Skip to main content

Individuālisms un personība nekad neizies no modes. Šī gada vienkāršākā un tajā pašā laikā – sarežģītākā aktualitāte ir individuālisms un personības atspoguļojums dizainā. Tas nozīmē veidot virtuvi tādu, kas atspoguļo to, kas patīk tieši Jums.  Šis noteikti ir arī gads, kad var atteikties no klasikas, ierastajām materiālu kombinācijām, neitrālajām krāsām furnitūrā. Kāpēc gan neizcelt virtuves leti, skapīšus vai salu?

Jaunākie materiāli, plašā toņu un faktūru bagātība tā vien rada vēlmi uzdrīkstēties un “atsvaidzināt” interjeru ar tādu virtuves dizainu, kas var kļūt arī par galveno mājas akcentu. Galu galā, virtuve ir vieta, kur notiek rosība gan ikdienā, gan svētkos.

Virtuves fasāžu izgatavošana no MDF materiāla

Ja esi nolēmis arī savā virtuvē ienest pavasari, vispiemērotākais virtuves fasāžu materiāls būs tieši MDF, uz kura bāzes būs iespēja realizēt pat vispārdrošākos virtuves dizaina projektus.  MDF saīsinājumā no angļu valodas Medium-Density Fibreboard ir augstas kvalitātes, ļoti gluds kompozītmateriāls, kas izgatavots no pārstrādātām koksnes šķiedrām un sveķiem. MDF ir kvalitatīva un cenas draudzīgāka alternatīva masīvkokam. Pateicoties materiāla izgatavošanas veidam, tas ir gluds un gandrīz bez jebkādas struktūras, kas savukārt nozīmē, ka to ir lieliski  pārklāt ar Jums vēlamo krāsu toni un laku.

MDF virtuves fasādes iespējams nokrāsot 200 dažādos krāsu toņos, vadoties pēc NCS krāsu skalas. Papildus plašajai toņu izvēlei, MDF iespējams atstāt matētu, lakot ar struktūrkrāsu vai glancētu laku un pat pārklāt ar sudraba laku, kas virtuves dizainu padarīs par īpašu akcentu Jūsu mājoklī.

Šis virtuves fasāžu materiāls piesaista ar savu noturību pret plaisāšanu un lobīšanos, kas sniedz iespēju to viegli pārklāt ar tieši Jums vēlamo krāsu. MDF sniedz iespēju to lakot un krāsot, kā arī no tā izgatavot frēzētas rāmīšu fasādes, kas ir lielisks risinājums klasiskai virtuvei. Mūsu sortimentā atradīsiet dažāda veida MDF fasādes, kuras iespējams pielāgot tieši Jūsu izsapņotajam virtuves projektam.

Uzdrošinies ienest spilgtus krāsu akcentus savā virtuves dizainā

Arens dizainere Natālija norāda, ka šī gada viena no aktuālākajām gada tendencēm virtuves dizainā pasvītro spilgtu un krāsainu kombināciju ienešanu  toņu izvēlē.

Tā kā šogad liela daļa no mums bija spiesti pavadīt daudz laika savās mājās, tieši krāsas mūsu mājokļa interjerā kļuvušas arvien nozīmīgākas. Dzīvespriecīgi toņi interjerā mums var ne tikai uzlabot garastāvokli, bet sniegt enerģiju un prieku.  

No sūnu zaļa, maigi rozā līdz koši dzeltenam un sulīgam bordo tonim – šis gads virtvju dizaina attīstībā pierāda – viss ir atļauts. Veiksmīgi kombinējot virtuves skapīšu sulīgās un dzīvespriecīgās  krāsas kopā ar tīriem un siltiem darba virsmu materiāliem, iespējams iegūt ne tikai vienreizēju virtuves dizainu, bet arī ļoti mājīgu un harmonisku rezultātu Jūsu mājoklī. Arens dizainera Natālija iedvesmai ir sagatavojusi dažādus virtuves skiču variantus, kas lieliski pierāda – standrta virtuves izkārtojumu, šai gadījumā taisnu,  var padarīt patiesi vienreizēju izvēloties veiksmīgu virtuves fasāžu un virsmu materiālu kombinācijas.

 

Virtuve ir ilgtermiņa ieguldījums

Svarīgi gan atcerēties, ka virtuve ir ilgtermiņa ieguldījums un labas kvalitātes virtuves dizainam vajadzētu kalpot vismaz 10 gadus. Izvēloties krāsu toņus virtuvei, to noteikti būtu vērts paturēt prātā. Taču tas nenozīmē, ka spilgtas un drosmīgas krāsas ir īstermiņa modes lieta. Šāds virtuves dizains noteikti var ļoti veiksmīgi kalpot ilgtermiņā, ja izvēlaties toņus, kuros Jūs un Jūsu ģimenes locekļi jūtas ērti un patīkami. Papildus, izvēlētajiem virtuves toņiem harmoniski vajadzētu sasukties ar pārējo mājokļa interjeru. Visveiksmīgāk šāda projekta plānošanu būtu uzticēt jomas profesionāļiem, kas ieteiks labākos risinājumus, lai Jūsu virtuve būtu moderna un veiksmīgi kalpotu ilgtermiņā.

Atklāj savu personību detaļās vai kopainā – svarīgākais, ka virtuve Jums labi kalpo un sagādā gandarījumu ilgtermiņā. 

Ja vēlaties, lai Jūsu virtuvi projektē kompetents dizainers un virtuves kvalitāte tiek pierādīta caur tās ilgmūžību, piesakies dizaina konsultācijai.