Skip to main content

Plānojot savu sapņu virtuvi, viens no svarīgākajiem aspektiem ir īstās tehnikas izvēle. Tehnika noteikts ne tikai virtuves kopējo plānojumu, bet arī to, cik ērta un patīkama būs darbošanos virtuvē ikdienā, gatavojot maltītes. Taču kā izvēlēties īsto virtuves sadzīves tehnikas komplektāciju, kas būs ne tikai funkcionāla, bet arī papildinās kopējo virtuves dizainu?

Lai taupītu Jūsu laiku un padarītu virtuves projektēšanas procesu par patiesi radošu un patīkamu procesu, mūsu dizaineri ir sagatavojuši un Jums ieteiks gatavas sadzīves tehnikas komplektācijas ar visu nepieciešamo ērtai un iedvesmojošai gatavošanai Jūsu jaunajā virtuvē, balstoties uz Jūsu dzīvestilu un ikdienas paradumiem virtuvē.

 

 

Tikai Jūlijā piedāvājam dažādas virtuves sadzīves tehnikas komplektācijas par īpašu cenu.

Pasūtot savu jauno Arens virtuvi jūlijā, laika posmā no 01.07. – 31.07.2021, izvēlies no mūsu sagatavotajām komplektācijām vismaz 4 tehnikas vienības un saņem īpaši izdevīgu piedāvājumu aktuālākajai un pieprasītākajai  virtuves sadzīves tehnikai no vadošajiem pasaules zīmoliem.

Saņem un apskati dažādos komplektācijas piedāvājumus piesakoties dizaina konsultācijai mūsu salonā kvartālā ‘’DECCO CENTRS’’.