Skip to main content

 

Vienkāršība, kas izceļas – jaunā virtuves tehnikas līnija no Bosch

Plānojot virtuvi laikā, kad tehnoloģijas attīstas galvu reibinošā tempā, bieži vien kļūst grūti orientēties plašajā piedāvājumā. Tieši tādēļ vēlamies Tevi iepazīstināt ar mūsu salonveikala profesionāļu novērtēto iebūvējamās virtuves tehnikas līniju AccentLine no Bosch. Ikviena AccentLine virtuves tehnikas vienība izceļas ar izcilu dizainu, pārdomātām funkcijām un nevainojamu kvalitāti.

Salona ARENS radītās virtuves teicami papildina ar dizaina balvām godalgodās Bosch AccentLine līnijas cepeškrāsnis ogļu melnā, izteiksmīgā tonī.  Atbilstoši klienta vēlmēm mūsu salonā pieejami trīs dažādi šīs sērijas cepeškrāsns modeļi:

  • klasiskā iebūvējamā cepeškrāsns ar plašu funkciju klāstu;
  • iebūvējamā cepeškrāsns ar mikroviļņu funkciju;
  • kompaktā krāsns ar tvaika funkciju, kas lieliski piemērota nelielām virtuvēm.

Lai arī kura no cepeškrāsnīm būtu piemērotākā tieši Tavai virtuvei, tās visas vieno lietošanas ērtība, skārienjūtīgas virsmas un LED gaismas akcenti.

Komfortam, ērtībai un labas dzīves sajūtai lieliski kalpos arī šīs līnijas iebūvējamais kafijas automāts, kas ļaus pagatavot nevainojamu, aromātisku dzērienu, un praktiskā sildīšanas atvilktne, ko iespejams izmantot gan, lai saglabātu ēdienu siltu, gan produktu atkausēšanai, gatavošanai zemā temperatūrā un augļu vai ogu kaltēšanai.

Bet ikdienas praktiskajos darbos neatsverams palīgs būs šīs sērijas askētiskā dizaina trauku mazgājamā mašīna, kas atverama bez roktura palīdzības, un ledusskapis, kas radīts tā, lai Tev turpmāk nekad vairs nebūtu jāuztraucas par saldētavas atkausēšanu.

Izvēloties Bosch AccentLine savai virtuvei, varēsi būt pārliecināts par to, ka Tavās mājās pieejams labākais no mūsdienu tehnoloģijām, turklāt klasiskā, izsmalcinātā ārējā veidolā, kas vienmēr būs aktuāls.