ARENS – pirms 27 gadiem Igaunijā radies uzņēmums, kas piedāvā pilna servisa virtuvju ražošanu – sākot ar individuāla dizaina izstrādi kopā ar dizaineri, līdz pat uzstādīšanai mājoklī.

Mēs mīlam to, ko darām, tāpēc katru projektu īstenojam ar vislielāko atbildību un rūpēm.

Dizaineru komandas radošums un pieredze ne tikai Baltijā, bet arī Skandināvijas valstīs apvienojumā ar modernākajiem materiāliem un augstākajiem ražošanas standartiem radīs īpašu vietu Tavā mājā. Izprotot Tavas vajadzības, vēlmes un iespējas. Lai radītu Tev īpašas sajūtas, jaunas garšas un neaizmirstamus piedzīvojumus. Ne velti saka, ka labākās sarunas rodas virtuvē!

Sazinies ar mums, un ARENS komanda palīdzēs Tev pārvērst sapņu virtuvi par realitāti.

Piesakies konsultācijai

 

RAŽOTNE


AS Arens ir lielākā igauņu virtuves mēbeļu ražotne, kas izgatavo virtuves mēbeles jau kopš 1992. gada. Kvalitāte, inovatīvi risinājumi, plašas iespējas un individuāla pieeja ir Arens galvenie vadmotīvi. Šobrīd jau vairāk kā 120 000 ģimenes bauda ikrīta kafiju un brokastu mielastu virtuvē, kas radīta Arens.

Interesanti fakti:

  • Arens rūpnīcas platība ir 14 000 m2 un tā atrodas Igaunijā, netālu no Tartu.

  • Rūpnīcā strādā 90 cilvēki.

  • Arens ražo vairāk kā 600 virtuvju komplektu mēnesī, tās ir 30 virtuves ik dienu.

  • Arens aizņem 40% Igaunijas virtuves mēbeļu tirgus daļu.

  • 40% no produkcijas tiek eksportēti uz Norvēģiju, Zviedriju, Somiju un Šveici.

KVALITĀTE


Kvalitāte ir viens no stūrakmeņiem, lai virtuve saglabātu savu izskatu un funkcionalitāti ilgāku laiku. Kvalitāte sākas ar cilvēkiem. Mūsu darbinieki ir kompetenti, un spēs ieteikt, rekomendēt un konsultēt katru projektu individuāli.

PIEREDZE

Arens pārstāv Igaunijas uzņēmumu, kam ir gandrīz 25 gadu pieredze mēbeļu ražošanā, eksporta jautājumos, materiālu izvēlē, tehnoloģiskajā attīstībā un dizaina risinājumos. Pieredze uzņēmumam ir devusi iespēju iepazīt klientu vajadzības un rast tām risinājumus.

MONTĀŽA RAŽOTNĒ

Galvenie virtuves mēbeļu elementi tiek rūpnieciski montēti jau ražotnē. Tas nodrošina precīzu detaļu savienojumu, kā arī ilgāku kalpošanu. Rūpnieciska mēbeļu izgatavošana sniedz iespēju izgatavot vairākus vienādus mēbeļu komplektus. Savas pastāvēšanas laikā Arens ir izstrādājis sistēmu, kas nodrošina viena līmeņa kvalitāti visām mēbelēm.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Arens tiecas pēc izaugsmes un jauniem, ērtākiem risinājumiem. Viss darba process ir maksimāli automatizēts, lai atviegloti cilvēku darbu un novērstu cilvēcīgās kļūdas. Jaunās tehnoloģijas ļauj veidot tādas lietas kā 3D frēzējumus, malu apstrādi ar lāzeru, izmantot dažādus transformerus darba efektivitātes palielināšanai.

MATERIĀLU IZVĒLE

Pirms jaunu materiālu ieviešanas tirgū mēs rūpīgi izvērtējam un izvēlamies piegādātājus. Plašā materiālu daudzveidība ļauj pielāgot virtuves mēbeles dažādiem stiliem, krāsu un faktūru variācijām. Ražošanas procesā ir izmantoti augstas klases materiāli un labākām funkcijām atbilstoša furnitūra.

EKSPORTS


Lielākā daļa produkcijas tiek realizēta Baltijas valstu tirgū, 40% tiek eksportēti uz Norvēģiju, Zviedriju, Somiju un Šveici. Igaunijā Arens nodrošina 40% no visa virtuves mēbeļu tirgus. Gadā tiek izgatavoti un uzstādīti vairāk kā 1000 virtuves komplekti dažādos projektos Baltijā un Skandināvijā. Mēbeles tiek rūpnieciski ražotas, to montāža daļēji tiek veikta jau ražotnē, tās tiek rūpīgi sapakotas un to atpakošana notiek tikai objektā, tā nodrošinot precizitāti, kvalitāti un ilgāku kalpošanu. Ražošanas procesā ir izmantoti augstas klases materiāli un labākām funkcijām atbilstoša, kā arī testēta furnitūra. Eksportu pārstāv un konsultē Arens Riga.

Kontakti eksporta jautājumos: 

Indra Antēna
indra@arens.lv
+371 2 6187028

KOMANDA

Indra Antēna
izpilddirektore
 
indra@arens.lv

Regīna Ļenkovska
dizainere
 
regina@arens.lv
 

Natālija Pumpure
dizainere

natalija@arens.lv

Tetiana Kiforenko
dizainere
 
tetiana@arens.lv

Dāvis Vanags
dizaineru asistents

davis@arens.lv

Roberts Kemzāns
dizainers
 
roberts@arens.lv

Ilze Miķelsone
grāmatvede
 
finanses@arens.lv

Laima Urbanoviča
dizainere
 
laima@arens.lv

Sintija Laurinaite
dizainere
 
sintija@arens.lv

KONTAKTI

Salons "ARENS"
DECCO CENTRS

E-pasts: arens@arens.lv
Tālr: +371 270 14427

Katlakalna iela 6D, Rīga, LV-1073
Show on Google Maps
P.-P. 10:00 - 19:00
S. 10:00 - 17:00
Sv. -