Skip to main content

Vācu sadzīves tehnikas zīmols ”Neff ” sagādājis īpašu pārsteigumu visiem Arens klientiem – komplektējot savu Arens virtuvi, izvēlies Neff virtuves tehniku un saņem dāvanā kādu no ”Le Creuset” kvalitaīvajiem virtuves piederumiem!

Plānojot savu Arens virtuvi, izvēlieties kādu no zemāk minētajiem Neff tehnikas komplektācijas piedāvājumiem un, veicot pasūtījumu, dāvanā saņemiet zīmola ”Le Creuset” produkciju. Dāvanu skaits ir ierobežots un akcija ir spēkā, kamēr dāvanas vēl pieejamas.

Dāvanā

”Le Creuset” trauks gatavošanai ”Heritage”

Veicot savu Arens virtuves pasūtījumi, izvēlieties jebkuru Neff ”Flex Induction” indukcijas virsmu un kādu no Neff cepeškrāsnīm un saņemiet dāvanā ”Le Creuset” trauku gatavošanai  ”Heritage” 97 EUR vērtībā.

 

Dāvanā

”Le Creuset” čuguna panna

Veicot savu Arens virtuves pasūtījumi, izvēlieties jebkuru Neff ”Induction Air” indukcijas virsmu un kādu no Neff cepeškrāsnīm un saņemiet dāvanā ”Le Creuset” čuguna pannu 165 EUR vērtībā.

 

Dāvanā

”Le Creuset” čuguna katls

Veicot savu Arens virtuves pasūtījumi, izvēlieties jebkuras 4 Neff ierīces Jūsu jaunajai virtuvei un saņemiet dāvanā ”Le Creuset” čuguna katlu 221 EUR vērtībā.

 

Iepazīstiet un izmēģiniet Neff virtuves tehniku  mūsu salonā Decco Centrs dizaina kvartālā. Ja vēl neesat paguvis, piesakieties dizaina konsultācijai un kāds no mūsu zinošajiem Arens dizaineriem Jūs iepazīstinās ar jaunākajiem virtuvē pieejamajiem tehnikas risinājumiem Jums ērtākā un drošākā konsultācijas veidā.

 

NEFF ir vācu uzņēmums, kas lepojas ar vairāk nekā 140 gadu pieredzi mājsaimniecības ierīču izstrādē un ražošanā. Pievilcīgs dizains, uzticama funkcionalitāte un pārliecinošs komforts, kas apvienots ar videi draudzīgām tehnoloģijām. Uzziniet vairāk par Neff inovācijām un jaunākajiem produktiem uzņēmuma mājaslapā.