Skip to main content

Plānošana un virtuves projekta izstrāde ir viens no radošākajiem jaunā mājokļa labiekārtošanas procesiem. Šajā posmā izsapņotās virtuves idejas un dažnedažādās ieceres tiek uzliktas uz papīra, un ar profesionālu virtuves dizainera palīdzību tiek realizētas konkrētā virtuves konceptā.

 

Ko nozīmē virtuves projektēšana?

Virtuves projektēšana ir arī viens no atbildīgākajiem procesiem jaunās virtuves iegādes procesā. Virtuves izstrādātais projekta plāns tiešā mērā ietekmēs to, kāds būs Jūsu jaunās virtuves gala rezultāts. Mēs no sirds ticam – vislabākie eksperimenti ir tie, kas tiek veikti uz papīra. Tādēļ virtuves projektēšanas posmā kopā ar Arens dizaineri Jums ir iespēja izmēģināt un notestēt Jūsu plānotās virtuves idejas, un pārliecināties, kā šīs ieceres patiešām ir piemērotas Jūsu mājokļa plānojumam un tam, kā esat, iecerējis savu jauno virtuvi.

 

Virtuves projektēšana ar īpašu atlaidi

 

Pašlaik Arens piedāvā virtuves projektēšanas līgumu ar īpašu atlaidi – 50 eur, ierasto 99 eur vietā. Veicot virtuves pasūtījumu, projektēšanas līgumam tiek piemērota 100% atlaide un sākotnējās izmaksas tiek atrēķinātas no kopējās virtuves summas.

 

Kas ietilpst virtuves projektēšanā?

 

– Profesionālu mērījumu veikšana Jūsu mājoklī

Lai virtuve perfekti iederētos Jūsu mājoklī un uzstādīšanas procesā nerastos nepatīkami pārsteigumi, ļoti svarīgi ir telpas mērījumus veikt pēc iespējas precīzāk un ātrāk virtuves pasūtīšanas procesā. Precīzi mērījumi ne tikai atvieglos darbu Jums un dizainerim, plānojot Jūsu jaunās virtuves izvietojumu un dizainu, bet arī jau laicīgi noradīs uz svarīgiem aspektiem telpas plānojumā, kurus noteikti jāņem vērā, izstrādājot sākotnējo virtuves projektu.

– Inženierkomunikāciju shēmas izstrāde

Pirms virtuves projektēšanas, svarīgi ir saprast, kāds ir Jūsu esošais inženierkomunikāciju plānojums virtuves zonā – gāzes, ūdensvadu, kanalizāciju, elektrības un gaisa vadu izvadi. Tas tiešā mērā ietekmē iespējas realizēt virtuves izkārtojumu un dizaina iespējas. Nepieciešamības gadījumā mūsu dizaineri sagatavo jaunu inženierkomunikācijas shēmu Jūsu virtuves zonai, pēc kuras iespējams arī veikt komunikāciju izbūvi vai pārbūvi.

– Virtuves tehniskais rasējums

Virtuves tehniskie rasējumi (virskatā un pretskatā) precīzi norāda virtuves plānotos izmērus un ļaus Jums saprast, cik daudz telpas plānotās virtuves sistēmas aizņems Jūsu mājoklī.

– Virtuves 3D skice

Izsapņotās virtuves projekta 3D skice palīdzēs Jums saprast, kā jaunā virtuve vizuāli izskatīsies Jūsu mājoklī, kā arī ļaus ieraudzīt iespējams aspektus, kuri būtu jāuzlabo, lai virtuve atbilstu tieši Jūsu iecerēm un vēlmēm.

– Individuāli izstrādāti virtuves komplektācijas cenu piedāvājumi

Veidojot Jūsu jaunās virtuves 3D skices, Arens dizaineris sagatavo jau ļoti konkrētu komplektācijas cenu piedāvājumu, kas uzrāda kopējās virtuves izmaksas un paskaidro, kas veido kopējo virtuves cenu. Nepieciešamības gadījumā dizaineris sagatavo vairākus komplektācijas piedāvājumus Jūsu iecerētajai virtuvei, lai demonstrētu, cik dažādos veidos iespējams panākt vizuāli ļoti līdzīgu virtuves dizaina rezultātu.