Skip to main content

Pasūti savu Arens virtuvi laika posmā 01.05.2021 – 18.06.2021 un saņem virtuves atvilktnes no mums dāvanā!

Mēs Arens esam pārliecināti – virtuves dizainam ir jābūt skaistam un funkcionālam.  Atvilktnes virtuvē ir viens no ergonomiskākajiem risinājumiem, lai nodrošinātu kārtību virtuvē un sniegtu vairāk iespējas uzglabāt visu nepieciešamo ērti un parocīgi. Tieši tādēļ, veicot savu jaunās Arens virtuves pasūtījumu laika posmā 01.05.2021 – 18.06.2021, mūsu Arens Scala atvilktnēm un atvilktņu komplektiem, veicot virtuves pasūtījumu, tiks piemērota 100% atlaide.

 

Arens Scala atvilktņu risinājumi

Atvilktnes nav tikai atvilktnes. Kvalitatīvas atvilktnes noteikti ir tādas, kuras ir stingras un stabilas, tajās droši var uzglabāt arī smagākus iedzīves priekšmetus. Tās ir parocīgas atvēršanai un aizvēršanai, kā arī tajās iespējams ērti uzglabāt visu virtuvē nepieciešamo. Akcijā piedāvājam 100% atlaidi mūsu Arens Scala atvilktnēm antracīta un baltā krāsā, kuras iespējams ērti kombinēt dažādos izmēros un izvietojuma kombinācijās Jūsu jaunās virtuves dizainā.

 

Atvilktņu papildinājumi un dažādi dizaina risinājumi

Detaļām ir nozīmē, tādēļ mūsu salonā iespējams apskatīt dažādus papildus risinājumus Scala pamata atvilktņu komplektācijai un par  papildu samaksu iespējams piemeklēt dažnedažādus papildus risinājumus, kas Tavu virtuvi padarīs unikālu un interesantāku, piemēram:

  • Dažadus atvilktņu atvēršanas/aizvēršanas mehānismus;
  • Dažādus aksesuārus veiksmīgākai mantu organizēšanai atvilktnēs;
  • Dizaina detaļas atvilktņu sāniem, piemēram no stikla, metāla vai koka;
  • Iespēja papildināt atvilktņu sistēmu ar efektīvām koka atvilktnēm;
  • Apgaismojuma risinājumi atvilktnēs