DECCO CENTRS

Arens tagad jaunajā DECCO CENTRĀ!

Pēc 13 gadu veiksmīga darba, atveram jaunu salonu DECCO CENTRĀ. Paldies klientiem par uzticību, jo šie ir mūsu kopīgie panākumi. Klientu novērtējums ir tas, kas mūs iedvesmo turpināt tiekties pēc labākā.

Latvijas tirgū mēbeļu ražotājs Arens veksmīgi darbojas jau vairāk nekā 13 gadus, un pagājušā gadā izskaņā vēra druvis jaunam salonam DECCO CENTRĀ, Rīgā, Katlakalna ielā 6D. Arens, kas specializējas virtuves mēbeļu segmentā, šobrīd pamatoti uzskatāms par vienu no nozares līderiem un starptautiskajā trigū pazīstams jau vairāk nekā 20 gadus, klientiem nodrošinot pilna spektra papakalpojumus mēbeļu izgatavošanā: līdzās virtuves mēbeļu izveidei, piedāvājums ietver skapju, garderobes sistēmu, viesistabu un vannas istabu mēbeļu dizainu un ražošanu. Jaunajā salonā klientiem ir iespēja iepazīties ar plašo virtuves sistēmu piedāvājumu, saņemt individuālas konsultācijas, kā arī klātienē uzzināt par aktuālajām 2018. gada tendencēm un jaunākajām tehnoloģijām mēbeļu izgatavošanā.

Visi laipni gaidīti jaunajā DECCO CENTRĀ, Katlakalna iela 6D, Rīga!

Nano tehnoloģija

JAUNUMS - nano materiāls fasādēm un darba virsmām.

FENIX NTM® ir necaurredzams nanotehnoloģiju materiāls. Tas savieno estētiku risinājumu ar augstu tehnoloģisko sniegumu. Tas ir ražots, izmantojot nākamās  paaudzes sveķus. Pateicoties tehnoloģiskajam risinājumam, FENIX NTM® piemīt uzlabotas īpašības. NANO materiāls ir izteikti matēts, patīkams pieskārieniem, tas neatstāj pirkstu nospiedumu pēdas, tam piemīt īpašība sadziedēt skrāpējumu paliekas, izmantojot termisko iedarbību. Tāpat šo materiālu ir viegli uzturēt un tīrīt. Tas ir mitrumizturīgs, antibakteriāls, izturīgs pret skrāpējumiem un sausu karstumu, kā arī virsmu neietekmē skābes šķīdinātāji un sadzīves tīrīšanas līdzekļi.
Pateicoties FENIX NTM® īpašībām, tas var tikt izmantots gan vertikālām, gan horizontālām virsmām, kā arī tam ir plašas dizaina iespējas – to var izmantot virtuvēs, vannasistabās, guļamistabās un citās telpās gan kā virsmu, gan kā fasāžu materiālu.
FENIX NTM® īpašības padara to par augstas klases materiālu, turklāt to var izmantot kā alternatīvu citiem materiāliem.

Galerijā apskatāma virtuve, kuras fasādēm ir izmantots nano materiāls melnā krāsā.

LaserTec

JAUNUMS - inovatīva tehnoloģija malu apstrādē ar lāzera iekārtu! Tagad pieejama ikvienam bez papildus samaksas!

Kā tas darbojas?

Lāzera stars kausē materiālu, līdz tas ir pietiekami mīksts, lai to piestiprinātu pie virsmas. Procesa laikā netiek atstāti lipīgi nospiedumi vai traipi. Arens lāzera iekārta ir aprīkota ar CNC tehnoloģiju, kas nodrošina nevainojamu precizitāti, īpaši stūros.

Lāzera malas laukums sastāv no divām pusēm – funkcionālās un dekoratīvās. Dekoratīvā ir tā, ko mēs redzam uz mēbeles. Savukārt, funkcionālā jeb iekšējā puse ir aprīkota ar speciālu materiālu, kas ar lāzera palīdzību tiek sametināta ar virsmu. Abas puses ir krāsotas mēbeles krāsā. Rezultātā tiek iegūts viendabīgs materiāls bez redzamām savienojuma daļām.

Ieguvumi:

  • Ar lāzera iekārtu malas tiek piestiprinātas daudz ciešāk, līdz ar to paaugstinās mitruma un siltuma izturība, materiāls ilgāk ir kā jauns.
  • Nevainojams izskats – savienojuma vieta ir precīzāka, tā ir viendabīga, praktiski nav redzama.
  • Malu apstrādes laikā netiek izmantota papildus līme vai citi materiāli, līdz ar to tiek taupīti dabas resursi.
  • Savienojumu vietas nav ar dzeltenu nokrāsu, izbalējušas vai smērētas.
  • Augstāka kvalitāte par to pašu cenu!

LaserTec - perfekts izskats mūžīgā virtuvē!

Špikeris virtuves plānošanai

ŠPIKERIS VIRTUVES PLĀNOŠANAI: PAMATELEMENTI FUNKCIONĀLAI UN ĒRTAI TELPAI

Veiksmīgas sadarbības ar delfi.lv rezultātā tapa raksts ar praktiskiem padomiem, kas dos pirmās zināšanas par telpas iekārtojuma nosacījumiem tiem, kas plāno iekārtot savu virtuvi. Rakstu konsultē Arens dizainere Olga Majauska.

Rakstu iespējams lasīt šeit!