DIZAINA UN GARŠAS FESTIVĀLS 2019

2019. gada pavasari ieskandinājām ar Dizaina un garšas festivālu Arens salonā Decco centra kvartālā.

Mūsu tēma bija četras maņas: sagaršo, sadzirdi, saredzi, sajūti. Kāpēc? Jo virtuvi iespējams uztvert tik dažādi un tik krāšņi.  Katrs mēs savā virtuvē novērtējam ko citu. Kādam tā būs svētdienas pankūku smarža, kādam tā būs vēsa un spēcīga akmens darba virsma, vēl kāds apbrīnos virtuves krāsu salikumu vai priecāsies par čaukstoņu uz pannas.

Pasākumu papildināja ne tikai tematiskas aktivitātes, bet arī Viesistaba šefpavāra Gata Grosberga meistarklase Gaggenau virtuvē. Šefpavārs gatavoja Āzijas Streetfood. Kāpēc tieši Āzijas? Jo Streetfood aizsākumi ir meklējami Āzijā. Runā, ka senajā Ķīnā Streetfood bija nabadzīgās tautas ēdiens, bet turīgie iedzīvotāji pa kluso sūtīja kalpus to iegādāties sev.

NĀKOTNES DIZAINA KOKTEILIS 2018

Laiks skrien ātri, bet atmiņas paliek! 
Liekas, ka tikai vakar baudījām iedvesmas pilnu dizaina pēcpusdienu kopā ar mūsu brīnišķīgajiem klientiem un sadarbības partneriem. Pasākums ne tikai priecēja ar savu atmosfēru, bet sniedza noderīgu informāciju par aktuālākajām tendencēm materiālu izvēlē. Garšu kārpiņām, restorāna “Viesistaba” šefpavārs, Gatis Grosbergs, ļāva baudīt restorāna cienīgu ēdienu, kurš tapa mūsu acu priekšā, izmantojot "Gaggenau" tehniku. Savukārt virtuves sadzīves tehnikas zīmols "Franke" iepazīstināja ar pašiem jaunākajiem produktiem. Pasākuma apmeklētājiem tika dota iespēja aplūkot "KWC" premium klases izlietni ar INTOP iestrādi virsmā kopā ar dabas iedvesmotu ūdens maisītāju, kas vairāk līdzinās strūklakai. Bet viens no vadošākajiem akmens virsmu ražotājiem "Caesarstone" prezentēja jaunākās akmens virsmu faktūras un toņus. Tas tik bija piedzīvojums, kuru noteikti nākotnē plānojam atkārtot!

DECCO CENTRS

Arens tagad jaunajā DECCO CENTRĀ!

Pēc 13 gadu veiksmīga darba, atveram jaunu salonu DECCO CENTRĀ. Paldies klientiem par uzticību, jo šie ir mūsu kopīgie panākumi. Klientu novērtējums ir tas, kas mūs iedvesmo turpināt tiekties pēc labākā.

Latvijas tirgū mēbeļu ražotājs Arens veksmīgi darbojas jau vairāk nekā 13 gadus, un pagājušā gadā izskaņā vēra druvis jaunam salonam DECCO CENTRĀ, Rīgā, Katlakalna ielā 6D. Arens, kas specializējas virtuves mēbeļu segmentā, šobrīd pamatoti uzskatāms par vienu no nozares līderiem un starptautiskajā trigū pazīstams jau vairāk nekā 20 gadus, klientiem nodrošinot pilna spektra papakalpojumus mēbeļu izgatavošanā: līdzās virtuves mēbeļu izveidei, piedāvājums ietver skapju, garderobes sistēmu, viesistabu un vannas istabu mēbeļu dizainu un ražošanu. Jaunajā salonā klientiem ir iespēja iepazīties ar plašo virtuves sistēmu piedāvājumu, saņemt individuālas konsultācijas, kā arī klātienē uzzināt par aktuālajām 2018. gada tendencēm un jaunākajām tehnoloģijām mēbeļu izgatavošanā.

Visi laipni gaidīti jaunajā DECCO CENTRĀ, Katlakalna iela 6D, Rīga!

NANO TEHNOLOĢIJA

JAUNUMS - nano materiāls fasādēm un darba virsmām.

FENIX NTM® ir necaurredzams nanotehnoloģiju materiāls. Tas savieno estētiku risinājumu ar augstu tehnoloģisko sniegumu. Tas ir ražots, izmantojot nākamās  paaudzes sveķus. Pateicoties tehnoloģiskajam risinājumam, FENIX NTM® piemīt uzlabotas īpašības. NANO materiāls ir izteikti matēts, patīkams pieskārieniem, tas neatstāj pirkstu nospiedumu pēdas, tam piemīt īpašība sadziedēt skrāpējumu paliekas, izmantojot termisko iedarbību. Tāpat šo materiālu ir viegli uzturēt un tīrīt. Tas ir mitrumizturīgs, antibakteriāls, izturīgs pret skrāpējumiem un sausu karstumu, kā arī virsmu neietekmē skābes šķīdinātāji un sadzīves tīrīšanas līdzekļi.
Pateicoties FENIX NTM® īpašībām, tas var tikt izmantots gan vertikālām, gan horizontālām virsmām, kā arī tam ir plašas dizaina iespējas – to var izmantot virtuvēs, vannasistabās, guļamistabās un citās telpās gan kā virsmu, gan kā fasāžu materiālu.
FENIX NTM® īpašības padara to par augstas klases materiālu, turklāt to var izmantot kā alternatīvu citiem materiāliem.

Galerijā apskatāma virtuve, kuras fasādēm ir izmantots nano materiāls melnā krāsā.

SIGNE MEIRĀNE GATAVO

Kulinārijas eksperte Signe Meirāne novērtē Arens!

2016 gads iesākās ar īpašu gardu notikumu - Signes Meirānes ciemošanos Arens salonā. Pasākuma laikā kulinārijas eksperte gatavoja sulīgu pīles cepeti ģimeniskām vakariņām, un gaisīgus persiku mafinus - bērnu sajūsma bija acīmredzama!

Signei Meirānei bija tas gods pirmajai izmēģināt jauno SIEMENS 3in1 cepeškrāsni. Ar ko tā ir tik īpaša? Tā ietver sevī ne tikai cepeškrāsni, bet arī tvaika un mikroviļņu krāsni, kas ievērojami paātrina gatavošanas laiku. Turklāt cepeškrāsns ir aprīkota ar gudru un viegli saprotamu TFT ekrānu. 3in1 ir papildināta ar dažādu ēdienu režīmiem, kas Jums ļauj izvēlēties vēlamo ēdienu, svaru un pārējo cepeškrāsns izdarīs Jūsu vietā. Plašāku informāciju iespējams iegūt Arens salonā.

Virtuve, kurā tika pagatavots pīles cepetis un persiku mafini, ir izgatavota no Nano materiāla apvienojumā ar riekstkoka finierējumu. To papildina transformējamas durvis, aiz kurām paslēpts bārs. Interesanti risinājumi ir no virsmas izbīdāmi S-Box garšvielu un nažu turētāji. Tāpat šā brīža aktualitāte - iebūvējams vīna skapis.

Lejupielādē rokasrāmatu "Dizains virtuvei" un apskati Signes Meirānes recepti, kā arī iegūsti vērtīgu informāciju par virtuvēm intervijā ar interjera dizaineri Natāliju Mitinu un citiem speciālistiem.

"Dizains virtuvei" rokasgrāmata