Skip to main content

Izvēlies savai jaunajai virtuvei jebkuru no mūsu kolekcijā esošajām lamināta darba virsmām un sienas paneļiem, kas līdz pat 31. maijam tiek piedāvāti ar pavisam  īpašu – 50% atlaidi.

Atlaide tiks piemērota visiem virtuves piedāvājumiem, kas sagatavoti līdz 2022. gada 31.maijam un pasūtījumiem, kas veikti līdz pat 2022. gada 30. jūnijam. Vairāk par īpašo piedāvājumu jautā savam Arens dizainerim, piesakoties konsultācijai vai apmeklējot mūsu salonu kvartālā ”Decco Centrs” .

Arens lamināta sienas panelis AT077T, ko iespējams pielāgot gan ar šādas pašas faktūras darba virsmu, gan arī skapju fasādēm

ARENS LAMINĀTA  DARBA VIRSMU UN SIENAS PANEĻU KOLEKCIJA

Mūsu sortimentā  atradīsiet vairāk kā 30 veida lamināta darba virsmas 30 un 40mm biezumā, to starpā arī kvalitatīvas akmens un koka imitācijas, kas rūpīgi atlasītas dažādās dizaina izstādēs visā pasaulē, vadoties pēc jaunākajām dizaina un interjera tendencēm.

 

IEPAZĪSTIES AR MŪSU LAMINĀTA DARBA VIRSMU UN SIENAS PANEĻU KOLEKCIJU ŠEIT

Papildus, pašlaik arvien lielāku aktualitāti  iegūst arī lamināta sienas paneļi, tieši tādēl arī mūsu sortimentā atradīsiet 9 ļoti dažādus lamināta sienas paneļu risinājumus, kurus iespējams integrēt kopējā virtuves iekārtā gan ar tādas pašas faktūras darba virsmu, gan izvēlēties kā atsevišķu akcentu kopējā virtuves iekārtas dizaina risinājumā.

ASPEKTI, KURUS ŅEMT VĒRĀ IZVĒLOTIES LAMINĀTA DARA VIRSMU

Pēdējo 10 gadu laikā, attīstoties lamināta ražošanas tehnoloģijām, strauji uzlabojusies arī lamināta virsmu kvalitāte, kā rezultātā, tieši lamināta darba virsmas kļuvušas par vienu no iecīnītākajam darba virsmu materiāliem virtuvē.

 

Lamināts ir ļoti daudzpusīgs un ekonomiski izdevīgs virtuves darba virsmas materiāls, kas sniedz iespēju panākt vizuāli ekskluzīvu iespaidu par ļoti saprātīgu cenu.

Kas īsti ir lamināts?

Lamināts ir universāls mēbeļu materiāls, kas ražots no kokskaidu plātnēm, kas aplīmētas ar melamīna sveķiem piesūcinātu dekoratīvo papīru, iegūstot visdažādāko krāsu un faktūru lamināta virsmu variācijas. Lamināta darba virsmu galvenās priekšrocības ir tā draudzīgā cena, bagātīgā toņu un faktūru izvēle, kas vizuāli izskatās ļoti līdzīgi dabīgā akmens un koka darba virsmām, kā arī vieglā kopšana ikdienā. Papildus, noteikti kā priekšrocība mināma arī lamināta pieejamība lielās loksnēs, kas sniedz iespēju variēt ar izmēriem bez redzamām virsmu savienojuma daļām.

Atšķirībā no akmens darba virmsām, kuras tiek mērītas un izgatavotas tikai pēc tam, kad virtuve jau uzstādīta, lamināta darba virsma tiek uzstādīta montāžas laikā kopā ar pārējām virtuves mēbelēm.

Izvēloties lamināta darba virsmu gan ir vērts paturēt prātā, ka tā nav piemērota griešanai, tādēļ vienmēr griežot produktus ir jāizmanto dēlītis. Lamināts arī nav karstuma izturīgs, karsta panna vai katls var bojāt virsmu, ja novietots tiešā saskarē ar virsmu. Lai gan jāatzsīt, ka salīdzinot ar dabīgā materiāla virsmām, lamināta darba virsmai ir īsāks mūža ilgums, taču rūpīgi ievērojot ikdienas kopšanas rituālus, virsma būs ļoti labi lietojama arī ilgtermiņā. Ja gadījumā tā tiek bojāta vai ir vēlme pēc kā jauna un aktuāla, jebkurā brīdī ir iespēja esošajai virtuvei to nomainīt. Patecoties draudzīgajai cenai un Arens ražošanas tehnoloģijām, to iespējams izdarīt salīdzinoši vienkārši.

VAIRĀK PAR LAMINĀTA DARBA VIRSMĀM UN SIENAS PANEĻIEM UZZINI BEZMAKSAS DIZAINA KONSULTĀCIJĀ.