Skip to main content

Sagaidot pavasari piedāvājam īpašu kvarca bāzes akmens darba virsmu akciju, pasūtot virtuves iekārtu Arens.

KAS IR KVARCA AKAMENS DARBA VIRSMA?

Virtuves darba virsmām ir iespējams izvēlēties dažādus materiālus, taču viena no populārākajām izvēlēm ir kvarca bāzes akmens darba virsmas. Šīs virsmas ir ražotas no dabīgajām akmens sastāvdaļām, kā kvarcs un stikla škiedras, kuras kombinē nelielā daudzumā ar krāsu pigmentiem un poliestera sveķiem. Procesā šie materiāli tiek sajaukti un presēti, radot cietu, izturīgu materiālu, kas piemērots virtuves virsmām. Galvenās īpašības šim materiālam ir izturība pret temperatūru maiņām, tas ir blīvs un antibakteriāls, kā arī higiēniski viegli kopjams.

-20% kvarca akmens darba virsmām

TechniStone

TechniStone ir Čehu kvarca virsmu ražotājs ar 20 gadu pieredzi, kurš aizguvis savas ražošanas tehnoloģijas no Itālijas. Tā stilu var rakstuot kā lakonisku un minimālistisku, jo piedāvātais toņu klāsts ir radies no vienkāršiem krāsu un rakstu salikumiem. Uzņēmuma izgatavotās virsmas var lietot ne tikai virtuvs darba virsmās, bet arī vannas istabas mēbelēs, lietot kā flīzes, apdares materiālu vai fasāžu apšuvumu, kā arī palodzēs un galdos.

KVARCA VIRSMA TAVAI VIRTUVEI

Pavasara piedāvājumu var iegūt veicot pasūtījumu Arens. Atrodi savas sapņu virtuves perfekto materiālu kombināciju un izvēlies kādu no akcijas kvarca virsmām savam virtuves projektam. Akcijas spēkā līdz 31.maijam.

KVARCA VIRSMA VIRTUVES DIZAINĀ

KVarca akmesn darba virsmas
Arens kvarca akmens darba virsmas
Arens kvarca akmens darba virsmas
Arens kvarca bāzes akmends darba virsma
Arens kvarca akmens darba virsmas
Arens kvarca akmens darba virsma

Sazinies ar savu Arens dizaineri

un iepazīsties tuvāk ar kvarca bāzes akmens darba virsmām un atrodi savai sapņu virtuvei piemērotāko piedāvājumu.