Skip to main content

Iesākoties jaunajam gadam piedāvājam īpašu janvāra akciju, kur veicot virtuves iekārtas pasūtījumu Arens, citiem mēbeļu risinājumiem tiek piemērota 15% atlaide.

Pasūtot virtuves mēbeles tiek izvēlēti vairāki materiālu risinājumi, kuri bieži vien ir pieejami tikai pie konkrētā ražotāja. Mēs rosinam veidot savu mājokli vienotā dizaina ansamblī, izvēloties visas nepieciešamās mēbeles izstrādāt vienā vietā. Pie citiem mēbeļu risinājumiem ietilpst vannas istabas mēbeles, garderobes skapji, TV plaukti vai koridora mēbeles u.c.  Izvēlies vienā stilā izstrādātas mēbeles konkrētai telpai vai visam mājoklim. Tas gan ietaupīs laiku konsultējoties ar atšķirīgiem dizaineriem, gan padarīs vienkāršākus uzstādīšanas un piegādes procesus.

Akcijas piedāvājums pieejams klientiem, kuri veic virtuves iekārtas pasūtījumu Arens akcijas periodā, kā arī Arens klientiem, kuri virtuves iekārtu ir pasūtījuši laikā no 01.01.2022.

Akcija spēkā no 02.01.2023 līdz 31.01.2023

Arens virtuves iekārtas

Izstrādājot dažādu mēbeļu risinājumus, Arens dizaineri dalās ar vairākiem gataviem projektiem.

Saņem individuālu bezmaksas dizainera konsultāciju

Sazinies ar Arens dizaineri, lai iepazītos ar virtuves un citu mēbeļu risinājumiem un atrastu sev piemērotāko piedāvājumu.

Dizainera konsultācija par virtuves iekārtas dizainu

Bezmaksas virtuves dizainera konsultācija ir vienas stundas ilga tikšanās virtuāli vai klātienē ar profesionālu virtuves dizaineri ar mērķi palīdzēt Tev sakārtot domas, smelties jaunas idejas, kā arī rast atbildes uz visiem būtiskajiem jautājumiem, arī tādiem, par kuriem, iespējams, līdz šim pat neesi aizdomājies.