu piedāvājumu izsoles periodā.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz izsole@arens.lv vai zvaniet Arens salonveikala darba laikā uz tālruni +371 270 14427.