Tendences 2017

2017. gada aktualitātes ieskandināja Living Kitchen izstāde Vācijā. Tā ir centrālā vieta, kur satiekas jomas speciālisti un tendenču noteicēji, kas pastāsta tālāk visai pasaulei par virtuvju interjera aktualitātēm.

Living kitchen novērojām izteiktu tendenci - atvērtos plauktus. Jā, tieši tā! Atvērtie plaukti sāk atgriezties! Turklāt dažādu krāsu un faktūru kombinācijās. Lielu spozmi šogad ir iekarojuši neitrālas krāsas materiāli kombinācijās ar finierējuma detaļām. 

Runājot par dekoriem - vēl joprojām aktuālas būs vara un bronzas detaļas. Kā arī nedrīkst aizmirst par zaļo krāsu, kas šogad pēc Pantone vērtējuma ir pasludināta par 2017. gada krāsu. Varam ļaut vaļu bazilika, timiāna, piparmētras un citu labumu audzēšanai turpat mājās. 

Fasāžu ziņā aizvien aktuālāks un pieprasītāks ir kļuvis tā saucamais nano materiāls. Tam ir izteikti matēts pārklājums, kas atgādina samtu, un tas neatstāj pirkstu nospiedumus - praktiska priekšrocība ģimenēm ar bērniem. Kā dominējošo virtuves krāsu vēlams izvēlēties kādu neitrālu toni – pelēku, bēšu, baltu vai melnu.

Vēlam veiksmi īstenot savu sapņu virtuvi!

Nano tehnoloģija

JAUNUMS - nano materiāls fasādēm un darba virsmām.

FENIX NTM® ir necaurredzams nanotehnoloģiju materiāls. Tas savieno estētiku risinājumu ar augstu tehnoloģisko sniegumu. Tas ir ražots, izmantojot nākamās  paaudzes sveķus. Pateicoties tehnoloģiskajam risinājumam, FENIX NTM® piemīt uzlabotas īpašības. NANO materiāls ir izteikti matēts, patīkams pieskārieniem, tas neatstāj pirkstu nospiedumu pēdas, tam piemīt īpašība sadziedēt skrāpējumu paliekas, izmantojot termisko iedarbību. Tāpat šo materiālu ir viegli uzturēt un tīrīt. Tas ir mitrumizturīgs, antibakteriāls, izturīgs pret skrāpējumiem un sausu karstumu, kā arī virsmu neietekmē skābes šķīdinātāji un sadzīves tīrīšanas līdzekļi.
Pateicoties FENIX NTM® īpašībām, tas var tikt izmantots gan vertikālām, gan horizontālām virsmām, kā arī tam ir plašas dizaina iespējas – to var izmantot virtuvēs, vannasistabās, guļamistabās un citās telpās gan kā virsmu, gan kā fasāžu materiālu.
FENIX NTM® īpašības padara to par augstas klases materiālu, turklāt to var izmantot kā alternatīvu citiem materiāliem.

Galerijā apskatāma virtuve, kuras fasādēm ir izmantots nano materiāls melnā krāsā.

LaserTec

JAUNUMS - inovatīva tehnoloģija malu apstrādē ar lāzera iekārtu! Tagad pieejama ikvienam bez papildus samaksas!

Kā tas darbojas?

Lāzera stars kausē materiālu, līdz tas ir pietiekami mīksts, lai to piestiprinātu pie virsmas. Procesa laikā netiek atstāti lipīgi nospiedumi vai traipi. Arens lāzera iekārta ir aprīkota ar CNC tehnoloģiju, kas nodrošina nevainojamu precizitāti, īpaši stūros.

Lāzera malas laukums sastāv no divām pusēm – funkcionālās un dekoratīvās. Dekoratīvā ir tā, ko mēs redzam uz mēbeles. Savukārt, funkcionālā jeb iekšējā puse ir aprīkota ar speciālu materiālu, kas ar lāzera palīdzību tiek sametināta ar virsmu. Abas puses ir krāsotas mēbeles krāsā. Rezultātā tiek iegūts viendabīgs materiāls bez redzamām savienojuma daļām.

Ieguvumi:

  • Ar lāzera iekārtu malas tiek piestiprinātas daudz ciešāk, līdz ar to paaugstinās mitruma un siltuma izturība, materiāls ilgāk ir kā jauns.
  • Nevainojams izskats – savienojuma vieta ir precīzāka, tā ir viendabīga, praktiski nav redzama.
  • Malu apstrādes laikā netiek izmantota papildus līme vai citi materiāli, līdz ar to tiek taupīti dabas resursi.
  • Savienojumu vietas nav ar dzeltenu nokrāsu, izbalējušas vai smērētas.
  • Augstāka kvalitāte par to pašu cenu!

LaserTec - perfekts izskats mūžīgā virtuvē!

Špikeris virtuves plānošanai

ŠPIKERIS VIRTUVES PLĀNOŠANAI: PAMATELEMENTI FUNKCIONĀLAI UN ĒRTAI TELPAI

Veiksmīgas sadarbības ar delfi.lv rezultātā tapa raksts ar praktiskiem padomiem, kas dos pirmās zināšanas par telpas iekārtojuma nosacījumiem tiem, kas plāno iekārtot savu virtuvi. Rakstu konsultē Arens dizainere Olga Majauska.

Rakstu iespējams lasīt šeit!

Farens 10

FARENS KĻŪST PAR ARENS!

Farens 10 gadus Latvijā pārstāvēja lielāko Baltijas virtuves mēbeļu ražotāju igauņu Arens. Gandrīz 25 gadu pastāvēšanas laikā ražotne ir paplašinājusies ne tikai vietējā, bet arī eksporta tirgū, ieņemot nozīmīgu lomu Baltijas un Skandināvijas valstīs. Arens pa šo laiku ir izaudzis par liela mēroga ražotni. Arī Latvijas Farens Latvijā ir paplašinājies un izgājis uz eksporta tirgu. Līdz ar to, lai turpinātu savu darbību ar vienotu stratēģiju un redzējumu, ir nolemts turpmāk arī Latvijā strādāt ar nosaukumu Arens.

Arī turpmāk nemainīgi piedāvājam dizaina izstrādi un virtuves mēbeļu ražošanu. 5 gadu garantija, jaunākās tehnoloģijas, plašs materiālu klāsts – tā ir Arens pieeja!

Arens – Dizains virtuvei!