Skip to main content

Izvēlies savai jaunajai virtuvei jebkuru no mūsu kolekcijā esošajām lamināta fasādēm, kas līdz pat 28. februārim tiek piedāvātas ar īpašu 15% atlaidi.

Atlaide tiks piemērota visiem virtuves piedāvājumiem, kas sagatavoti līdz 2022. gada 28. februārim un pasūtījumiem, kas veikti līdz pat 2022. gada 31. martam. Vairāk par īpašo piedāvājumu jautā savam Arens dizainerim, piesakoties konsultācijai vai apmeklējot mūsu salonu kvartālā ”Decco Centrs” .

Arens virtuve projektā Merks Gaiļzezera Nami. Virtuves dizainā izmantotas 16 mm lamināta fasādes materiāls Dorian, kura maliņas apstrādātas ar Laser Tec tehnoloģiju, kvalitatīvākam un ilgnoturīgākam rezultātam.

ARENS LAMINĀTA FASĀŽU KOLEKCIJA

Sortimentā atradīsiet vairāk kā 60 dažādu veida laminātu fasāžu tekstūras, kas rūpīgi atlasītas dažādās  dizaina izstādēs visā pasaulē, vadoties pēc jaunākajām dizaina un interjera tendencēm.

Arens kolekcijā pieejamas dekoratīvā melamīna fasādes no vadošajiem ražotājiem Eiropā gan no Vācijas, Spānijas, Itālijas, gan arī vietējiem Baltijas ražotājiem. Mūsu sortimentā pieejamas lamināta fasādes no tādiem ražotājiem kā Duropal, Finsa, Kronospan, FAB Group, Cleaf.

 

ARENS 19mm lamināta fasādes apstrādātas ar Laser Tec tehnoloģiju

 

 

ARENS 16mm lamināta fasādes apstrādātas ar Laser Tec tehnoloģiju

 

APSTRĀDE AR LASER TEC TEHNOLOĢIJU

Pilnīgi visas Arens lamināta fasādes ir apstrādātas ar augstvērtīgo LaseTec tehnoloģiju, kas ļauj savienot mēbeļu plāksni un tās maliņas vēl nebijušā kvalitātē. Šāds apstrādes process noris pilnībā bez līmes.

Vai pamanāt atšķirību? Attēlā apakšējā materiāl maliņa apstrādāta ar lāzera tehnoloģiju, bet augšējā termiski līmēta.

Noteikti galvenā priekšrocība maliņu lāzeru apstrādes tehnoloģijai ir karstuma un mitruma izturība, kas neradīs atlīmēšanās risku, kas savukārt nodrošina ilgāku kalpošanas mūžu. Nevainojams izskats noteikti ir svarīga priekšrocība, šāda veida apstrādei. Vairāk par lāzera tehnoloģiju un tās priekšrocībām varat iepazīties sagatavotajā rakstā

 

Galvenās lamināta priekšrocības

Laminētām kokskaidu plātņu fasādēm ir augsta noturība pret skrāpējumiem, triecieniem un noberzumiem. Lamināta fasādes ir pieejamas gan vienkrāsainas, gan koka imitācijas, gan viegli glancētas. Virtuves skapīši no lamināta ir ekonomiskākais interjera risinājums, kas vienlaikus izskatās moderni un kvalitatīvi.

 

Arens Rīga salona ekspozīcijas virtuve ir lielisks piemērs, kā gudri kombinējot lamināta fasādes ar ļoti kvalitatīviem koka akcentiem, iespējams panākt pavisam unikālu un baudāmu rezultātu telpā.

Laminētām kokskaidu plātņu fasādēm ir augsta noturība pret skrāpējumiem, triecieniem un noberzumiem. Lamināta fasādes ir pieejamas gan vienkrāsainas, gan koka imitācijas, gan viegli glancētas. Virtuves skapīši no lamināta ir ekonomiskākais interjera risinājums, kas vienlaikus izskatās moderni un kvalitatīvi. Vairāk par lamināta materiālu un tā galvenajām priekšrocībām varat iepazīties mūsu sagatavotajā bloga rakstā