Skip to main content

Arens ražoto virtuves fasāžu apstrāde ar termolīmi nu jau vairāk kā 6 gadus atpakaļ ražotnē Tartu aizstāta ar augstvērtīgo lāzera līniju, kas fasāžu maliņas apstrādā ar lāzertehnoloģiju, nodrošinot Arens ražotajām mēbelēm būtisku kvalitātes lēcienu.

Pašlaik 99% Arens ražoto virtuves fasāžu malas tiek apstrādātas ar šo tehnoloģiju. Laser Tec apstrāde tiek izmantota gan melamīna (lamināta) un dabīgā finierējuma virtuves fasāžu, gan arī karkasu apstrādē.

 

Kas īsti ir LaserTec tehnoloģija?

Lāzera tehnoloģija ļauj savienot mēbeļu plāksni un tās maliņas vēl nebijušā kvalitātē. Šāds apstrādes process noris pilnībā bez līmes. Lāzera malai ir divslāņu konstrukcija. Malas aizmugurē ir sapludināšanas slānis, kas pieskaņots fasāžu maliņu tonim un ar lāzera palīdzību ideāli savieno maliņu ar fasāžu plāksni. Šī ir sakausēšanas tehnoloģija, kas rada nevainojumu bezsavienojuma rezultātu virtuves skapīšu fasādēm. Arens lāzera apstrādes iekārta ir aprīkota arī ar stūru noapaļošanas griezēju, kas balstīts uz CNC tehnoloģiju, kas sniedz iespēju radīt perfekti noapaļotas fasāžu maliņas bez asiem stūriem.

 

Vai pamanāt atšķirību? Attēlā apakšējā materiāl maliņa apstrādāta ar lāzera tehnoloģiju, bet augšējā termiski līmēta.

 

Galvenās lāzera apstrādes priekšrocības

  • Noteikti galvenā priekšrocība maliņu lāzeru apstrādes tehnoloģijai ir karstuma un mitruma izturība, kas neradīs atlīmēšanās risku, kas savukārt nodrošina ilgāku kalpošanas mūžu.

  • Nevainojams izskats noteikti ir svarīga priekšrocība. Velns slēpjas detaļās, un virtuves fasādes, kas apstrādātas ar lāzera tehnoloģiju rada nevainojamu vizuālo rezultātu, jo savienojuma vietas vienkārši nav redzamas.

  • Stūru noapaļošanas tehnoloģija izskatās teju kā ‘’izlietas’’, maliņas ir perfekti noapaļotas.

  • Ļoti praktisks ieguvums noteikti dzeltēšanas un netīrumu atturēšana no saiešana fasāžu malās, kas ietekmē ne tikai vizuālo izskatu visai virtuvei, bet arī tās kvalitāti kopumā.

  • Noteikti ieguvums pats par sevi ir līmes klāt neesamība. Nav riska par līmes traipiem uz virtuves mēbelēm. It īpaši šis ir svarīgi zīdaini matētām vai ļoti spīdīgām fasādēm.

  • Lāzera apstrāde nodrošina ievērojami izturīgāku un stipri augstākas kvalitātes rezultātu.