Skip to main content

Sapņo drosmīgi!

Uz brīdi apstājies un iztēlojies kāda būtu Tava sapņu virtuve! Liela, maza, gaiša, mirdzoša, matēta, nosvērta, industriāla, romantiska? Varbūt Tava ideālā virtuve ir kā gudrā māja un savienojama ar mobilajām aplikācijām? Bet iespējams svarīgākais ir plaša virtuve, kas piemērota lielas ģimenes sanākšanai kopā? Taviem sapņiem un vēlmēm nav robežu!

Mums virtuve ir katra mazākā detaļa – ērtība, estētika, moderni risinājumi, tehnoloģiskās iespējas un pats galvenais – virtuves personiskā saikne ar katru klientu. Mums pašiem virtuve ir iecienītākā telpa mājoklī, jo kur tad vēl, ja ne virtuvē, mēs pavadām lielāko daļu sava laika, relaksējamies, eksmerimentējam un rosāmies skaistās sarunās. 

Ļauj savai fantāzijai un sapņiem dzīvot skaļāk un drosmīgāk. Arī mūsu dizaineri, montieri, ofisa darbinieki iedvesmojās un atlasīja savas sapņu virtuves. 

Mēs ticam, ka varam īstenot visas idejas un piedāvāt savu risinājumu jebkuram projektam. Izaicini mūsu dizainerus, piedaloties konkursā – iesūti sapņu virtuves attēlus, nepieciešamos izmērus un mēs piedāvāsim savu redzējumu Tavām vēlmēm! Plašāka informācija par konkursu pieejama šeit: https://arens.lv/izaicini-dizaineri/